AMA z Marcinem Chmielowskim na Wykopie

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
Jak są konserowi, to niech sobie sami szukają :)

Partyjniacy powinni się przyzwyczajać, że wielu będzie chciało przyprawiać im różne mordy. Spodziewałem się pedofilii, no ale żeby necro, to na serio z grubej rury od razu :)
 

T.M.

antyhumanista, anarchista bez flagi
1 410
4 438
Tylko kto to są "oni"? PL wydała jakieś oficjalne stanowisko co do "lekkiej nekrofilii"? Bo urokiem FB jest zdaje się to, że każdy może tam pierdolić co mu ślina na język przyniesie w komentarzach i wyciąganie z tego wniosku co do linii partyjnej jest albo głupotą, albo złą wolą.

W ogóle to bym poprosił do jakiego ślinka z tą lekką nekrofilią, bo temat wydaje mi się bekowy :)
No "oni", czyli polityczny mainstream, o którym, jak mi się zdaje, pisał lebiediew.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Partyjniacy powinni się przyzwyczajać, że wielu będzie chciało przyprawiać im różne mordy. Spodziewałem się pedofilii, no ale żeby necro, to na serio z grubej rury od razu :)
Uważam, że angażując się w politykę głównego nurtu trzeba nauczyć się dbać o konsensus, dlatego proponuję zająć się kompromisowym tematem, mianowicie lekką nekrofilią pedofilną z udziałem martwego zwierzęcia, rytualnie ubitego.
 

Grundman

New Member
22
12
Ej no, Chmielowski i PL powinni skupić na punktach wspólnych - czyli na kwestiach WOLNEGO RYNKU, a nie na różnicach obyczajowych. Jako osoba, która udzieliła poparcia PL i była na zjeździe założycielskim, uważam, że jest pole do intensywnej współpracy między PL a Chmielowskim i kolibrami. Tylko z obu stron trzeba złagodzić jednak ton wypowiedzi...
 

de Maistre

Member
92
80
Samo dyskutowanie o nekrofilii i innych "rewelacjach" jest oczywiście dopuszczalne tym bardziej, że libertarianie ciągle dyskutują nad granicą wolności, ale robiąc to nie krytykujcie chociaż prezesa KNP, który mówi np., że "za Hitlera były 3-krotnie niższe podatki", lub "paraolimpiada to jak turniej szachów dla debili" oskarżając go przy tym o psucie wizerunku wolnorynkowców w Polsce.
Kto krytykuje JKM za takie wypowiedzi samemu swobodnie dyskutując o nekrofilii itd. jest po prostu hipokrytą.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Tosiabunio powinien jakieś skrypty wprowadzić, aby dało się ustawić automatyczne lajkowanie postów o lekkiej nekrofilii. Będę za tym lobował w imieniu opcji libertyńskiej.

P. S. I te o kupie też...
 
Do góry Bottom