Gra w cyferki :)

Xynoslav

Paleoagentarianin, Transferysta
229
403
Nowy rekord 6852, prawie był kafelek 1024. D:
Sfailiłem masakrycznie, zacząłem latać tymi kafelkami jak dziki, no i przegrałem. :(

Ale większość tych co to wygrywa robi to bardzo wolno i z dłuższym namysłem - więc jakiegoś dnia zrobię sobie dłuższy seans, byleby to przejść. ;)
 
D

Deleted member 427

Guest
Dzisiaj w robocie grałem w to ze trzy godziny. Rząd natychmiast powinien zainterweniować i coś z tym zrobić.
 

fortis

Pierwsza wróżka akapu
69
103
większość tych co to wygrywa robi to bardzo wolno i z dłuższym namysłem

Jak to? Przecież ta gra jest wtórna mocna, gram sobie w to jeśli chcę wysłuchać czegoś w rodzaju wykładu od Instytutu Misesa, które to wykłady są dosyć absorbujące intelektualnie i np. szachy się do tego nie nadają, bo rozpraszają. Właściwie jest tylko jeden dobry sposób, na który wpada się po trzeciej porażce, a potem to już kwestia szczęścia. Nie ma nad czym myśleć, poważnie.
 

Xynoslav

Paleoagentarianin, Transferysta
229
403
@tosiabunio Nawet nie chcę tego czytać. Zepsułbyś mi tym zabawę. Tak swoją drogą, usiadłem na chwilę przy tym i wyszło mi 10112, kafelek 1024, może rzeczywiście to nie jest takie trudne. ;P
 

piezol

Jebać życie
1 257
4 229
Wiem, że zarzucę sucharem, ale w tą wersję gra się znacznie łatwiej:
htp://doge2048.com
Podejrzewam, że ma to jakieś podłoże psychologiczne w stylu:
- Obrazki znacznie różnią się od siebie, dzięki czemu trudniej o pomyłkę
- Znając tylko kolejność kolejnych obrazków, ale nie znając ich 'wartości liczbowej' trudniej o panikę przy dużym wyniku.
Whatever, ale ta gra ratuje ludziom życie na wykładach.
 

Att

Manarchista
286
495
Gram sobie na telefonie i tutaj 8192 jest białe.
1699998
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
O to jest ciekawy wariant a nie jakieś korwiny zamiast cyferek.
Tylko sterowanie trochę niewygodne, przydałyby się przyciski do klikania wokół planszy.
 

GoldenColt

Well-Known Member
817
3 625
c7qt.jpg


A idź Pan w chuj z tą grą, kwadrata 1024 to jeszcze umiem zrobić, ale tego 2048 to już masakra :p. Rekord póki co 12192 i już nie mam do tego siły.
 
Ostatnia edycja:

Voy

Active Member
386
242
na komórce dobiłem do 32k i lecę dalej - nudne wykłady i 3h w pociągu dobrze działają na pobijanie takich idiotycznych i nic nieznaczących rekordów ^^
 

GoldenColt

Well-Known Member
817
3 625
27fzq.jpg


Zdaje mi się że w miarę rozgryzłem tę grę ale ciągle prędzej czy później wykładam się na jakimś małym błędzie i wszystko zaczyna się sypać :D. No ale może kiedyś jak znajdę czas przejdę do końca ;)
 
Do góry Bottom