złowroga choroba wolności wykryta

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
To dotyczy dzieci... opisują to jako negatywistyczne, niepokorne, nieposłuszne, i wrogie zachowanie wobec autorytetów, który utrzymuje się przez co najmniej 6 miesięcy. Wygląda na to, że wynaleziono chorobę rozwydrzonego dzieciaka :huh: Ciekawe co jak dziecko tak się zachowuje w szkole wobec nauczycielki, czy odbiorą je rodzicom na leczenie? Bo przecież leczyć chore maleństwa trzeba...
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
Amerykańskie Stowarzyszenie Psychiatryczne z listy zaburzeń wykreśliło zachowanie seksualne polegające na wpychaniu sobie członków w odbyt przez dwóch facetów, a wpisze samodzielne myślenie i nonkonformizm :D .

Pieprzyć wszelkie listy i wzory słusznych zachowań społecznych.
 

qatryk

Member
179
2
dobrze jednak doczytać o co chodzi a nie opierać się jedynie na interpretacjach: http://en.wikipedia.org/wiki/Opposition ... t_disorder
Nie za bardzo widzę cokolwiek pozytywnego i normalnego w tym że dzieciak wszystko kwestionuje, kradnie, bije innych i ogólnie nie potrafi współzyć z innymi. Of kors trochę śmieszno i straszno klasyfikowanie takich zachowań tyle że raczej prędzej widzę tu bat na rozpieszczone bahory niż jakiś atak w indywidualizm.

@Piter a co to za zabużenie gdy mam ochotę na seks analny z kobietą? Szczerze pytam bo prawdopodobnie to jakos musi byc sklasyfikowane. Tak jak np onanizm. prawdopodobnie biorąc pod uwagę że mam wiele takich niestandardowych zachowań seksualnych w stosunkach z kobietami to jestem bardziej zaburzony niż niejeden gej. O Maryjo, matko Jezuska, trwoga!

A co do nonkonformizmu, przypomina mi się odcinek Hausa jak miał jakiegos asystemta przyjąć i przyszedł do niego taki nonkonformista a doktorek mu powiedział że nonkonformista to gość co od dzieciństwa zamiast szlajać się po imprezach, jarać i kwestionować rzeczywistość siedzi w bibliotece i studiuje opasłe tomiska :p
 
A

Anonymous

Guest
Piter1489 napisał:
Amerykańskie Stowarzyszenie Psychiatryczne z listy zaburzeń wykreśliło zachowanie seksualne polegające na wpychaniu sobie członków w odbyt przez dwóch facetów, a wpisze samodzielne myślenie i nonkonformizm :D .

Oborzemujlegalizująpedałów. A możesz mi wytłumaczyć czym istotnym różni się wpychanie sobie członka członka w odbyt, zespołowe, gdy robi to mężczyzna z kobietą?

Piter1489 napisał:
Pieprzyć wszelkie listy i wzory słusznych zachowań społecznych.

Poza oczywiście wzorem prawdziwego, nieprzecwelonego, libertarianina nieheglującego. Nie zapominaj się.
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
@qatryk @Mike Smith

Po co te nerwy? :)

@Mike

Nałożyłeś na siebie jakiś moralny obowiązek obrony homoseksualistów w każdej sytuacji czy co? ;)

Przecież nie napisałem, że jakoś szczególnie razi mnie wykreślenie takich zachowań ze spisu zaburzeń, bo mnie nie razi. Ogólnie śmieszą mnie jakieś oficjalne spisy tego co normalne a co nienormalne, niezależnie czy tam się wpisuje stosunek analny czy nonkonformizm.

A że użyłem akurat takiego porównania, no dla mnie bardziej dziwny jest stosunek seksualny dwóch facetów niż nonkonformizm, ale to już moja prywatna opinia, tak samo jak to, że Ty nie lubisz prawdziwych, nieprzecwelonych, libertarian nieheglujących.

Mike Smith napisał:
A możesz mi wytłumaczyć czym istotnym różni się wpychanie sobie członka członka w odbyt, zespołowe, gdy robi to mężczyzna z kobietą?

Właściwie to niczym, w obu przypadkach dwóch ludzi robi sobie coś z odbytem (albo jeden drugiemu coś robi), akurat mnie takie rzeczy nie bawią, bo uważam, że odbyt służy do czegoś innego, ale jak ktoś lubi... nie zamierzam się w to wtrącać, więc nie bój żaby :) .
 

