Złoto jest droższe od platyny

telpeloth

państwosceptyk
256
291
Złoto po 1758.8, platyna 1723

gold.gif

plati.gif
 

margines

wujek dobra rada
626
84
Jeszcze trochę i będzie można złoto sprzedać, niech żałują ci, którzy zainwestowali w fundusze inwestycyjne (nawet obligacyjne), bo notowania lecą na łeb na szyję.
 
C

Cngelx

Guest
margines napisał:
Jeszcze trochę i będzie można złoto sprzedać, niech żałują ci, którzy zainwestowali w fundusze inwestycyjne (nawet obligacyjne), bo notowania lecą na łeb na szyję.

Dzięki ;]

Nie żałuję jednak, w końcu do jakieś doświadczenie. No i może jeszcze kiedyś jednak urośnie...
 

margines

wujek dobra rada
626
84
pLT-m3 napisał:
margines napisał:
Jeszcze trochę i będzie można złoto sprzedać, niech żałują ci, którzy zainwestowali w fundusze inwestycyjne (nawet obligacyjne), bo notowania lecą na łeb na szyję.

Dzięki ;]

Nie żałuję jednak, w końcu do jakieś doświadczenie. No i może jeszcze kiedyś jednak urośnie...
Spoko, też trochę utopiłem, ale na pewno urosną (o ile wcześniej nie padną), a frank już po 4 zeta :idea:
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Phi, ja wpadłem na świetny pomysł "zainwestowania" w akcje na GPW na krótko przed upadkiem Lehman Brothers :D
Bardzo cenne doświadczenie życiowe ;P
 
A

Anonymous

Guest
Co byście doradzili osobie która ma nieduże pieniądze (ok25-30tys.zł) na inwestycje na czas kryzysu? Inwestycja może mieć charakter długoterminowy jak najbardziej. Czy na dzień dzisiejszy, po tej cenie warto kupować złoto lub podzielić to na złoto/srebro? Czy lepiej kupić np. srebro a ze złotem poczekać na zjazd? A może coś innego?
 
A

Anonymous

Guest
Ja bym kupił złoto, bo jestem głęboko przekonany, że osiągnie cenę 2000$. A śniło mi się, że 2500$ :). Jeżeli sprzedasz powyżej ceny za którą kupiłeś to zarobisz. Możesz spróbować spekulować frankiem szwajcarskim i bitcoinem, jak się wszystkiego boisz to lokatę. W mBanku mają lokaty jednodniowe - popatrz na to też.
 
Do góry Bottom