Bolszewicy z Solidarnej Polski.

M

MichalD

Guest
"Ziobryści", czyli Solidarna Polska, rzekomo "lepsza prawica" wyrastają na siłę bardziej lewacką niż SLD ,Palikot i SDPL razem wzięte:

http://www.koliber.org/dzialmedia/2543- ... bojkot-kas

A tu przemówienie pani Kempy, wzywające do opodatkowania "tłustych kotów, biznesmenów , przestępców:

http://www.youtube.com/watch?v=ItWPzhenu-8

Nie ma to jak dobrze dobrane logo:

solidarna-polska-logo.png


Lenin_Marx_Engels_full_1.jpg
 

Cyberius

cybertarianin, technohumanista
1 441
36
W mojej opini kieruje nimi razwiedka! Nie zdziwię się jak podczas następnych wyborów -ciekawe kiedy bo może niedługo- będą walczyły ze sobą dwie nowe siły: solidarna polska z partią palikota
-czyli nowa lewica ze "zreformowaną prawicą" a pocziwy Tusku i Kaczyński pójdą w odstawkę na polityczną emeryturę. :)
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 703
Dla mnie Ziobryści to barachło w najgorszym wydaniu. @Cyberius - jasne że razwiedka, ale nie musi nimi kierować. Wystarczy ich wypchać za dupę do góry a on sami z siebie zrobią to, co razwiedka chce.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 703
Cokeman napisał:
Wreszcie jest na kogo głosować.

Jak ktoś ma IQ pomiędzy orangutanem a człowiekiem i wychodzi na to, że jest brakującym ogniwem w teorii ewolucji.
Choć naprawdę głosują na nich produkty dewolucji, czyli leniwe półgłówki o mentalności niewolniczej omamione przez tv i inne media.

Cokeman napisał:
Śmierć burżujom!

Jak śmierć, to zamordystom z lewa i prawa.
 
S

stormtrooper

Guest
Ja od czasu wprowadzenia tych kas samoobsługowych ich nie używam, robię zakupy w supermarketach, bo wiadomo taniej, a na studiach bywa różnie. :p Ale generalnie supermarkety zabijają drobną przedsiębiorczość, pracownicy tam za ciekawie nie mają, więc wolę nie używać tych kas samoobsługowych, ponieważ racja kasjerki/kasjerzy tracą na tym pracę. To jest wolność przedsiębiorcy w jaki sposób będzie organizował sprzedaż i moja wolność wyboru w jaki sposób kupię. Bolszewikiem bym się nie nazwał, ale teraz sam nie wiem. :)

Poza tym nie chcę żeby maszyna zastępowała człowieka - wiecie Matrix i te wszystkie inne filmy z buntem maszyn w tle. :D
 

Antałek

Member
179
5
Może, ale dużo ludzi nie jest zdolna do analitycznego myślenia im bardziej populistycznie tym lepiej. "Panie! Jak to tak pracę zabierać ludziom." gdy podasz kontrargumenty KoLibra to powiedzą że sprawa jest innego charakteru, albo nic nie powiedzą.

Może większe skupienie kapitału przez bogatych poprzez mechanizację i stopniowe wypieranie ludzkich rąk do pracy skłoni ich (to znaczy ludzi) do wolnego rynku lub wzrostu świadomości konsumenckiej. No bo jakby źle nie było wolny rynek musi zatriumfować :) albo chociażby skręcić w jego namiastkę. Gdyby można było stworzyć alternatywę dla supermarketów w postaci straganów na każdym kroku to byłby całkiem inny obrót sprawy, maszyny mogłyby się wypchać na złom.
 

T.M.

antyhumanista, anarchista bez flagi
1 411
4 438
Kasy samoobsługowe to dość dziwny pomysł, bo wymagają zaangażowania ochrony i pań z obsługi do nieustannego poprawiania, usuwania, naprawiania, cofania... Ludzie to generalnie omijają, nawet jak są duże kolejki przy tradycyjnych kasach. Poza tym, weź spróbuj na tym nabić drugie 0,7. To już łatwiej przekonać kasjerkę, że "Ja nie jestem pijany, to taka rzadka choroba genetyczna - Dependentia." Pomysł SP oczywiście godny obrońców ludu robotniczego.
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 854
12 246
Michałkiewicz raczył był też skrobnąć wpis na ten temat:

http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=2433

"Jestem stuprocentowym wolnorynkowcem w warstwie tworzenia PKB. W redystrybucji jestem, owszem, solidarnościowcem, wyznawcą społecznej nauki Kościoła, ale doprawdy jedno z drugim się nie kłóci napisał europoseł PiS - obecnie w Solidarnej Polsce - Jacek Kurski”.

Czy może być coś piękniejszego niż wolność w wypracowywaniu bogactwa, które później doświadczeni solidarnościowcy wezmą i sprawiedliwie rozdzielą między potrzebujących, w tym oczywiście przede wszystkim samych siebie? :)
 

CmO2

New Member
34
0
U Wołoszańskiego za Hitlera robił Peszek, a u Korwina? Ostatnio się mu pogorszyło i od Hitlera masowo wyzywa dziennikarzy, którzy z Korwinem dyskutują. JKM strzela sobie już nie w kolano, a w brzuch, jak Sekuła - na szczęście wirtualną bronią...

A co do tematu, to w partii Palikmiota nie takie light-bolszewickie postulaty już były...
 
Do góry Bottom