Cejrowski: trzeba rozwalić ten system

A

Antoni Wiech

Guest
Cejrowski ma dużo większe pierdolnięcie i jest dużo bardziej [jak to się ładnie mówi] medialny niż Michalkiewicz. Co oczywiście nie oznacza, że Cejrowski nie ma czegoś za uszami + jego niektóre konserwatywne wypowiedzi są mocno zjebane.
 

osman

Well-Known Member
380
2 300
ja tego buca Cejrowskiego nie lubie,kiedyś krzyczał ze zrzekł się polskiego obywatelstwa a teraz nawija, że kocha swoją ojczyznę,ekwadorczykiem miał zostać a dlaczego nie jest? jakiś dwulicowy on dla mnie jest.może jest dobrym podróżnikiem ale to buc nadęty.
 

Imperator

Generalissimus
1 568
3 553
ja tego buca Cejrowskiego nie lubie,kiedyś krzyczał ze zrzekł się polskiego obywatelstwa a teraz nawija, że kocha swoją ojczyznę,ekwadorczykiem miał zostać a dlaczego nie jest? jakiś dwulicowy on dla mnie jest.może jest dobrym podróżnikiem ale to buc nadęty.
a co ma przynależność do rządu okupacyjnego z miłością do Ojczyzny?
 
L

lernakow

Guest
https://wpolityce.pl/gwiazdy/358123...rotem-niemcom-ale-zaplaccie-kontrybucje-wideo

Wojciech Cejrowski podczas rozmowy z niemieckim dziennikarzem ARD mówił o stosunkach polsko-niemieckich.


Proszę pana, wbrew temu, co pan sobie teraz pewnie myśli, natychmiast oddałbym Szczecin Niemcom, bo Szczecin nie jest polskim miastem. Jak pan się przespaceruje po cmentarzu w Szczecinie tam są same niemieckie groby. Milion niemieckich grobów. Szczecin trzeba oddać z powrotem Niemcom. Ale zapłaćcie kontrybucję za II wojnę światową
— powiedział Cejrowski.

 

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052
Zaciekawiło mnie czy się zrzekł tego obywatelstwa. Trafiłem na teksty z 2008 gdzie to zapowiadał i na wywiad z 2012 gdzie go o to zapytano. Zamiast powiedzieć.
Tak, zrzekłem się polskiego obywatelstwa
albo
Nie, nie zrzekłem sie.
mówi coś o europejskim obywatelstwie, o ojczyźnie, ale TAK/NIE nie potrafi powiedzieć. Kiedyś mówił, że nie uznaje rozwodów, ale teraz ma drugą żonę - z redakcji żydowskiej (pardon - judeochrześcijańskiej) Frondy.Czyli tendencje do robienia z gęby cholewy.

Cejrowski to kabotyn. Wszystko co mówi jest albo niesłychanie płytkie albo prowokacyjne. Nawet w tematach podróżniczych dał merytorycznie ciała. Nie leżą mi poglądy tierralatina, ale w tym wpisie kilka rzeczy wypunktował konkretnie. Oglądałem kiedyś wywiad z Cejrowskim. Jak zwykle bardzo z siebie zadowolony, pewny siebie. Dziewczyna (powiedzmy młoda dziennikarka) zapytała w pewnym momencie o ten wpis na tierralatina. WC powiedział, że nie wie o co chodzi, nie pamięta, ale mina mu tak zrzedła, że musiał wiedzieć o co chodzi. Żebyście widzieli tę japę. On był wyraźnie zawstydzony i zmieszany. Balonik pękł.
Innym razem dziennikarz (chyba Gościa Niedzielnego) zapytał go o pracę dla TVN. Ale się WC wkurwił tym pytaniem. Prawie jak Wałęsa zapytany przez brauna o kwestie Bolka. No bo wicie rozumicie. Wielki prawicowiec i antykomunista, bezkompromisowiec i moralizator kontestujący system, a pracuje dla stacji powołanej przez WSIową nomenklaturę PRL. Do fundacji Sorosa też mu niedaleko. :)