Shemyazz

New Member
500
38
Piter1489 napisał:
Właściwie to niczym, w obu przypadkach dwóch ludzi robi sobie coś z odbytem (albo jeden drugiemu coś robi), akurat mnie takie rzeczy nie bawią, bo uważam, że odbyt służy do czegoś innego, ale jak ktoś lubi... nie zamierzam się w to wtrącać, więc nie bój żaby :) .

Nie wiesz co dobre :D
 
A

Anonymous

Guest
Piter1489 napisał:
@qatryk @Mike Smith

Po co te nerwy? :)

Bo mam kolegę, jeśli nie przyjaciela, homoseksualistę i trudno mi uwierzyć, że mógłbym zaufać tobie tak jak jemu - a to jest dość dużo, bo ja generalnie chorobliwie jestem nieufny, jeśli tylko w ogóle zdolny jestem do rozeznania (nie wiem, jak to łączę z libertarianizmem i się pewnie nie dowiem). I to zwłaszcza uczula mnie, gdy ktoś próbuje coś o nim twierdzić, a gówno wie. A twierdząc coś o homoseksualizmie twierdzisz coś o homoseksualistach, próbowałem więc sprawdzić, co w zasadzie masz na myśli.

Oraz: twierdzenie, że coś jest i jednocześnie, że jest nienaturalne jest domeną durniów, którym wydaje się, że wszystko w świecie ma cel.

Piter1489 napisał:
@Mike

Nałożyłeś na siebie jakiś moralny obowiązek obrony homoseksualistów w każdej sytuacji czy co? ;)

Nie, robię to z czystej sympatii. Tak samo jak ćpunów.

Piter1489 napisał:
Przecież nie napisałem, że jakoś szczególnie razi mnie wykreślenie takich zachowań ze spisu zaburzeń, bo mnie nie razi. Ogólnie śmieszą mnie jakieś oficjalne spisy tego co normalne a co nienormalne, niezależnie czy tam się wpisuje stosunek analny czy nonkonformizm.

A że użyłem akurat takiego porównania, no dla mnie bardziej dziwny jest stosunek seksualny dwóch facetów niż nonkonformizm, ale to już moja prywatna opinia, tak samo jak to, że Ty nie lubisz prawdziwych, nieprzecwelonych, libertarian nieheglujących.

Nie napisałem, że nie lubię. I nie jest prawdą, że nie lubię. Ja tylko uważam, że jeden taki libertarianin co najmniej pierdoli, aż boli. To nie sprawia, że go nie lubię.

I nawet gdybym nie lubił, byłaby olbrzymia różnica w nielubieniu pedałów, a nie lubieniu libertarian, jakichkolwiek. Znam kilku homoseksualistów i dokładnie żaden nie tratuje swojej orientacji jak ideologii. Jasne, kształtuje to ich sposób patrzenia na świat, ale bezwiednie i to raczej to, jakimi osobami są wpływa na to, jakimi są homoseksualistami, a nie odwrotnie. Lubienie kogoś lub nielubienie za to, że lubi to czy tamto jest po prostu durne, bo nasze gusty jeszcze niekoniecznie nas określają.

Libertarianizm natomiast to jest światopogląd i określa człowieka dużo mocniej. Jeśli ja kogoś za libertarianizm nie lubię, to nie lubię w nim czegoś istotnego dla niego samego, tego, co go określa. Po prostu jego nie lubię.

Piter1489 napisał:
Mike Smith napisał:
A możesz mi wytłumaczyć czym istotnym różni się wpychanie sobie członka członka w odbyt, zespołowe, gdy robi to mężczyzna z kobietą?

Właściwie to niczym, w obu przypadkach dwóch ludzi robi sobie coś z odbytem (albo jeden drugiemu coś robi), akurat mnie takie rzeczy nie bawią, bo uważam, że odbyt służy do czegoś innego, ale jak ktoś lubi... nie zamierzam się w to wtrącać, więc nie bój żaby :) .

Odbyt do niczego nie służy, bo nie jest efektem celowego procesu, takiego jak np. mycie zębów. Ba, nie jest też efektem samego srania podejrzewam. Tylko selekcji naturalnej.
 
