1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Związki kazirodcze

Temat na forum 'Hyde-Park' rozpoczęty przez kawador, 8 Kwiecień 2012.

1. kawador

kawador Merchant of Death Członek Załogi

Polubienia:
    19 271
    Przyznać się, kto z tego forum brał udział w tej dyskusji?

http://grono.net.pl/libertarianizm/topi ... czy-nie/0/?

Temat trochę mnie interesuje, bo jestem związany ze swoją kuzynką. Z tym, że ja jestem 4 pokolenie a ona 3 więc nie ma problemu prawnego, który szczerze mówiąc i tak gówno by mnie obchodził.

:)

Ktoś inny:

Nie mam nic przeciwko, ale jeśli urodzi się z tego upośledzone dziecko to nie widzę również przeciwwskazań, żeby wytoczyło proces swoim rodzicom.

2. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    18 816
    "Kto kuzynki nie jebie
    Ten nie był w niebie"

- ludowe, autor nieznany ;)

Legalne: Kanada, UK, Texas.....
    Ja nie widzę żadnych przeciwwskazań. W Iraku, chów wsobny jest w niektórych społecznościach normą. Mnie nie obchodzi, kto, kiedy i z kim kopuluje. Często jest dziś tak, że ojciec czy wuj przyucza córkę do seksu. I nikomu to nie powinno przeszkadzać. A moraliści i purytanie obyczajowi powinni zawisnąć na latarniach razem z komunistami i socjalistami.

3. kawador

kawador Merchant of Death Członek Załogi

Polubienia:
    19 271
    Koleś o ksywie beton:

Pytanie dla libertarian powinno brzmieć czy w relacjach rodzinnych ta obopólna zgoda jest czymś realnym. Strona inicjująca taki stosunek, starsza i bardziej świadoma może wpływać na drugą. Psychicznie wymuszać zgodę.

Camil Loco:

W miarę upływu czasu nabieram w przekonania, że libertarianizm to jednak dzicz. Dzisiaj związki kazirodcze, jutro pedofilskie, a pojutrze?

4. RiGhT_WiNg

RiGhT_WiNg Schizoid

Polubienia:
    38
    O ile coś nie jest gwałtem to popieram.

W temacie kazirodztwa dobrze widać hipokryzję wszelkiej "lewicy": podniecają się ruchami LGBTQ... a kazirodztwo to dla nich temat tabu.

5. Avx

Avx Active Member

Polubienia:
    138
    Krzysio, masz kolejnego plusa za swoją wiadomość.

Socjaliści, interwencjoniści, konserwatyści i inne zwierzęta :) Sam kiedyś to wspominałem.

Oczywiście mowa o tych, co wpierdalają ryjki we własność nieswoją...

Non Serviam lubi to.
  6. Rattlesnake

Rattlesnake Don't tread on me Członek Załogi

Polubienia:
    1 376
    Hardkorów, leninowców, breivikowców i inne bezmyślne zwierzęta zakażone wścieklizną trzeba odstrzelić z daleka i nie wchodzić w bliższy kontakt w obawie przed zakażeniem;

oczywiście mowa o tych, którzy pchają ryj w cudzą własność lub samoposiadanie :D

7. Lancaster

Lancaster Kapłan Pustki

Polubienia:
    1 126
    Jeśli takie związki powstają dobrowolnie to mi nie przeszkadza. Jest to obrzydliwe jak np. pedalstwo ,ale nikt nie powinien tego zakazywać.

8. Alice23

Alice23 New Member

Polubienia:
    2
    Nie miałabym nic przeciwko. :3

9. Szynka

Szynka Złota szynka wolnego rynku.

Polubienia:
    1 863
    A ja bym miał.

10. Avx

Avx Active Member

Polubienia:
    138
    Dlaczego ?
    Jesteś chyba zwolennikiem Wolności ?

--------------------------
    Reakcje socjalnych zwierzątek (jakieś zwierzątko wrzuciło link na facebook'a):
    https://www.facebook.com/korwinizmy/pos ... 8899933641

Panią Klementynę Bucz (vide jej wiadomość na facebook'u) chciałbym poinformować, że libertarian nie interesuje inżynieria społeczna czy inny totalitaryzm, a wolność, własność, samoposiadanie, prywatność, decentralizacja. Generalnie nienawidzimy współcześnie pojmowanej "socjalizacji", więc to zabawny argument... ;)

11. Szynka

Szynka Złota szynka wolnego rynku.

Polubienia:
    1 863
    Uhh, nieważne (było wiele razy). Maciek Dudek już wspomniał o tym wyżej...

12. Mad.lock

Mad.lock barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm

Polubienia:
    4 526
  13. Anonymous

Anonymous Guest

To jakieś pedałki związane z yrizoną?

14. Avx

Avx Active Member

Polubienia:
    138
    Trochę chyba tak, na yrizonie znalazłem tego linka.

15. Antałek

Antałek Member

Polubienia:
    4
    "Przyuczanie" nieletnich czyli zwykła pedofilia powinna być tępiona.
    Do związków kazirodczych nie mam nic, aczkolwiek są równie obrzydliwe jak związki osób tych samych płci. Wytykałbym palcem i rzucał kamieniami. :D

16. Alice23

Alice23 New Member

Polubienia:
    2
    Dlaczego?

Zakładając, iż rzecz działaby się w libertariańskiej utopii, to zanim by ten kamień upadł na ziemię naplułabym ci w mordę - i byłaby to ostatnia rzecz jaką byś zobaczył zanim ujebałabym ci głowę siekierą. Bo takie zaściankowe, konserwatywne buraczane mordy są dla mnie obrzydliwe. :3

17. kr2y510

Polubienia:
    18 816
    Dopóki nie ma nic na siłę czy pod presją, wszystko jest ok.
    Przyzwolenie na swobodny seks nie oznacza promocji kazirodztwa czy pedofilii.

18. Nene

Nene Koteu

Polubienia:
    1 541
    Z jednej strony tak... z drugiej ja w swoim wypadku preferuję, aby dzieci miały zróżnicowane geny od obojga rodziców. Jak rozmawialiśmy o tym z mężczyzną to jest mało prawdopodobne, abyśmy mieli wspólnych przodków

19. kr2y510

Polubienia:
    18 816
    Seks kazirodczy nie koniecznie musi skutkować prokreacją.

20. Alice23

Alice23 New Member

Polubienia:
    2
    To, że seks nie musi skutkować prokreacją jest jeszcze bardzo radykalną ideą w naszym pięknym kraju, gdzie sporo osób wciąż uważa, że antykoncepcja to grzech, bądź może zwyczajnie nie wie, że coś takiego istnieje i jak działa. Przydałoby się trochę lewackiej edukacji seksualnej :(

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.