"Żałoba lewicy"

G

grudge

Guest
"Brytyjska lewica ogłosiła żałobę. Olbrzymie nekrologi w "Guardianie", Tony Blair składa hołd nieboszczykowi, flaga przed siedzibami Partii Pracy opuszczone do połowy masztów. Kto umarł? Eric Hobsbawn. Guru brytyjskiej lewicy, słynny historyk żydowskiego pochodzenia, który ... nigdy nie ukrywał, że jest fanatycznym komunistą. Pochwalał sowieckie zbrodnie na milionach "wrogów ludu", uważał bierność Stalina wobec powstania warszawskiego za usprawiedliwioną "karę", a Wielskiej Brytanii i całego świata kapitalistycznego po prostu nienawidził".
Piotr Zychowicz, "Uważam Rze" nr 44[91]/2012, s. 10

A ja się cieszę, jedna szmata mniej na świecie.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 703
Ja się wcale nie cieszę. Zdechło jedno czerwone bydle więcej, no i co z tego? Każdy kiedyś umrze.
Czerwone bydle zostało pochowane przez innych czerwonych popaprańców "w honorze". Cieszyłbym się gdyby zdychało przez kilka dni pod katem, na publicznym widoku, w powszechnej pogardzie a jego ścierwo zawisłoby w widocznym miejscu, gdzieś na moście w kawałkach, tak jak ścierwa najemników z Blackwater w Faludży.
 
OP
OP
G

grudge

Guest
Ja się wcale nie cieszę. Zdechło jedno czerwone bydle więcej, no i co z tego? Każdy kiedyś umrze.
Czerwone bydle zostało pochowane przez innych czerwonych popaprańców "w honorze". Cieszyłbym się gdyby zdychało przez kilka dni pod katem, na publicznym widoku, w powszechnej pogardzie a jego ścierwo zawisłoby w widocznym miejscu, gdzieś na moście w kawałkach, tak jak ścierwa najemników z Blackwater w Faludży.
Przerażasz mnie.
 
D

Deleted member 427

Guest
kr2y510 jest niczym boogeyman - wyskakuje z szafy i straszy dzieci, które chciałyby urządzać komunistom pogrzeby.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 703
;)
Ja po prostu uważam, że dobro ma być nazywane dobrem a zło złem, prawda ma być prawdą a łeż kłamstwem. Tylko tyle. A kapłani tej czerwonej zakłamanej religii niech zdychają w pogardzie.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 737
Krzysio to przecież kultowa postać. Uważa, że zło należy zwalczać okrucieństwem. To jego znak rozpoznawczy - jeśli kiedyś zmieni retorykę, wszyscy będą podejrzewać, że ucierpiał na jakiś wylew czy coś...

"Na uznanie człowieczeństwa w formie pogrzebu trzeba zasłużyć."
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 703
Krzysio ... Uważa, że zło należy zwalczać okrucieństwem.

Nieprawda. Ja politycznie jestem wrogiem okrucieństwa, bo okrucieństwo dla samego okrucieństwa jest głupie. Ja jestem zwolennikiem skutecznych i zoptymalizowanych metod. Gdyby dziś było mniejsze zaludnienie lub gdyby motłoch nie ulegał tak łatwo zbiorowym manipulacjom, to byłbym zwolennikiem strzału w łeb. Tanio, szybko i sprawnie. Niestety, motłochowi który został otumaniony przez czerwone bydło, należy pokazać jakiegoś 5-metrowego "kutasa samojeba" czy inną bestię, by ten wybałuszył swe przerażone ślepia, otworzył zdziwioną japę, zastanowił się, ochłonął i z czasem zaczął normalnie myśleć. Taki odpowiednik resetu w komputerze.
 
M

MichalD

Guest
@kr2y510 , czytając Twoje teksty zastanawiam się, czy nie siedziałeś kiedyś w więzieniu, albo nie przeżyłeś czegoś wyjątkowo traumatycznego. Taki poziom agresji i taki język nie bierze się z nikąd.
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
Istnieje mit współczesnej lewicy, która jest postępowa, wyciągnęła wnioski z przeszłości i odcina się od zbrodniczych metod a w szczególności od komunizmu sowieckiego, który "był wypaczeniem pięknej idei". Kult, którym lewicowcy otaczają takich typów jak Hobsbawn udowadnia, że to w istocie tylko mit.

Odpierdolcie się od Krzysia :p ! Jego posty idealnie równoważą słodkie pitu-pitu, którym zanieczyszczona jest przestrzeń publiczna.
 
Do góry Bottom