Zaszczepiliście się? v2

Zaszczepiliście się?

• Tak, 3 dawkami

Votes: 0 0,0%
  • Nie, jestem niedoszczepionym niedoszczepem z tylko jedną dawką

Votes: 0 0,0%

• Total voters
    10

kompowiec

Open Source Boy
2 168
2 013
Wystarczyło uważać w szkole. To nie jest wiedza tajemna. I nie zamierzam być ekspertem w jakiejkolwiek dziedzinie.

Alu

Jedziem do Paragwaju!
4 445
8 896
Jesteś ekspertem w każdej dziedzinie? Znawstwo to nie to samo co wiedza i doświadczenie. Niestety świat jest pełen magistrów internetowych - pop wiedza najlepiej się teraz sprzedaje.

W marcu eksperci z UW przewidywali, że trzecia fala będzie łagodniejsza od jesiennej. Nie była.
Teraz mówią, że w czwartej umrze 55 tys. osób. Ot, wróżbici. Zobaczymy jak będzie.

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 396
23 613
Musimy uzupełnić listę błędów logicznych o rectangular jawline fallacy.

Niestety, tak jak w kosmosie nikt nie słyszy twojego krzyku, tak samo w dyskusjach na forach internetowych nikt nie zobaczy twojego kształtu szczęki.

Argumentacja to powinna być jednak argumentacja a nie konkurs piękności dla mężczyzn.

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 748
8 176
Musimy uzupełnić listę błędów logicznych o rectangular jawline fallacy.

Niestety, tak jak w kosmosie nikt nie słyszy twojego krzyku, tak samo w dyskusjach na forach internetowych nikt nie zobaczy twojego kształtu szczęki.

Argumentacja to powinna być jednak argumentacja a nie konkurs piękności dla mężczyzn.
Do kogo to?

FatBantha

Członek Załogi
8 396
23 613
Do Non Serviama.

Na ogół jeśli nie wprowadzam cytatów ze wcześniejszych postów, oznacza, że odnoszę się bezpośrednio do poprzedniego.

FatBantha

Członek Załogi
8 396
23 613
Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że takimi postami z marnymi prowokacjami wnosisz na Forum znacznie mniej niż NS, którego się czepiasz?

kran

Active Member
230
236
Nie powiedział bym ze marna prowokacja, ale pozwalasz zakŁadać dużo tematów to widać ciebie może też kręcą???
to zamknij ten wątek i nie będzie gadania , a na co liczyłeś ,że nikt sie nie odezwie???
Covid to choroba a nie sprzedaż auta SN.

noniewiem

Well-Known Member
347
516
Myślę że tu nie chodzi o szczepionkę tylko o to czy, jak i przez kogo jest forsowana. Dlatego szury są wobec tego często negatywnie nastawieni. Mają za mało wolności żeby jeszcze dodatkowo dobrowolnie robić to co im mówią. A ludzie bogaci i inni co mają dużo wolności mają właśnie z tego względu inne nastawienie.
szczepionka dla prawakow i szczepionka dla lewakow.jpg

OP
Non Serviam

Non Serviam

Well-Known Member
830
2 164
No co tam drewniaku, myślisz napisać jeszcze z 10 tematów o covidzie ??? ha hahaah, opętanie????
Oczywiście, na każdą falę i dawkę przypominającą/wzmacniającą/pocieszającą/podniecającą/konserwującą/utrwalającą/dobijającą/mumifikującą, być może co poniektórzy ogarną że dali (znowu) zrobić się rządowi w chuja i przybijali tylko kolejny gwóźdź w państwowej klatce czyniąc ją jeszcze ciaśniejszą i bardziej nie do zniesienia niż była wcześniej.

T.M.

antyhumanista, anarchista bez flagi
1 311
4 106
Ja przyjąłem dwie daweczki, bo zawsze robię odwrotnie, niż ktoś mi wmawia, a chwilowo to cała machina propagandowa państwowej akcji szczepień mnie nawet mniej wkurwiała, niż internetowe szczekanie wielce oświeconych nieszczepionych. Serio, obie grupy są wnerwiające, ale antyszczepy nawet bardziej z tą swoją retoryką kapłanów wiedzy tajemnej. Również pulmonolog mi doradził, ale to był tylko języczek u wagi, niewiele wnoszący szczegół. Myślałem również, że to będzie także jedyna możliwość, aby w obecnej sytuacji odbyć od dawna przekładaną podróż zagraniczną, ale okazało się, że nikt, kurwa, nie sprawdza tych certyfikatów na lotnisku! Za to w kraju docelowym (Estonia) nieraz chcą zobaczyć albo i nawet zeskanować, ale w podlejszych spelunach oczywiście kładą na to lachę.

O trzeciej (czwartej, dziesiątej) dawce na razie nie myślę.

Do góry Bottom