Może kogoś jarają takie teksty:

http://www.pch24.pl/antife-powinno-...ciech-cejrowski-o-lewakach-z-usa,54425,i.html

ale ja mam rzyg gdy po raz setny czytam o niesprecyzowanym lewactwie, antifie itd. Cejrowski zręcznie omija kwestie wsparcia dla "lewactwa" w amerykańskim deep state, mediach korporacyjnych, przez zarządy spółek z Fortune 500 i przechodzi do murzynów wynoszących telewizory w czasie klęski żywiołowej. Opinia publiczna prowadzona przez takich Cejrowskich kręci się bezcelowo niczym gówno w przeręblu.
Ja mu wierzę tylko wtedy gdy wyznaje, że woli Stary Testament niż Nowy Testament i że Polska powinna trzymać z Izraelem. Intersujące, że ostentacyjne USraelofistwo Ceyrovitza idzie w parze z ostrą jazdą po Niemcach, Ukraińcach, Palestyńczykach i Rosjanach.
Nawet mniejsza o to, że on ich nienawidzi. Interesujace jest co rebe Ceyrovitz radzi polskim gojom.
1. do Rosjan strzelać, bo to wróg.
2. ignorować ich literaturę, kulturę itd.
Na mój rozum, to wroga należy dobrze poznać, a taki mądry facet z Chin - Sun Zi - w ogóle radził wstrzymywać się w miarę możliwości ze strzelaniem. Prostactwo WC i jego słuchaczy mnie poraża.
 

osman

Well-Known Member
380
2 300
Cejrowski się nie rozwiódł, uzyskał od KK unieważnienie swojego pierwszego małżeństwa.
A czym sie różni rozwód od nieważności?? nazwą tylko i dlaczego dostał? może po znajomości? Kilkanacie lat życia razem żyli jak mąż i żona ale się nie dobrali i takie coś to jest rozwód jak u tysiąca ludzi innych tak to się nazywa a nie się udaje że nie było małżeństwa!jak ktoś ma czelność umoralniać innych ludzi to powinien być kryształowy albo niech zamknie japę.
WC czy on lewak czy prawak to mnie nie obchodzi ale jest nadęty buc i wyszczekany cynik ,uważa że tylko on jest a po nim dlugo nikt i dopiero reszta świata. czytalem ze nikt go w meksyku nie lubi, tak pisal przewodnik z meksyku ktory prowadzi tam biuro podróży
 

ukos

Well-Known Member
505
971



Cejrowski o protestach: Piekło wyje i bluzga.


NIE LĘKAJCIE SIĘ.

Piekło wyje i bluzga. Szatan szczeka pyskami swoich sług. Normalni ludzie, nawet wściekli, nie posługują się takim językiem.

To, co słyszę na tych nocnych manifestacjach brzmi jak wrzaski w trakcie egzorcyzmu. POD KONIEC, gdy demon wie, że zaraz musi odejść.

Zdrajcom opadają maski, a słabi wystawiają duszę na sprzedaż.
"Prawdziwa prawica" zaczyna się chować, wykręcać, lawirować, wycofywać - żeby tylko nie uronić z trudem uciułanych promili poparcia. Tanie, słabe, miękkie bolki. Pieski szukające smyczy.
Znajomi Was zbluzgali? I za co? Za Wasz sprzeciw wobec mordowania dzieci? Zbluzgali słowami, których wcześniej nigdy nie słyszeliście z ich ust? NIE LĘKAJCIE SIĘ, tylko patrzcie kto kim jest, bo rzadko kiedy widać tak wyraźnie.
I pamiętajcie, że ta wojna jest już wygrana, Osobiście przez NIEGO. Jedyne zadanie dla nas to wytrwać po stronie Światła.
Stój twardo przy Prawdzie. Stój twardo. Wytrwaj. Mów Różaniec (ja mówię codziennie, w kościele, przed Najświętszym Sakramentem), bo to przez Maryję przychodzi zwycięstwo.
Nie lękajcie się. Bierzcie to na klatę, z Różańcem w łapie. Wytrwale.
Oni wrzeszczą, bluzgają plugastwem najgorszym - Ty trwaj; szeptem zmawiając Różaniec.
I nie lękaj się. Amen.
 
Do góry Bottom