Grodzka żąda usunięcia reklam zupy jarzynowej

C

Cngelx

Guest
XXI wiek, Europa. Facet po amputacji penisa czuje się obrażony z powodu reklamy gotowych zup pełnych chemicznych ulepszaczy, która przedstawia kobietę dostającą kwiatka od mężczyzny.

Nuuuda! :p

Akurat czytałem skład tych zup, bo sam je swojego czasu często kupowałem i za bardzo chemicznych ulepszaczy w nich nie było - no chyba, że dodali, ale nie napisali ;)
 
M

Matrix

Guest
"Bo zupa była"- jest już bardzo poniżające kobiety, na to zwróciła uwagę pani Ania Grodzka.
Powinno być - wszystko co ugotuje moja kobieta jest dobre. A ew. braki smakowe powinien prawdziwy mężczyzna przemilczać.
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
"Bo zupa była"- jest już bardzo poniżające kobiety

rroarr37lx8.jpg


:)

Znalezione na forum, na którym startowała ekipa pyta.pl :) --> http://suchar.net/forum/viewtopic.php?t=9224&highlight=szczuka
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 737
B8ssXfhIEAA3v9J.jpg


A na górze: "Poradnik o zasiłkach", żebyśmy nie zapomnieli w jakiej rzeczywistości żyjemy. Kurwa, no!
 

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 337
Że Pan Krzysztof Bęgowski to TW polskich ss-manów to wiedziałem, ale że jednak chyba jest agentem nad agenty to dopiero teraz do mnie dotarło. Stokrotka sie może schować! Wychujał wszystkich "lewakuf", a nawet i chyba samego cwaniaka Palikota.
 

Till

Mud and Fire
1 070
2 287
"Transseksualista" wystrugany z banana przez bezpiekę. Prawdziwy trans zrobiłby wszystko, żeby wyglądać jak kobieta (albo przynajmniej jako tako ją przypominać), a nie jak spasiony samiec w kiecce i peruce. Od początku zalatywało to ściemą na kilometr. Ani przez chwilę nie wierzyłem w "jej" brak kutasa. Wyobrażam sobie jak Krzysiu/Rysiu musiał śmiać się w kułak z tych wszystkich oświeconych ciemniaków, którzy myśleli, że to na serio. A jego oficer prowadzący razem z nim.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
Casus Bęgowskiego/Grodzkiej jest swoją drogą ciekawy. Jego działalność silnie spolaryzowała ludzi, a ci szybko podzielili się na ekstremalne obozy. Jedni, z lewej, daliby se gały wydłubać, że rzekomej damie Grodzkiej należy się bezwzględny szacunek oraz równie bezwzględna i wolicjonalna akceptacja. Ale dlaczego? Z jakiego powodu? Na to pytanie, lewactwo reaguje tylko ogólnikowymi, humanistycznymi banerami i frazeologiami wyedukowanej małpy, na które można się natknąć dosłownie na każdym kroku.

Druga strona zaciekle prawicowa, w rzeczywistości jednak narodowo-socjalistyczna, to zakute baranie łby, które już w samym fakcie, że ktoś jest pedałem lub transem, widzą zarodniki zła. I tylko z tego powodu potrafią posłużyć się czasem faktami, by dojebać nieszczęśnikom walczącym z własnymi wewnętrznymi demonami.

A najważniejsze w tej całej dyskusji jest zaplecze lobbystów, agentów i innych państwowych skurwysynów, wykorzystujących swoje praktyczne zdolności i władzę, by zbudować w świadomości przeciętnego bezmyślnego wykształciucha, powierzchowny i fałszywy obraz geja lub transa jako współczesnych cierpiętników, świętą mniejszość, ludzi zasługujących sobie na szacunek - tylko z powodu upodobań seksualnych. Tego zjawiska i jedni i drudzy oponenci nie zauważają, albo robią wszystko, by utrzymać dobrze funkcjonującą arenę potyczek między debilami anty-homo i debilami pro-homo.

Przypadek Bęgowskiego dowodzi nie tylko siły rażenia mediów i odpowiednio sytuowanych grup politycznych, ale przede wszystkim obnaża ten sam rodzaj upadku myśli samodzielnej, co w przypadku stosunku do Owsiaka, ale nie tylko jego osoby, lecz całej jego działalności. Syf i gnój łatwo ukryć pod pozorami tolerancji, a jeszcze łatwiej pod maską społeczniactwa.
 
Ostatnia edycja:

alfacentauri

Well-Known Member
1 164
2 172
A ja czekam na nową falę coming outów, w której rzekomo zadeklarowani homoseksualiści i transwestyci będą ujawniać, że tak naprawdę są zdrowymi, normalnymi katolickimi heteroseksualistami.
 

pampalini

krzewiciel słuszności, Rousseaufob
Członek Załogi
3 585
6 850
Do góry Bottom