Bug?

sierp

to ja :-)
577
305
Może nie jest to groźne, ale...
Parę dni temu na prośbę Krzyśka Olędzkiego rejestrowałem mu konto (sam miał jakieś problemy z captchą) i po wysłaniu danych rejestracyjnych oraz otrzymaniu komunikatu, że należy potwierdzić rejestrację klikając link w mailu zalogowałem się na swoje konto (sierp) ze swoim hasłem. Forum powitało mnie jako Krzyśka :) Dopiero po wylogowaniu i zalogowaniu się ponownym było prawidłowo.
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Jeśli logowanie pojawiło się zaraz po rejestracji, to te logowanie mogło być olane, jakbyś odświeżył stronę też by był zalogowany Krzysiek.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
sierp napisał:
że należy potwierdzić rejestrację klikając link w mailu zalogowałem się na swoje konto (sierp) ze swoim hasłem. Forum powitało mnie jako Krzyśka :) Dopiero po wylogowaniu i zalogowaniu się ponownym było prawidłowo.

A masz włączone ciasteczka?
 
OP
OP
sierp

sierp

to ja :-)
577
305
Standardowo mam, bo bez nich logowanie na wiele stron (nie wiem, czy akurat tu) nie działa. No ale nie tak to powinno działać, skoro rejestracja wymaga jeszcze potwierdzenia przez odwiedzenie linka podanego w mailu. Po wysłaniu danych do rejestracji użytkownik powinien być niezalogowany (i nie móc się zalogować jako ten nowo zarejestrowany użytkownik), dopóki nie potwierdzi danych.
 
Do góry Bottom