Zrób swój research!

Hitch

3 220
4 872
Szukasz pracy i chcesz sprawdzić, czy twoja docelowa firma jest w porządku? A może planujesz zacząć współpracę z jakimś przedsiębiorstwem? Czy warto w danej sieci zaciągnąć się jako franczyzobiorca? Jeśli internet wyjątkowo skąpi ci informacji, a znajomi nie mają pojęcia - spróbuj tutaj. A nóż zaprawieni w koszernych interesach forumowicze będą w stanie pomóc. Wystarczy spytać!

Jako założyciel ja zacznę:

Szukam roboty już od dłuższego czasu i przed chwilą odezwali się do mnie z FORPOSTA S.A. Sporo tu ludzi ze Śląska, więc możektoś jest w stanie więcej coś napisać o nich. Jedynie, co znalazłem w sieci to parę opinii na krzyż jakoby dymali wspólników. Ciężko prześledzić ich wiarygodność, bo to są jakieś fora z odmętów internetu. Sam oczywiście nigdy nie bawię się we wspólnikowanie z obcymi, więc jak będą mi chcieli wcisnąć swój złoty produkt do rozpromowania na własną rękę to grzecznie podziękuję. Kilka razy już naciąłem się na skurwieli z piramidami finansowymi, którzy myśleli, że znaleźli jelenia :)

Z informacji ogólnych wynika, iż jest to prywatny operator pocztowy (stąd też może biorą się negatywne opinie, w ramach zabijania polskiej myśli przedsiębiorczej przez państwo), ale nigdzie szerszych danych nie mogę znaleźć. Także zapraszam do odpowiadania mi i zamieszczania własnych zapytań :)
 
Do góry Bottom