1. Informujemy, iż na naszym forum korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z forum, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje Politykę Prywatności
 2. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Zlot 2017 się odbędzie. 25-27 sierpnia. Jeszcze lepszy niż w zeszłym roku.

Dyskusja w 'Inicjatywy wolnościowe' zaczęta przez shadilay, 23 Marzec 2017.

 1. Claude mOnet

  Claude mOnet Well-Known Member

  626
  821
  Planuje wyprawę motocyklową, i bym chętnie spotkał się z Wami na zlocie libków. Jak się uda... No ale najważniejsze, czy jest jeszcze 1 łóżko do zawłaszczenia? :cool:
   
  Ciek likes this.
 2. shadilay

  shadilay ChNiNK! ChP!

  4 981
  7 922
  Na pewno się znajdzie. :)
   
 3. Ciek

  Ciek Miejsce na Twoją reklamę Obsługa Forum

  4 257
  8 113
  Na tym polega właśnie piękno systemu rynkowego, że jest wiele ofert, więc można znaleźć coś dostosowanego do własnych potrzeb; jedni będą spać na łące za 50 zł, inni w domku za 400, a jeszcze inni skorzystają z 7-gwiazdkowego hotelu za jakąś obłędną kwotę.

  Tymczasem w dojrzałym socjalizmie nie ma takich luksusów; 7-gwiazdkowych hoteli i bezgwiazdkowych ośrodków wczasowych nie ma, burżuje je budujący zostali rozstrzelani. Prywatnych łąk, które ktoś mógłby komuś udostępnić też nie ma, kułacy zostali rozstrzelani. Proletariat, który nie został jeszcze wywieziony na Kołymę jest jak w czasach pańszczyźnianych związany z ziemią (kołchozy) lub zakładami pracy i cieszy się, że udało się przeżyć do następnego dnia, są kartki na wódkę i bezfiltrowe papierosy, a na święta urodzin Lenina ponoć nawet pomarańcze rzucą. Najlepszy system, kurwa :)

  Tak na marginesie, cena nie jest przecież jedynym kryterium wyboru oferty. W przeciwieństwie do ludzi związanych z Federacją Anarchistyczną większość z nas pracuje lub uczy się żeby pracować w przeszłości, nie liczymy na przymusową kolektywizację (osobiście wolę pojęcie "rozbój") i trójki rewolucyjne ("bandytów"), tylko samych siebie i pracę własnych rąk. Tym sposobem nieco mniej hojnie szafujemy wolnym czasem i mając do wyboru okolice Konina (2h dojazdu) i Bieszczady (14h z 2 przesiadkami) ja osobiście stawiam na to pierwsze.
   
  kalvatn, nuri, fds and 6 others like this.
 4. Claude mOnet

  Claude mOnet Well-Known Member

  626
  821
  Kurcze, niestety dowiedziałem się, że muszę być 26-27. sierpnia (sobota) w Warszawie. Przepraszam, nie dam rady być z Wami. Powodzenia i miłej zabawy w Bernardynce życzę!
   
 5. shadilay

  shadilay ChNiNK! ChP!

  4 981
  7 922
  To musisz ściągnąć w zamian użytkownika @tomkiewicz bo już wpisalismy do planu imprezy panel spiskologiczny i teraz mamy dziurę.
   
  Brehon, Tralalala, mikioli and 2 others like this.
 6. rawpra

  rawpra Well-Known Member

  1 546
  2 845
  foliarze boją się agentów i że ich zaczipujecie :p
   
 7. shadilay

  shadilay ChNiNK! ChP!

  4 981
  7 922
  To ja przy okazji przypomnę się z pytaniem, czy ktoś z uczestników ma dostęp do projektora który mógłby przytargać na zlot. Mam trochę pomysłów. Najlepiej jakby był z wejściem HDMI.

  A, i nadal serdecznie zapraszamy tych wszystkich, którzy się wahają. Im więcej nas bedzie tym ta impreza bedzie lepsza dla wszystkich. Na przykład jeśli przyjedzie jeden wędkarz, żeglarz, szachista czy pokerzysta to sam nie popłynie sobie łódką etc.

  WINCYJ = LEPIEJ

  Wbrew pozorom, większy tłum to nie większy ból dla piwnicznych agorafobicznych aspergerów, lecz przeciwnie - lepsza okazja do alienacji :) To miejsce jest prawie tak dobrym sejfspejsem jak piwnica. :)
   
  workingclass, pawel-l and Tralalala like this.
 8. kalvatn

  kalvatn Well-Known Member

  991
  1 306
  Życzę Wam wszystkim udanego spotkania, miłej atmosfery i jak najmniejszego kaca.
   
  Tralalala and Finis like this.

Udostępnij Tą Stronę