Zrozumieć Polskich Komuchów

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
"Jeśli znasz siebie i swego wroga, przetrwasz pomyślnie sto bitew. Jeśli nie poznasz swego wroga, lecz poznasz siebie, jedną bitwę wygrasz, a drugą przegrasz. Jeśli nie znasz ni siebie, ni wroga, każda potyczka będzie dla Ciebie zagrożeniem."

SUN ZI
Wątek powstał by zrozumieć polskich socjaluchów, ich mentalność, sposób rozumowania, argumentację, problemy wewnątrz ruchu, podziały itp. Aby to osiągnąć proponuję wstawiać lewacką publicystykę, tak aby libnetowicze mogli się poczuć jakby siedzieli na komuszym plenum. Pokonajmy lewakuff wiedzą o nich samych.

Zacznę od Wosiowego DEKALOGU NOWOCZESNEGO SOCJALISTY:

Pierwsze: będziesz sterował postępem!
Drugie: wykarczujesz pole do spotkania kapitału i pracy
Trzecie: Wprowadzić pracę gwarantowaną!
Czwarte: Rynek nie może wyznaczać płac! On tego nie umie
Piąte: wprowadzić spadek powszechny!
Szóste: zrobisz progresywne podatki!

Siódme: Pożądaj majątku bliźniego! Niech się nim
podzieli!
Ósme: Bez dochodu podstawowego się nie obejdzie
Dziewiąte: Ubezpieczenie społeczne dla każdego!


Dziesiąte dopiero powstanie libki... Albo to poprostu ułomny dekalog, bo w końcu socjalistyczny ;)

452834_szopkaswanna001_54.jpg

@FatBantha Lewaki już religizują swoją ideologię... a gdzie twoje księgi?
 
Ostatnia edycja:

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052
Zrozumieć czy "zaorać" na poziomie wojen na memy?

Pierwsze co warto zrobić, to zastanowić się czemu kapitalistyczne media komuszą i czemu lansowany jest ostry podatek progresywny dla osób fizycznych, dość wysoki CIT, ale omija on fundacje i de facto omija większe korpo (które nota bene też komuszą). Moja teoria jest taka, że socjalizm to tylko metoda trzymania ludzi za mordę.
No więc ja taką taktykę rozumiem. Jest racjonalna z punktu widzenia psycho-elity. Kontrolujesz pańswo które ciebie nie opodatkowuje, ale opodatkowuje innych. Państwo rzuca poddanym jakieś ochłapy, więc mogą oni nabrać przekonanie, że ono im dużo daje.

Natomiast ideowi socjaliści to po prostu ludzie naiwni. Nie będę używał słowa "tępi", bo to niestety nie jest związane bezpośrednio ze zdolnościami poznawczymi w sensie IQ. Naiwny człowiek popiera naiwne rozwiązania problemów.
 

kompowiec

freetard
2 567
2 622
Z całym szacunkiem... czytam twój artykuł i nie jest to dobre...
1. Anyone can edit
2. Nikt mi za to nie płaci
3. Możliwe że nigdy nie doprowadzę tego do dobrego stanu. Zwłaszcza bez żadnego feedbacka (no bo go tam jednak nie ma). Gdyby on był to przynajmniej wiedziałbym co robie źle i bym to od razu poprawił.
 
OP
OP
mikioli

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
1. Anyone can edit
2. Nikt mi za to nie płaci
3. Możliwe że nigdy nie doprowadzę tego do dobrego stanu. Zwłaszcza bez żadnego feedbacka (no bo go tam jednak nie ma). Gdyby on był to przynajmniej wiedziałbym co robie źle i bym to od razu poprawił.
1. Bez sprawdzenia wiem, że nikt cię nie edytował. 2. Jaka praca taka płaca. 3. Dlatego działaj tam gdzie społeczność lub poproś znajomych o ocenę.
 

kompowiec

freetard
2 567
2 622
1. Bez sprawdzenia wiem, że nikt cię nie edytował. 2. Jaka praca taka płaca. 3. Dlatego działaj tam gdzie społeczność lub poproś znajomych o ocenę.
1. Była edytowana tylko raz, przez hoplofoba. Inne książki już częściej (jeden był nawet współautorem).
3. Znajomi nie mają czasu ani nie chcą przekopywać się przez ponad pół mega czystego tekstu ;] Nie znam żadnych społeczności pisarskich a już zwłaszcza takich którzy by udostępniali na wolnych licencjach. Niby gdzie mam się udać? Na wattpad dla nastolatków?
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Po co Wosiów rozmieć?
Dwa powody.
  1. By ich prawidłowo zidentyfikować i oddzielić ich DNA od reszty społeczeństwa.
  2. By zutylizować ich DNA możliwie jak najniższym kosztem i w jak najkrótszym przedziale czasowym.
Potem można powtórzyć tę samą operetkę z zamordystycznymi konserwatystami kulturowymi, etatystami wszelkiej maści i agenturą (zarówno rodzimą jak i obcą).
 
Do góry Bottom