Fake cytaty

A

Antoni Wiech

Guest
Wątek z fałszywymi cytatami ludzi, którzy mogli jednak wypowiedzieć dane zdania, a gdyby tak zrobili byłoby to zabawne, albo żenujące albo jeszcze inne... Puśćcie wodze wyobraźni! :D

"- Czy, gdyby miałby się pan podzielić z potrzebującymi mieszkaniem, zrobiłby to pan?
- Oczywiście!
- A samochodem?
- Nie.
- Czemu?
- Samochód mam"

Sławomir Sierakowski w wywiadzie dla TVN.
--

"Miller zawsze był zazdrosny o to, że byłem od niego dużo bardziej atrakcyjny. Męczyło mnie to i dlatego odszedłem z SLD. To jednak kłopotliwe kiedy większość kobiet, również z prawej strony politycznej pożera cię wzrokiem."

Ryszard Kalisz
--
 
N

nowy.świt

Guest
Dzieci w Polsce są niedożywione w szkołach, ponieważ nie mamy dobrej edukacji seksualnej.

- Armand Ryfiński.

Benedykt XVI dopuszcza kondomy tylko w przypadku męskiej prostytucji - dlatego, aby rozwiązać problemy współczesnego świata - musimy połączyć ZUS i KRUS.

- Janusz Palikot.
 

Eruantalon

Hard Core Libertarian
24
25
Kuc z forum Enneagram ?

O kurwa, nie byłem tam chyb a z tysiąc lat, a tu ktoś mnie kojarzy po nicku ; > Nie wiem, czy to dobrze, bo straszne tam smuty waliłem ; p Czas założyć trollkonto.

W temacie:

"Państwowe dofinansowanie kredytów na zakup żywności dodrukowanymi pieniędzmi pozwoli na wyrównanie problemu nierówności, dręczącego nasze społeczeństwo; jednocześnie podnosząc zagregowany popyt i odsuwając widmo pułapki płynności. Wtedy pozstamnie tylko rozwiązać problem lepkich płac."

Ludwig von Mises
 

GoldenColt

Well-Known Member
817
3 625
da78f5d7c8ce8e4a3853aad759f3e4da.png
 

GoldenColt

Well-Known Member
817
3 625
Nie czytają książek, bo tylko Żydzi czytają
Materializm jest zły, ci co kupują i sprzedają
Liczy się praca w fabryce, dla samej widocznie pracy
Nawet jeśli nikt nie sądzi że towar jest cacy

-Adolf Hitler o wzorowych narodowych socjalistach podczas przemówienia, Berlin, grudzień 1938
 
OP
OP
A

Antoni Wiech

Guest
"Ty jesteś ruda- da, na pewno ruda-da
Szalona ruda, dobrze to wiem.
Ty jesteś ruda-da, na pewno ruda-da,
Szalona ruda, czy na dole też ? "

Taśmy "Wprost": Janusz Korwin-Mikke w rozmowie z niezidentyfikowaną kandydatką do KNP.
 
Do góry Bottom