Co powinna zrobić ta kobieta.

Sing

Member
41
44
upskirt-photo.jpg
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
Odwrócić się, zarejestrować szybko chęć podstępnego zdobycia poufnych zdjęć przez żelusia i pociągnąć mu w ryj z obcasa, tak mamusia musiała karmić go pomidorówką przez wenflon. Patrząc na fotę, jednak nabieram przekonania, że kobieta mogłaby być zadowolona z tak żywego zainteresowania jej "strefami".
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 737
Trzeba jakieś addendum wprowadzić do wolnościowych ideologii. Zawłaszczanie dystansów personalnych - zwłaszcza intymnego. Kto bez zgody danej jednostki znajdzie się w określonym dystansie, ten agresor i można go odjebać.:p
 
E

~ENKEY~

Guest
przeciez to jest Hostessa promująca nowe autko więc musi przyciągać urodą a tu mamy dowód że zadziałało.
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
Błagam dajcie spokój z tematami w stylu zagazowanej cyganki, bo wywołują większe emocje niż rozkminy typu: "czy Fritzl to spoko ludź?". Napisałbym co powinna zrobić, ale nie chcę zostać zbanowany za jakieś nielibertariańskie odchylenie ideowe ;) .

Generalnie jest coś takiego jak kultura i dobre wychowanie. Wypada zapytać pani, czy nie przeszkadza jej, że sfotografuje/sfilmuje się jej krocze. Takie pytanie w pewnych sytuacjach też może być wysoce niekulturalne i można zarobić za to w twarz :) .
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 737
Generalnie jest coś takiego jak kultura i dobre wychowanie. Wypada zapytać pani, czy nie przeszkadza jej, że sfotografuje/sfilmuje się jej krocze. Takie pytanie w pewnych sytuacjach też może być wysoce niekulturalne i można zarobić za to w twarz :) .
Kultura i dobre wychowanie to jakieś kolektywistyczne lewactwo. Aksjomaty rozstrzygajo, dziffko. W akapie, wykupiłbyś podłogę i mógłbyś deptać ludzi po nogach bezkarnie.
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
FatBantha napisał:
Aksjomaty rozstrzygajo, dziffko. W akapie, wykupiłbyś podłogę i mógłbyś deptać ludzi po nogach bezkarnie.

Aksjomaty-sraksjomaty :). Chyba w propie, w rothbardiańskim akapie to mógłbym oczywiście robić co chcę na mojej podłodze, pod warunkiem że byłoby to właśnie zgodne z aksjomatami (czyli deptanie odpada bo to już fizyczny atak :) ). No chyba, że mówimy o aksjomatach propertariańskich :p.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
przeciez to jest Hostessa promująca nowe autko więc musi przyciągać urodą a tu mamy dowód że zadziałało.
Dowód na to, że żeluś to nędzny kutasina, nie znający co to godność i własność prywatna innego człowieka. Poza tym, guzik zadziałało, cymbał miast sfocić Alfę, wstawił aparat kobiecie między nogi, by potem się nad tym marglować, albo posłać netem do znajomych na portalach społecznościowych. Albo jedno i drugie. Jebany...
 
N

nowy.świt

Guest
Zgadzam się ^

Ścierwo ludzkie - taki zagraniczny "młody wykształcony z dużego miasta"

Ubić szpadlem i zakopać 10 m pod ziemią.
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 853
12 246
Wygląda na to, że ktoś chciał dostać za darmo to, za co się normalnie płaci :)
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 853
12 246
"Najczęstszym rozwiązaniem problemu gapowicza są rozwiązania administracyjne. Aby móc efektywnie zaalokować zasoby przy danym przedsięwzięciu należy znaleźć środek przymusu i egzekucji wobec potencjalnych gapowiczów"

I problem rozwiązany :)
 

Szynka

Złota szynka wolnego rynku.
1 209
2 052
Aksjomaty-sraksjomaty :). Chyba w propie, w rothbardiańskim akapie to mógłbym oczywiście robić co chcę na mojej podłodze, pod warunkiem że byłoby to właśnie zgodne z aksjomatami (czyli deptanie odpada bo to już fizyczny atak :) ). No chyba, że mówimy o aksjomatach propertariańskich :p.
Krzysio zawiesza aksjomaty jak prowadzi wojnę totalną. Piter zawiesza aksjomaty jak ktoś jest niekulturalny. Ja będę zawieszać aksjomaty jak będzie mi się to opłacało :)
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 703
W Chinach cykanie zdjęć modelkom między nogami uchodzi za powszechne zjawisko. Kiedyś chatowałem z chińską modelką, to ta mi się skarżyła na to zjawisko, bo w Chinach prawie każdy fotograf, nawet podczas normalnej sesji to robi ;)
 
Do góry Bottom