D

Deleted member 427

Guest
Mike Smith napisał:
Jeśli ja kogoś za libertarianizm nie lubię, to nie lubię w nim czegoś istotnego dla niego samego, tego, co go określa. Po prostu jego nie lubię.

ja jak widzę dwóch całujących się kolesi, to mam odruchy wymiotne i ogólnie rzygać mi się chce. przy czym ja jestem TOLERANCYJNY i uważam, że najsłynniejsze forum świata to było Forum Romanum w starożytnym Rzymie. właśnie na tym rzymskim forum każdy mógł wyrażać swoje poglądy niezależnie od tego, jak to robił oraz czy to się komuś podobało. dlatego jedni chwalili cesarza, inni na nim psy wieszali, naukowcy rozmawiali o nauce, złodzieje kieszonkowi wypatrywali ofiar, kurwy zachwalały swe wdzięki, pedały - pedalstwo, a uliczni sprzedawcy wykrzykiwali mantrę - ZAWSZE COCA COLA! - i Cesarstwo kwitło.

lubisz mnie i mój libertarianizm?
 
A

Anonymous

Guest
kawador napisał:
Mike Smith napisał:
Jeśli ja kogoś za libertarianizm nie lubię, to nie lubię w nim czegoś istotnego dla niego samego, tego, co go określa. Po prostu jego nie lubię.

ja jak widzę dwóch całujących się kolesi, to mam odruchy wymiotne i ogólnie rzygać mi się chce. przy czym ja jestem TOLERANCYJNY i uważam, że najsłynniejsze forum świata to było Forum Romanum w starożytnym Rzymie. właśnie na tym rzymskim forum każdy mógł wyrażać swoje poglądy niezależnie od tego, jak to robił oraz czy to się komuś podobało.

Orientacja seksualna to nie pogląd. To, że ktoś uważa, że faceci są atrakcyjni seksualnie nie czyni z niego homoseksualisty. Oni go muszą jeszcze pociągać, a to nie to samo. Przecież są ludzie, których pociągają rzeczy dla nich obrzydliwe, czerpią z tego seksualną rozkosz. Są takie parafilie u ludzi, które sprawiają, że np. kobieta może dojść tylko wtedy, jak jest gwałcona. Nie na niby. Ona to uważa za straszne, ona tego nie chce, ale dalej dochodzi w taki sposób i nie inny, bo ma tak, a nie inaczej skonstruowany popęd.

kawador napisał:
dlatego jedni chwalili cesarza, inni na nim psy wieszali, naukowcy rozmawiali o nauce, złodzieje kieszonkowi wypatrywali ofiar, kurwy zachwalały swe wdzięki, pedały - pedalstwo, a uliczni sprzedawcy wykrzykiwali mantrę - ZAWSZE COCA COLA! - i Cesarstwo kwitło.

lubisz mnie i mój libertarianizm?

Ciebie nie znam. Jesteś kilkoma pixelami. Co do reszty - no tak, podoba mi się wolność słowa, nie podoba mi się kradzież kieszonkowa, a kurwienie się jest mi obojętne. Tak, przy kradzieży forma jest wszystkim.
 
D

Deleted member 427

Guest
Mike, dzięki za wyjaśnienie! ja dochodzę tylko jak mam przypięty akumulator do jaj. uważam to za NATURALNE. podobnie za NATURALNE uważam walenie w dupę drugiego faceta. uważam, że gdyby CAŁA NATURA waliła się w dupe, to byłoby znacznie więcej zwierząt na tej planecie - oraz ludzi. bo homoseksualizm jest NATURALNY - bez niego życie umiera. kto uważa, że homoseksualizm jest NIENATURALNY, ten najprawdopodobniej lubi Inkwizycje i jest katolikiem i głosuje na PiS.

nawiasem, ja mam słabość do Inkwizycji - kiedyś chciałem się nawet z niej doktoryzować. być może więc w poprzednim wcieleniu byłem WIELKIM INKWIZYTOREM?
 
A

Anonymous

Guest
kawador napisał:
Mike, dzięki za wyjaśnienie! ja dochodzę tylko jak mam przypięty akumulator do jaj. uważam to za NATURALNE. podobnie za NATURALNE uważam walenie w dupę drugiego faceta. uważam, że gdyby CAŁA NATURA waliła się w dupe, to byłoby znacznie więcej zwierząt na tej planecie - oraz ludzi. bo homoseksualizm jest NATURALNY - bez niego życie umiera. kto uważa, że homoseksualizm jest NIENATURALNY, ten najprawdopodobniej lubi Inkwizycje i jest katolikiem i głosuje na PiS.

