1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Zlot forum libertarian 2019 (13- 15 września)

Temat na forum 'Inicjatywy wolnościowe' rozpoczęty przez Ciek, 3 Czerwiec 2019.

Przyjedziesz?

1. Tak

62,5%
  2. Nie

37,5%
  1. Ciek

Ciek Miejsce na Twoją reklamę Członek Załogi

Polubienia:
    10 600
    Drodzy Użytkownicy i Użytkowniczki,

w imieniu @tosiabunio @tolep oraz swoim mam przyjemność zaprosić Was na tytułową, tradycyjną imprezę forumową.

Impreza odbędzie się dniach 13-15 września b.r. w miejscowości Ślesin k/Konina w ośrodku Bernardynka (link + dojazd).

Do naszej dyspozycji są zarezerwowane 3 domki w standardzie Comfort Plus 60m. Do każdego wejdzie minimum 5 osób. Liczba domków może być zwiększona jeśli liczba chętnych wzrośnie.

Koszt imprezy to 100 zł od osoby za 2 noce. Wyżywienie nie jest zapewniane w cenie. W domkach znajduje się podstawowy sprzęt - kuchenka, lodówka, grill itp. na terenie ośrodka można skorzystać też z oferty gastronomicznej. Wpłaty zbierzemy w trakcie imprezy w sposób anonimowy. Jeśli ktoś znajduje się w gorszej sytuacji materialnej proszę się nie przejmować i śmiało przyjeżdżać, kasa się zawsze znajdzie, a życie jest zbyt krótkie by sobie odmawiać.

Na chwilę obecną nie planujemy szczegółowego programu imprezy. Na miejscu dostępnych jest kilka atrakcji (quady, wszelki sprzęt pływający, nieopodal znajduje się akapowa błękitna laguna), jednak uważamy, że to rynek zdecyduje na co ma ochotę.

Zachęcamy do uczestnictwa :)

https://libertarianizm.net/threads/zlot-forum-libertarian-2016-26-28-sierpnia.6346/ Zachęcam do zapoznania się z tematem dot. poprzedniej imprezy.

Szybkie pytania i ustalenia co do imprezy polecam przedstawiać na discordzie: https://discord.gg/98nShMx

Dojazd jest dobry zbiorkomem, ale zachęcam też do do dogadania się co do wspólnego przyjazdu samochodem. Powinienem mieć wolne miejsca z Poznania i okolic.

Ostatnia edycja: 7 Czerwiec 2019
  2. WoKu

WoKu Anarchoautystyk

Polubienia:
    367
    Będę, z Łodzi mam blisko, ale jak ktoś chce się zabrać to jadę autem :)

3. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 765
    Będziemy sobie chillować. Krajobraz jest naprawdę przyjemny, to taki półwysep porośnięty dębami, zaciszny i spokojny zwłaszcza we wrześniu.

Jezeli ktoś ma problem z wykrojeniem weekendu ze swojego życia, to znaczy że tym bardziej powinien go wykroić, bo za szybko biega w kołowrotku :)

4. mikioli

mikioli Well-Known Member

Polubienia:
    4 530
    Piszę się, ale pogadamy przed samym wyjazdem.

Alu i WoKu lubią to.
  5. Wujaszek Ilicz

Wujaszek Ilicz Well-Known Member

Polubienia:
    566
  6. Ciek

Polubienia:
    10 600
    W związku z rosnącym zainteresowaniem zarezerwowaliśmy domek nr 3.

Dla osób cierpiących na fobię społeczną i inne przypadłości istnieje możliwość samodzielnego wynajmu pokojów 1- i wieloosobowych:
    https://bernardynka.pl/pokoje/pokoje-1-osobowe/

Alu, Finis i tosiabunio lubią to.
  7. Lancaster

Lancaster Kapłan Pustki

Polubienia:
    1 030
    Z kim mogę się zabrać z Kielc, Krakowa, Łodzi, Wawy, lub ewentualnie z Poznania? bo samochodem, do Bernandynki sam rady nie dam przyjechać.

8. ernestbugaj

ernestbugaj kresiarz umysłów

Polubienia:
    2 414
    Tak! Prawdopodobnie będę jechał autem, jeśli ktoś będzie chciał się zabrać to ustawimy się bliżej wyjazdu. Wyjazd z Torunia.

Alu lubi to.
  9. Triss

Triss libertarian pitbull

Polubienia:
    413
    Rozważam przyjazd z mężem :] czy należy poczynić jakąś zaliczkę?

10. sabat

sabat Well-Known Member

Polubienia:
    1 323
    Piszą ze pytania na discordzie to moze tam o tym rozmawiają???

'Szybkie pytania i ustalenia co do imprezy polecam przedstawiać na discordzie: https://discord.gg/98nShMx '

11. tosiabunio

tosiabunio Grand Master Architect Członek Załogi

Polubienia:
    12 865
    Na razie nie zbieramy zaliczek (jeszcze). Na to przyjdzie czas odrobinę może później.

12. workingclass

workingclass Well-Known Member

Polubienia:
    2 832
    A ty przyjedziesz?

13. sabat

sabat Well-Known Member

Polubienia:
    1 323
  14. workingclass

workingclass Well-Known Member

Polubienia:
    2 832
    Jakaś z dupy wyssana wymówka!
    Wkleileś link do tematu o imprezie w Łodzi w 2017r, do tematu o zlocie w 2019.
    Ja właśnie poznałem niektórych użytkowników na zlocie.

Przeczytaj pierwszy post Cieka w tym temacie.
    "Drodzy Użytkownicy i Użytkowniczki"

Ostatnia edycja: 19 Lipiec 2019
    kompowiec lubi to.
  15. Ciek

Polubienia:
    10 600
    Każdy jest mile widziany pod warunkiem, że postara się nie wygenerować problemów. Zaliczek nie zbieramy, co prawdopodobnie jest błędem, ale mi się nie chce i liczę, że się dacie zwindykować na miejscu.

tosiabunio lubi to.
  16. Alu

Alu Well-Known Member

Polubienia:
    7 181
    mikioli lubi to.
  17. mikioli

mikioli Well-Known Member

Polubienia:
    4 530
    W ogóle potem "regularne" spotkania ekipy rozpoczęły się od bernardynki i działań wujka @tolep za co należą mu się pokłony. Żadnego spotkania nie odpuszcza też @Ciek bo to dobry dzieciak. W zasadzie na wszystkich pojawiał się ktoś nowy.

piezol lubi to.
  18. sabat

sabat Well-Known Member

Polubienia:
    1 323
    Czytałem wątki zlotowe a wkleiłem o imprezie z 2017 bo w nim jest rozmowa : @tolep i @Sigon i z tej rozmowy zrozumiałem że staż na forum ważny jest.

19. sabat

sabat Well-Known Member

Polubienia:
    1 323
  20. Alu

Alu Well-Known Member

Polubienia:
    7 181
    Na pierwszy raz najlepiej przyjechać do Bernardynki.
    Tam będą aż trzy dni na lepsze poznanie się, przy wódce jak również na trzeźwo.

sabat lubi to.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.