Zlot forum libertarian 2019 (13- 15 września)

Przyjedziesz?


  • Total voters
    25

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 660
11 821
Drodzy Użytkownicy i Użytkowniczki,

w imieniu @tosiabunio @tolep oraz swoim mam przyjemność zaprosić Was na tytułową, tradycyjną imprezę forumową.

Impreza odbędzie się dniach 13-15 września b.r. w miejscowości Ślesin k/Konina w ośrodku Bernardynka (link + dojazd).

Do naszej dyspozycji są zarezerwowane 3 domki w standardzie Comfort Plus 60m. Do każdego wejdzie minimum 5 osób. Liczba domków może być zwiększona jeśli liczba chętnych wzrośnie.

Koszt imprezy to 100 zł od osoby za 2 noce. Wyżywienie nie jest zapewniane w cenie. W domkach znajduje się podstawowy sprzęt - kuchenka, lodówka, grill itp. na terenie ośrodka można skorzystać też z oferty gastronomicznej. Wpłaty zbierzemy w trakcie imprezy w sposób anonimowy. Jeśli ktoś znajduje się w gorszej sytuacji materialnej proszę się nie przejmować i śmiało przyjeżdżać, kasa się zawsze znajdzie, a życie jest zbyt krótkie by sobie odmawiać.

Na chwilę obecną nie planujemy szczegółowego programu imprezy. Na miejscu dostępnych jest kilka atrakcji (quady, wszelki sprzęt pływający, nieopodal znajduje się akapowa błękitna laguna), jednak uważamy, że to rynek zdecyduje na co ma ochotę.

Zachęcamy do uczestnictwa :)

https://libertarianizm.net/threads/zlot-forum-libertarian-2016-26-28-sierpnia.6346/ Zachęcam do zapoznania się z tematem dot. poprzedniej imprezy.

Szybkie pytania i ustalenia co do imprezy polecam przedstawiać na discordzie: https://discord.gg/98nShMx

Dojazd jest dobry zbiorkomem, ale zachęcam też do do dogadania się co do wspólnego przyjazdu samochodem. Powinienem mieć wolne miejsca z Poznania i okolic.
 
Ostatnia edycja:

tolep

five miles out
8 365
14 896
Będziemy sobie chillować. Krajobraz jest naprawdę przyjemny, to taki półwysep porośnięty dębami, zaciszny i spokojny zwłaszcza we wrześniu.

Jezeli ktoś ma problem z wykrojeniem weekendu ze swojego życia, to znaczy że tym bardziej powinien go wykroić, bo za szybko biega w kołowrotku :)
 

Lancaster

Kapłan Pustki
1 136
1 096
Z kim mogę się zabrać z Kielc, Krakowa, Łodzi, Wawy, lub ewentualnie z Poznania? bo samochodem, do Bernandynki sam rady nie dam przyjechać.
 

ernestbugaj

kresiarz umysłów
851
2 968
Tak! Prawdopodobnie będę jechał autem, jeśli ktoś będzie chciał się zabrać to ustawimy się bliżej wyjazdu. Wyjazd z Torunia.
 
  • Like
Reactions: Alu

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 915
14 723
Na razie nie zbieramy zaliczek (jeszcze). Na to przyjdzie czas odrobinę może później.
 

workingclass

Well-Known Member
1 993
3 959
Ostatnia edycja:
OP
OP
Ciek

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 660
11 821
Każdy jest mile widziany pod warunkiem, że postara się nie wygenerować problemów. Zaliczek nie zbieramy, co prawdopodobnie jest błędem, ale mi się nie chce i liczę, że się dacie zwindykować na miejscu.
 

mikioli

Well-Known Member
2 745
5 306
Można się poznać poza wirtualem właśnie w Bernardynce. Wiele osób spotkało się tam po raz pierwszy.
W ogóle potem "regularne" spotkania ekipy rozpoczęły się od bernardynki i działań wujka @tolep za co należą mu się pokłony. Żadnego spotkania nie odpuszcza też @Ciek bo to dobry dzieciak. W zasadzie na wszystkich pojawiał się ktoś nowy.
 
D

Deleted member 6431

Guest
najlepsze_imprezy_2015-08-27_21-50-59.jpg
 
Do góry Bottom