Zmiana serwera forum

M

MichalD

Guest
Czy nie czas na zmianę serwera forum na lepszy?

Forum z dnia na dzień ładuje się coraz dłużej, coraz częstsze są też zwiechy, np. przy edycji postów.
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Wydaje mi się, że to głównie zasługa XenForo, które ma od cholery bajerów i przez to jest dość ciężkie (albo sprawia takie wrażenie).
 

Cokeman

Active Member
768
120
No wlasnie ja mam problemy od dawna. Wielka zwiecha caly czas ze musze ladowac tematy kilka razy by zaskoczylo. Chrome i FF zaktualizowane, inne stronki dzialaja bez problemu a tu forum ssie
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Ja też nie mam najmniejszych nawet problemów. W ostatnich dniach nawet shoutbox wchodzi bez żadnych opóźnień. Forum widocznie rozpoznaje swoich i następuje redystrybucja przepustowości od osób mających przekonania komunistyczne do porządnych użytkowników. :rolleyes:
 
D

Deleted member 427

Guest
Ja też generalnie nie mam problemów. Czasami jakaś usterka wyskoczy, zwiesi się na chwile, ale nic, co by utrudniało życie. W akapie oczywiście wszystkie fora będą chodzić idealnie.

Cokeman napisał:
No wlasnie ja mam problemy od dawna.

Bo jesteś czerwony, tzn. jesteś pretty fuckin far from yellow.
 

Cokeman

Active Member
768
120
Ja też nie mam najmniejszych nawet problemów. W ostatnich dniach nawet shoutbox wchodzi bez żadnych opóźnień. Forum widocznie rozpoznaje swoich i następuje redystrybucja przepustowości od osób mających przekonania komunistyczne do porządnych użytkowników. :rolleyes:

macie silnik ktory skanuje poglady. wyczuwam SPISEG
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Przed chwilą znalazłem informację, że XenForo ma wbudowaną opcję "Discourage User".
XenForo has a built in "Discourage User" Option which makes it difficult or impossible for a user to navigate the site. It's similar to the very popular vBulletin mod called "Miserable Users". Basically, navigation slows way down, error messages randomly pop up, and sometimes you end up on pages you don't expect to see.

Zagadka chyba się wyjaśniła. Burżuje potajemnie sabotują komuchów.
 
N

nowy.świt

Guest
Mi też zwiechę ostatnio zaliczało forum.
A innym jak widać chodzi dobrze - ale cóż się dziwić - są tu "równi i równiejsi" - forum burżujów którzy sprawiedliwość społeczną i równość mają za nic.

Ja też generalnie nie mam problemów. Czasami jakaś usterka wyskoczy, zwiesi się na chwile, ale nic, co by utrudniało życie. W akapie oczywiście wszystkie fora będą chodzić idealnie.


Bo jesteś czerwony, tzn. jesteś pretty fuckin far from yellow.

Nieprawda Zółty jest blisko czerwonego (zaraz po pomarańczowym)

Jak widać na skali - kolorem będącym przeciwieństwem czerwonego jest Turkus.

color.jpg
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Tu się nie trzeba znać. Sprawdziłem w Gimpie i photoshopie i NŚ mówi prawdę XD. Jasnoniebieski jest po przeciwnej stronie, ale tylko dla skali widzialnej dla człowieka (i bez daltonizmu) XD
Zresztą można to policzyć. Przeciwieństwem ff0000 jest 00ffff
 
M

Matrix

Guest
Forum bardzo słabo ( długo się ładuje), sprawdzałam na różnych komputerach, kto pisze, że wszystko ma w porządku jest sabotażystą tego forum.
 
M

Matrix

Guest
Żeby napisać jednego posta trwa to u m nie 30- min, tyle czasu ładują się strony, myślę, że to mogą być służby specjalne, które zablokowały w ten sposób niektórych niewygodnych wg nich użytkowników.
 
Do góry Bottom