1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Bradley Manning (źródło depesz Wikileaks) zagrożony karą śmierci

Temat na forum 'Wiadomości' rozpoczęty przez MaxStirner, 3 Marzec 2011.

1. Ciek

Ciek Miejsce na Twoją reklamę Członek Załogi

Polubienia:
    10 539
    W zasadzie to nie wiem jak systemy prawne sobie z tym radzą, ale więzienia chyba są podzielone ze względu na płeć pensjonariuszy. No i teraz taka sytuacja, że przysyłają istotę, która w dokumentach ma na imię Bradlej, ale ktoś jej zrobił już cipkę i cycuszki i system rozjebany ...

2. MaxStirner

MaxStirner Well-Known Member

Polubienia:
    3 844
    Mam co do tego mieszane uczucia tzn nie mówię że tak nie jest ale wiem że linia obrony przez cały proces była taka że to zakompleksiony dzieciak z problemami osobowościowymi i tożsamościowymi. Ok ja rozumiem że robią co mogą nawet jak muszą go przy tym poniżyć, ale ile w tym prawdy a ile teatru? Oskarżenie też o dziwo grało na tym pewnie po to żeby więcej zyskać u konserwatywnej częsci społeczeństwa

3. MaxStirner

Polubienia:
    3 844
    yppahreggirt lubi to.
  4. ~ENKEY~

~ENKEY~ Likwidator barier

Polubienia:
    13
    Pytanie czy było warto ? Co z tego ma? Pomógł komuś? Chłopak praktycznie stracił życie, nie wyjdzie z klatki jak pies albo wypuszczą go jak będzie stary, czy było warto ?

Jeżeli będzie chciał się okaleczyć bądź popełnić samobójstwo to i tak zrobi to.

Gadasz jakbyś był tam i widział, widać jak szybko i łatwo chłoniesz plotki i nieprawdę, na tym polega manipulacja a ty robisz jako jeden z trybów.

Wystarczy że jakiś pismak i tv i w gazetce napisali jak to bradlej ma super w więzieniu a ty tak bez zastanowienia przyjmujesz to jako prawdę, wstyd kolego wstyd.

5. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    20 030
    Było warto. Pomógł, bo pośrednio przysłużył się wolności. A to, że miał pecha cóż... ponosi konsekwencje.

Caleb lubi to.
  6. MaxStirner

Polubienia:
    3 844

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.