Dział "F*ck The System"

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
cytowanie jest dziwne, klikając link w cytacie zamieszczonym przez stormtrooper'a wywala się na opendns.
No właśnie, a ja klikałem, nie wiem czemu, ciągle w ten link z cytatu, zamiast u źródła, i nawet kopiowałem go do innych przeglądarek i nie działało.
Udało mi się zalogować, ale hasła nie zmieniałem od czasu tamtego podejrzanego skryptu, co niby przejmował hasła.
 

Caleb

The Chosen
511
271
Jestem nowym użytkownikiem, w związku z tym nie był mnie w starej bazie. Próbując się zarejestrować, wyświetla mi się poniższy błąd
Kod:
MyBB Internal Error

MyBB has experienced an internal error and cannot continue.

Error Type:
    Catchable Fatal Error (4096)
Error Message:
    Object of class captcha could not be converted to string
Location:
    File: member.php(769) : eval()'d code
    Line: 44
Backtrace:
    File 	Line 	Function
    /inc/class_error.php 	206 	errorHandler->output_error
    /member.php(769) : eval()'d code 	44 	errorHandler->error
    /member.php 	769 	eval

Please contact the MyBB Group for support.
 
OP
OP
kr2y510

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Cierpliwości. PLS.
To forum jeszcze nie jest gotowe. Jeszcze kilka dni. Ostatnio wiele rzeczy mi wyskoczyło i mam braki w czasie.

Przez wakacje i tak w temacie w sumie nic się nie działo, więc nie było problemu. Teraz już jest sporo nowości. Pojawiły się nowe wersje wielu programów, oraz pojawiły się nowe ciekawe rzeczy.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Obawiam się, że w bazie starej pozostały jakieś ustawienia do wtyczek, których nie ma w czystej instalce. Zbadam to, ale cudów nie obiecuję.
 
OP
OP
kr2y510

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Uff.
Już jakoś działa. Wprawdzie cały czas ustawiam opcje, by to działało, ale już można pisać.
Kolory są podobne do starego forum, bo przy innych posty wykorzystujące kolor były nieczytelne.
Kombinuję nad logo i innymi kolorami... Jak ktoś ma jakieś sugestie, to chętnie wysłucham.

➟ Info dla tych którzy chcą korzystać:
➟➟ Proszę ustawić inne hasło niż na tym forum, bo tam nie ma SSL.
➟➟ można się zastanowić nad zmianą sygnaturki itd.
➟ Info dla tych którzy nie chcą korzystać:
➟➟ Proszę dać mi znać, bym skasował ich konto.
➟ Info dla tych którzy nie chcą być adminami, moderatorami:
➟➟ Proszę dać mi znać, bym zmienił ich uprawnienia.
 
OP
OP
kr2y510

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Tak. Choć w lutym planuję migrację na hosting shellowy gdzie będzie można postawić Tor i Freenet (może I2P?). Wtedy pojawi się jakaś (nie mam wizji) domena.
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
➟ Info dla tych którzy chcą korzystać:
➟➟ Proszę ustawić inne hasło niż na tym forum, bo tam nie ma SSL.
➟➟ można się zastanowić nad zmianą sygnaturki itd.
➟ Info dla tych którzy nie chcą korzystać:
➟➟ Proszę dać mi znać, bym skasował ich konto.
Tak myślę, że jak większość userów wchodzi na forum co parę dni czy tygodni i czytają tylko to co im się wyda ciekawe, mogą przegapić tę informację i mogą nie zajarzyć, że zostali przeniesieni z hasłem.
 
D

Deleted member 427

Guest
I jak tam po oderwaniu działu Fuck The System od macierzy? Lepiej, gorzej, ruch większy, mniejszy? Było warto, nie było warto? Czekam na raport wstępny ;)
 
OP
OP
kr2y510

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Ruch taki sam (pomijając booty wyszukiwarek i rozsyłające spam). Jak się w pełni oderwie i podłączy pod sieć Tor, to zacznę promocję.
 
Do góry Bottom