[humor] Różne ROTFLE ...

W

Werner Richardson

Guest
co w tym smiesznego?

Że rządzi nami debil co nie umie wiązać nawet butów? w sumie nic... <refleksja>



bambo 8 godz. temu
-25

Zostanę zminusowany i choć poglądy mam bardziej wolnościowe, niż lewicowe, to nasuwa mi się jedno, konkretne pytanie: skąd ten trend, który króluje na wykopie od lat, wychwalający wielce powszechne posiadanie broni palnej? W jaki sposób jesteśmy niby zagrożeni wewnętrznie? Ilość grup przestępczych z roku na rok maleje (choć rzeczywiście liczba grup kryminalnych ma wzrost), a zagrożenia ze strony uchodźców na obecną chwilę się nie przewiduje. Jeśli więc jest to zwykłe hobby, to można pochodzić na strzelnice, zapisać się do kół strzeleckich i w konsekwencji postarać się o uprawnienia do broni palnej. Bardzo dobrze, że mamy w Polsce tak restrykcyjne prawo w tym zakresie, skoro tak wielu ludzi nawet nie powinno posiadać prawa wyborczego.

^ Powinno pójść do zażenowania ale nie chce mi się odkopywać więc udam że to zabawne na potrzebę sytuacji.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
Śmieszne właśnie.
Ten komuszek nie dba o elementarne sprawy, komiczna postać, człek o niepohamowanej żądzy władzy i kompletny finansowy abnegat. Poza państwową kradzieżą, nie zna innych sposobów gromadzenia kapitału, co go zresztą niespecjalnie interesuje. Co? Kumulacja kapitału? He? Czy to się robi z konopii? Chyba nie?
Nawet nie jest narodowym socjalistą, to po prostu marioneta na usługach obcych służb, element rotacyjny postokrągłostołówki.
I to nie jest tragi-zabawne?
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 981
15 142
qkjxzU.jpg
 

Finis

Anarcho-individual
439
1 922
^UP
IMO słowo spekulant powinno zostać wzięte w cudzysłów. Jeżeli jakaś pozycja staję się po latach "białym krukiem", to wiadomo, że jej cena na rynku będzie bardzo wysoka.
 
Do góry Bottom