Podziel się zażenowaniem

Cptkap

Well-Known Member
700
3 225
W 1982 roku tak sobie wyobrażano androidy tworzone w 2016 roku:
roy-1024x537.jpg

http://www.thepoke.co.uk/2016/01/07/roy-batty-blade-runners-inception-date-happy-birthday-roy/

Jest rok 2016 i androidy wyglądają tak:
android.jpg


To są jakieś żarty...
 

tomahawk

Well-Known Member
736
1 295
od trzeciej minuty...

ja nie mam słów

4:35 - CO TO KURWA BYŁO!?
"Tereny banknotonośne"
"Trzeba wziąć banknoty" - skąd wziąć te banknoty, ty stara, komusza gnido?! Zajebać komuś? Na początku to "szczęść Boże", ale "nie kradnij" to już nie zna.
Tak to jest z komuchami, którzy całe życie, będąc na garnuszku państwa, siedzą na państwowych uniwersytetach i wymyślają jakieś chujowe teorie, aby tylko usprawiedliwić złodziejstwo, bandytyzm i to, że nie maja nic do zaoferowania na wolnym rynku.
 

kalvatn

Well-Known Member
1 317
2 112
Wzrost ilości urzędników i urzędów rocznie z pewnością jest powyżej 5% rocznie i pewnie tak będzie przez następne 10 lat. Tu jesteśmy w czołówce. Może tej profesor chodzi właśnie o to, przecież taki wzrost może zapewnić tylko państwo a nie prywatny kapitał.
Ja kiedyś przekopałem swoja poniemiecką działkę aby zasiać trawę. Znalazłem jakieś stare butelki ale bez pieniędzy.;)
 
Ostatnia edycja:

Norden

Well-Known Member
723
900
Sławomir Sierakowski: PiS zajął miejsce ZOMO

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/slawomir-sierakowski-pis-zajal-miejsce-zomo/4zyxdf

Jego zdaniem, Jarosław Kaczyński "był totalnie zaskoczony skalą oporu swoich rządów". - Ludzie świetnie rozumieją, że to nie żaden wojak Kaczyński, ale Unia Europejska jest gwarantem polskiej niepodległości i wolności - zaznacza.


Sławomir Sierakowski w wywiadzie dla "Wyborczej" komentuje m.in. manifestacje organizowane w ostatnim czasie przez Komitet Obrony Demokracji. W jego ocenie Jarosław Kaczyński "w ogóle się z tym nie liczył". - Urwaliśmy mu już co najmniej 15 pkt proc. poparcia z tego, co by miał, gdyby nie te protesty. PO już po miesiącu władzy miała poparcie przekraczające 50 proc. - mówi. - Kaczyński demonstracje ćwiczy od lat. Miał na to i pieniądze, i organizację partyjną, i struktury (...) A tu ludzie wyszli spontanicznie, nie wyprowadziła ich żadna partia - dodaje.
 
A

Antoni Wiech

Guest
od trzeciej minuty...

ja nie mam słów

To nie jest nawet żenujące. To jest zwyczajnie dołujące. Tamto pokolenie musi jednak wymrzeć, nie widzę innej opcji. Swoją drogą, nie wiem czy w ogóle współczesna lewica (oprócz jakiś planktonowych radykałów) pierdoli takie bzdury. Oczywiście, mówią, że bogaci muszą się podzielić z biednymi, budżet powinien dotować pewne grupy itp. ale raczej traktują to jako sprawiedliwy wg nich koszt, a nie kurwa jako koło zamachowe gospodarki!
 
Do góry Bottom