Ciekawe kanały na YouTube

MaxStirner

Well-Known Member
2 732
4 694

Death Row and Executions - kanał zwolennika kary smierci, w którym omawia nadchodzące egzekucje w USA.
Dosyć głęboko wnika w materiał danej sprawy, ale filmiki nie są długie - tak max do pół godziny. Dobre do posłuchania, bo niektóre historie wysadzają w kosmos, wzgledem tego do czego ludzie są zdolni, ale też okoliczności w jakich sie w tej sytuacji znaleźli (np historia kobiety która posiekała matke młotkiem, bo zakazała jej umawiac sie z chlopakiem, albo dzieje gościa który zwabił w pułapke gliniarza za to, że ten uniemożliwił udzielić pomocy jego ukochanemu bratu, gdy doszło do zatrzymania akcji serca w czasie nalotu na ich dom).
Dramatyzm sytuacji zwieksza atrakcyjność materiału, skłania do przemyśleń o naturze ludziej tudzież o sprawiedliwości czy niesprawiedliwości jaką oferuje system w USA. Podkreslam ze jest to kanał zdecydowanego zwolennika kary śmierci. Ten z miniaturki to tylko przykład, egzekucja wykonana w Oklahomie pare dni temu.
 

Salem

Born again
59
247
Przesłuchałem do końca ten wywiad Napierały z Kelthuzem.

Najlepszym punktem była chyba Milena na czacie.

Co do reszty to imo mój komentarz adekwatny: "Co do dyskusji... bywa fajna, acz dr Piotr stosuje typową dla lewej strony metodę 'zadać pytanie, odpowiedzieć na nie, wygłosić tyradę ideologiczną i co sam sądzi, zboczyć z tematu, odpowiedzieć na kolejny, wygłosić fantazje i ... dopiero jak tchu zabraknie 'to co Ty o tym myślisz?". Kelthuz ładnie, stoicko"

milena.png

Kurde no zakochałem się
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom