Źle wam działa weryfikacja maili

lumabel

New Member
231
0
Wypróbowałem kilka opcji i niestety na większość tymczasowych skrzynek maile z waszego forum nie dochodzą. Zresztą nie dochodzą także na zwykłe np. Safe-mail.net. Dopiero za którymś razem trafiłem na skrzynkę na którą doszedł mail aktywacyjny. Nie wiem po której stronie leży błąd ale jako to jest że na jedne dochodzi a na drugie nie...
 
A

Anonymous

Guest
?

Chodzi Ci o to, że kiedyś na forum był temat z linkami( albo nadal jest), do serwisów oferujących tymczasowe e-maile?

Ja jak muszę z któregoś skorzystać, to wpisuję na google "tymczasowy e-mail" i zazwyczaj klikam w to co pierwsze wyskoczy. Na większości z nich masz okres czasu przez jaki taka skrzynka działa, zazwyczaj jest to 10 minut, albo 30. Obok zegara odliczającego czas powinien być przycisk, dzięki któremu odnowisz skrzynkę na kolejne 10 minut.

Możliwe, że nie dochodzą bo Ci skrzynka już zniknęła, albo działa wolno. Jak miałem kiedyś konto pocztowe na onecie, to nieraz czekałem po dwie godziny aż mi e-mail dojdzie od kumpla. Na gmailu trwa to zazwyczaj kilka sekund, czasem minutę, dwie.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
Jakbyś podał przykłady serwisów, które nie działają, to można by coś posprawdzać. Tak, to trochę działanie w ciemno.

W naszej konfiguracji nie ma blokad żadnych, ale dochodzi kwestia oprogramowania forum i samego mailera (PHP u naszej firmy hostingowej).
 
OP
OP
L

lumabel

New Member
231
0
Faktycznie mogłem spisać. Tak na szybko to 10minutemail.com, yopmail.com, Safe-mail.net (już wymieniałem), spambox.us, nabuma.com, mailmetrash.com a z polskich to nepodam.pl i chyba pare innych. Przy okazji podałem linki do darmowych tymczasowych adresów email (za wyjątkiem Safe-mail) jakby ktoś chciał korzystać. Nie wiem czy to wina serwera na którym chodzi forum. Chyba nie. Skrypt forum wysyła wiadomość pod wskazany adres a wiadomość nie dochodzi... Po drodze gdzieś ginie, swoją drogą ciekawe gdzie.. Nie czekałem dłużej niż 20 minut ale i tak nikt kto zakłada tymczasowe konta email tyle nie czeka na odbiór wiadomości. Powinno działać w granicach 20 sekund - 5 minut maks.
 
Do góry Bottom