Związki kazirodcze

D

Deleted member 427

Guest
Przyznać się, kto z tego forum brał udział w tej dyskusji?

http://grono.net.pl/libertarianizm/topi ... czy-nie/0/?

Temat trochę mnie interesuje, bo jestem związany ze swoją kuzynką. Z tym, że ja jestem 4 pokolenie a ona 3 więc nie ma problemu prawnego, który szczerze mówiąc i tak gówno by mnie obchodził.

:)

Ktoś inny:

Nie mam nic przeciwko, ale jeśli urodzi się z tego upośledzone dziecko to nie widzę również przeciwwskazań, żeby wytoczyło proces swoim rodzicom.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
"Kto kuzynki nie jebie
Ten nie był w niebie"

- ludowe, autor nieznany ;)

Legalne: Kanada, UK, Texas.....
Ja nie widzę żadnych przeciwwskazań. W Iraku, chów wsobny jest w niektórych społecznościach normą. Mnie nie obchodzi, kto, kiedy i z kim kopuluje. Często jest dziś tak, że ojciec czy wuj przyucza córkę do seksu. I nikomu to nie powinno przeszkadzać. A moraliści i purytanie obyczajowi powinni zawisnąć na latarniach razem z komunistami i socjalistami.
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Koleś o ksywie beton:

Pytanie dla libertarian powinno brzmieć czy w relacjach rodzinnych ta obopólna zgoda jest czymś realnym. Strona inicjująca taki stosunek, starsza i bardziej świadoma może wpływać na drugą. Psychicznie wymuszać zgodę.

Camil Loco:

W miarę upływu czasu nabieram w przekonania, że libertarianizm to jednak dzicz. Dzisiaj związki kazirodcze, jutro pedofilskie, a pojutrze?
 

RiGhT_WiNg

Schizoid
233
44
O ile coś nie jest gwałtem to popieram.

W temacie kazirodztwa dobrze widać hipokryzję wszelkiej "lewicy": podniecają się ruchami LGBTQ... a kazirodztwo to dla nich temat tabu.
 

Avx

Active Member
831
186
Krzysio, masz kolejnego plusa za swoją wiadomość.

kr2y510 napisał:
A moraliści i purytanie obyczajowi powinni zawisnąć na latarniach razem z komunistami i socjalistami.

Socjaliści, interwencjoniści, konserwatyści i inne zwierzęta :) Sam kiedyś to wspominałem.

Oczywiście mowa o tych, co wpierdalają ryjki we własność nieswoją...
 

Rattlesnake

Don't tread on me
Członek Załogi
3 591
1 502
Hardkorów, leninowców, breivikowców i inne bezmyślne zwierzęta zakażone wścieklizną trzeba odstrzelić z daleka i nie wchodzić w bliższy kontakt w obawie przed zakażeniem;

oczywiście mowa o tych, którzy pchają ryj w cudzą własność lub samoposiadanie :D
 

Lancaster

Kapłan Pustki
1 148
1 113
Jeśli takie związki powstają dobrowolnie to mi nie przeszkadza. Jest to obrzydliwe jak np. pedalstwo ,ale nikt nie powinien tego zakazywać.
 

Avx

Active Member
831
186
Dlaczego ?
Jesteś chyba zwolennikiem Wolności ?

--------------------------
Reakcje socjalnych zwierzątek (jakieś zwierzątko wrzuciło link na facebook'a):
https://www.facebook.com/korwinizmy/pos ... 8899933641

Panią Klementynę Bucz (vide jej wiadomość na facebook'u) chciałbym poinformować, że libertarian nie interesuje inżynieria społeczna czy inny totalitaryzm, a wolność, własność, samoposiadanie, prywatność, decentralizacja. Generalnie nienawidzimy współcześnie pojmowanej "socjalizacji", więc to zabawny argument... ;)
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
fricl48001.png
 
A

Anonymous

Guest
Avx napisał:
Panią Klementynę Bucz (vide jej wiadomość na facebook'u) chciałbym poinformować, że libertarian nie interesuje inżynieria społeczna czy inny totalitaryzm, a wolność, własność, samoposiadanie, prywatność, decentralizacja. Generalnie nienawidzimy współcześnie pojmowanej "socjalizacji", więc to zabawny argument... ;)

To jakieś pedałki związane z yrizoną?
 

Antałek

Member
179
5
"Przyuczanie" nieletnich czyli zwykła pedofilia powinna być tępiona.
Do związków kazirodczych nie mam nic, aczkolwiek są równie obrzydliwe jak związki osób tych samych płci. Wytykałbym palcem i rzucał kamieniami. :D
 

Alice23

New Member
75
2
Antałek napisał:
"Przyuczanie" nieletnich czyli zwykła pedofilia powinna być tępiona.

Dlaczego?

Antałek napisał:
Do związków kazirodczych nie mam nic, aczkolwiek są równie obrzydliwe jak związki osób tych samych płci. Wytykałbym palcem i rzucał kamieniami. :D

Zakładając, iż rzecz działaby się w libertariańskiej utopii, to zanim by ten kamień upadł na ziemię naplułabym ci w mordę - i byłaby to ostatnia rzecz jaką byś zobaczył zanim ujebałabym ci głowę siekierą. Bo takie zaściankowe, konserwatywne buraczane mordy są dla mnie obrzydliwe. :3
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Dopóki nie ma nic na siłę czy pod presją, wszystko jest ok.
Przyzwolenie na swobodny seks nie oznacza promocji kazirodztwa czy pedofilii.
 

Nene

Koteu
1 094
1 689
Z jednej strony tak... z drugiej ja w swoim wypadku preferuję, aby dzieci miały zróżnicowane geny od obojga rodziców. Jak rozmawialiśmy o tym z mężczyzną to jest mało prawdopodobne, abyśmy mieli wspólnych przodków
 

Alice23

New Member
75
2
kr2y510 napisał:
Seks kazirodczy nie koniecznie musi skutkować prokreacją.

To, że seks nie musi skutkować prokreacją jest jeszcze bardzo radykalną ideą w naszym pięknym kraju, gdzie sporo osób wciąż uważa, że antykoncepcja to grzech, bądź może zwyczajnie nie wie, że coś takiego istnieje i jak działa. Przydałoby się trochę lewackiej edukacji seksualnej :(
 
Do góry Bottom