Za Kim dziś tęsknicie?

Kelsi

Well-Known Member
1 040
19 840
Trudno tolerować w sobie smutek, żal, poczucie opuszczenia. No nie jest łatwo.
Dotkliwy brak Kogoś.Tęsknota.
Za kim tęsknicie?
U mnie bez zmian.ON, za Nim odliczam godziny, minuty... jeszcze chwileczka, jeszcze momencik i wtulę się:)
Ale dziś tęsknię też za panem, którego uśmiechu nie widzę, gdzie On? i za panem, który decyduje o tym i o tamtym, nawet domki wrzucałam, a on sobie znikł, ot tak, po prostu.
No i za tymi, których nie ma od dłuższego czasu.


Za kim dziś tęsknicie tak bardzo, bardzo? No to może potęsknimy razem?:)

 
U

ultimate

Guest
Nie mam za kim dziś tęsknić, ale co pewien czas zatesknię za moją babką od strony matki.Piekła najlepsze ciasto drożdżowe ze śliwkami.Miała węglową kuchnie westfalkę.Rozpalała w niej drewnem i dokładała węgla. Wszystkie smakołyki przygotowywała na tej kuchni.
370876965_1_261x203_kuchnia-weglowa-westfalka-piec-kaflowy-cena-tylko-do-wrzesnia-naklo-nad-notecia.jpg

Prawie samo centrum i stare budownictwo, kamienica i jeszcze poczciwy piec kaflowy.Służył do ogrzewania mieszkania. To nie to samo co kominek.Na dworze tęgi mróz, śnieżyca a ty możesz wygrzewać plecy na piecu.
 

MaxStirner

Well-Known Member
2 734
4 694
Za kobietą co mnie nie chce. Huj wiedzieć czemu tęsknię, ale tęsknię już kawał czasu i nie umiem przestać
Znajoma z roboty, świeżo po ślubie tęskni za mężem co go zabił pijany skurwiel. W życiu nie widziałem żeby ktoś sie tak zwijał z bólu.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 737
Dobrze, że zdarzają się na libnecie są jacyś ludzie z xxFx - dzięki temu mamy niewielką, ale jednak jakąś reprezentację człowieków z ludzkimi odruchami, rozmawiających o emocjach. Ja tęsknie w skrytości ducha, cierpiąc, gdy nikt nie patrzy.

Edycja:

A aspi niech se oblukają takie koła emocji i rozpiszą, czego nigdy nie przeżywali.
https://en.wikipedia.org/wiki/Contrasting_and_categorization_of_emotions

Plutchik-wheel.svg
emotionwheel.png
 
Ostatnia edycja:

Alu

Well-Known Member
4 629
9 678
Tak tłumaczył, żeby nie budzić rozgłosu.

Tak naprawdę sprzedał szczura i kupił altcoiny, dzięki radom Tralalali szybko pomnożył swój majątek. Obecnie prowadzi biznes narkotykowy w Ameryce Południowej, w wolnych chwilach rucha nastolatki, nurkuje i skacze na bungee w różnych ciekawych miejscach świata.

A wy co, dalej śmieszkujecie na shoucie?
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 854
12 246
Za nikim.

Update 14/11: Wciąż za nikim.

Update 15/11: Za nikim.

16/11: Za nikim.

18/11: Za nikim.

25/11: Za nikim.

02.01.2017: za nikim.

03.02.2017: za nikim.

19.09.2019: za nikim.

03.04.2020: za nikim.

08.05.2023: za nikim.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom