Zlot forum libertarian 2020

Przyjedziesz?


  • Total voters
    19

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 791
12 159
Tegoroczna impreza odbędzie się dniach 28 - 30 sierpnia w miejscowości Ślesin k/Konina w ośrodku Bernardynka (link + dojazd).

Do naszej dyspozycji na chwilę obecną są zarezerwowane 3 domki (1 mały 30 metrów i 2 duże 60 metrów). W sumie 13 łóżek i 3 rezerwowe wersalki. W razie większego zainteresowania coś wymyślimy.

Sumaryczny koszt imprezy to 1320 320 zł. Wpłaty co łaska na miejscu zbierzemy w trakcie imprezy w sposób anonimowy. Jeśli ktoś znajduje się w gorszej sytuacji materialnej proszę się nie przejmować i śmiało przyjeżdżać, kasa się zawsze znajdzie, a życie jest zbyt krótkie by sobie odmawiać. Wyżywienie nie jest zapewniane w cenie. W domkach znajduje się podstawowy sprzęt - kuchenka, lodówka, grill itp. na terenie ośrodka można skorzystać też z oferty gastronomicznej.

Zachęcam do uczestnictwa, zwłaszcza osoby, których nie mieliśmy przyjemności jeszcze poznać :)

W miarę możliwości zachęcam do zadeklarowania chęci przyjazdu w ankiecie.

Szybkie pytania i ustalenia co do imprezy polecam przedstawiać na discordzie: https://discord.gg/98nShMx

Z Konina jest akceptowalny dojazd zbiorkomem, ale zachęcam też do do dogadania się co do wspólnego przyjazdu samochodem. W tym roku prawdopodobnie nie będę w stanie nikogo zabrać, ale Tolep jest w tej kwestii profesjonalistą.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 976
15 072
Chciałbym zwrócić uwagę, że koszt zlotu znacząco spadł, więc jeśli dla kogoś to jest problem, to właśnie stał się znacznie mniejszy, tym bardziej, że zrzutka jest anonimowa i nikt nie jest rozliczany (poza własnym sumieniem). Ale coś do jedzenia i wypicia pewnie warto mieć, choć patrząc na nasze doświadczenia, to raczej cierpimy na nadmiar niż niedostatek jedzenia i picia.
 

Alu

Well-Known Member
4 614
9 611
*bump*

Zostało 9 dni. Jako szary członek Libnetu zachęcam do przyjazdu i wzięcia udziału, szczególnie tych którzy jeszcze nie byli albo byli tylko raz. To świetna okazja żeby się bliżej poznać i odprężyć w towarzystwie ludzi, którzy są od siebie różni ale myślą podobnie na wiele tematów ;)
 
Ostatnia edycja:

Wujaszek Ilicz

Well-Known Member
230
700
Z własnej głupoty stoję aktualnie na stołku a na szyi mam dedlajnowy sznurek. Co za tym idzie nie będę mógł się pojawić.
Jest mi z tego powodu niezmiernie przykro :( Życzę obecnym dobrej zabawy!
 
Do góry Bottom