Nie wiem dlaczego to co naturalne łączysz z trwaniem życia, ale to na pewno nie mój problem. Równie dobrze ten spektaklik (spektakliczek), który odgrywasz razem ze mną i dajmy na to wieloma miliardami owsików, może być zaprogramowany na widowiskową rozpierduchę.

kawador napisał:
nawiasem, ja mam słabość do Inkwizycji - kiedyś chciałem się nawet z niej doktoryzować. być może więc w poprzednim wcieleniu byłem WIELKIM INKWIZYTOREM?

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FytQkOosE9s[/video]
 
D

Deleted member 427

Guest
Mike Smith napisał:
Nie wiem dlaczego to co naturalne łączysz z trwaniem życia, ale to na pewno nie mój problem.

życie wiąże z trwaniem i rozmnażaniem się, zysk uważam za najwyższą wartość, bo gdyby ziarno nie rodziło więcej niż jednego ziarna, życie by umarło, uważam, że pewne rzeczy istnieją i dzieją się niezależnie od mojej opinii na ich temat i tym podobne ABERRACJE.

Mike Smith napisał:
Równie dobrze ten spektaklik (spektakliczek), który odgrywasz razem ze mną i dajmy na to wieloma miliardami owsików, może być zaprogramowany na widowiskową rozpierduchę.

albo na wieczne trwanie w nicości. a życie może być iluzją.

na szczęście podatki są obiektywną rzeczywistością.
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Są różne aberracje, jeden ma za krótką nogę, inny jest ponadprzeciętnie inteligentny, jeszcze inny woli chłopców...
Jakby nie było aberracji to świat byłby nudny :cool: Być może nawet nasza obecność jest taką aberracją we wszechświecie...
 

Shemyazz

New Member
500
38
kawador napisał:
ja jak widzę dwóch całujących się kolesi, to mam odruchy wymiotne i ogólnie rzygać mi się chce.

Ja mam tak samo jak czuję parmezan. A Ci NIENATURALNI Włosi mówią, że to jeszcze smaczne! Jak można jeść coś, co śmierdzi jak gówno?

kawador napisał:
ja dochodzę tylko jak mam przypięty akumulator do jaj. uważam to za NATURALNE.

No, jeśli tak stworzyła Cię natura, to jak może być inaczej?

kawador napisał:
podobnie za NATURALNE uważam walenie w dupę drugiego faceta. uważam, że gdyby CAŁA NATURA waliła się w dupe, to byłoby znacznie więcej zwierząt na tej planecie - oraz ludzi. bo homoseksualizm jest NATURALNY - bez niego życie umiera.

Huh, co ma naturalność czegoś do pomnażania życia? Śmierć też jest nienaturalna?


A tak nawiasem nie ogarniam o co chodzi z tą odrazą do walenia w dupę. Połowa małżeństw to robi, z podobnym skutkiem co homoseksualiści. Tamtych nikt się nie czepia.
 

crack

Active Member
784
110
Co do tego pomnażania życia to nawet gdyby wszyscy ludzie na świecie byli homo, to i tak naturalnie gdyby tylko chcieli, nawet jeżeli nie byłoby technik typu in vitro to i tak życie mogłoby zostać przedłużone, o ile ludzie mieliby potrzebe przedłuzenia gatunku. Po prostu geje i lesbijki uprawiali by sex w ramach prokreacji, a później po spełnieniu obowiązku przedłużenia gatunku ludzkiego wracaliby do tego co lubią najbardziej, panowie do stęsknionych odbytów swoich partnerów a panie do stęsknionych muszelek i bimbałków swoich partnerek.
 

Shemyazz

New Member
500
38
To nie takie proste. Jak mają seks uprawiać, jak gejowi na widok panienki po po prostu nie staje? Kobitki kupią lubrykant i po problemie.

Zresztą zawsze można zapładniać się a la bulldog ;)
 

crack

Active Member
784
110
Shemyazz napisał:
To nie takie proste. Jak mają seks uprawiać, jak gejowi na widok panienki po po prostu nie staje?

Nie jestem psychologiem ani seksuologiem ani znawcą homo, ale nie jestem tego taki pewien, myślę, że to zależy od poszczególnych przypadków. Ciało kobiety nie musi go podniecać, wystarczy, że jej ciało i ewentualny stosunek z nią go nie brzydzi, wtedy jak najbardziej mógłby z nią uprawiać sex, skoro podczas masturbacji mu staje to dlaczego nie podczas kontaktu z kobietą. Nie wiem, czy oni się na to zapatrują tak jak heteroseksualni faceci na myśl o sexie z facetem, chyba nie.
 
Do góry Bottom