1. Informujemy, iż na naszym forum korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z forum, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje Politykę Prywatności
 2. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Zakaz prowadzenia auta w szpilkach

Dyskusja w 'Wiadomości' zaczęta przez kawador, 26 Marzec 2012.

 1. kawador

  kawador Merchant of Death Obsługa Forum

  Posty:
  13 145
  Otrzymane Polubienia:
  18 368
  http://www.papilot.pl/lifestyle-ciekawo ... zakaz.html

  http://moto.gadu-gadu.pl/57230476634217 ... bry-pomysl
   
 2. Nene

  Nene Koteu

  Posty:
  1 095
  Otrzymane Polubienia:
  1 500
  Łatwiej sie kieruje w szpilkach niż w posiadających płaską, stabilną podeszwę glanach
   
 3. Ciek

  Ciek Miejsce na Twoją reklamę Obsługa Forum

  Posty:
  4 420
  Otrzymane Polubienia:
  9 572
  Głębokie dekolty też wpływają na zmniejszenie bezpieczeństwa na drogach. Stoi sobie samiec w korku, patrzy na drugi pas, a tam dekolt jedzie. Patrzy, patrzy, kopara w dół i nagle BAAAAAAACH siedzi na zderzaku tego co był z przodu. No, zgroza normalnie! Powinni napisać specustawę dekoltowo - obcasową, a straż miejska czająca się w krzaczorach powinna wyłapywać sobie laseczki.

  W zasadzie to może nawet duże cycki są niebezpieczne nawet bez dekoltu. Miseczka B to jest max co powinno mieć możliwość jazdy samochodem na terenie Unii jako pasażer. Większe tylko w przyczepkach do przewozu koni, ewentualnie ubrane w muzułmański dżibab.

  Za wasze i nasze bezpieczeństwo! :)
   
  lernakow likes this.
 4. GAZDA

  GAZDA EL GAZDA

  Posty:
  8 258
  Otrzymane Polubienia:
  9 534
  no cycate kobiety jadące w pasach są większym zagrożeniem (szczególnie dla kierowców ciężarówek) niż jakby bez pasów jechała...
   
 5. Nene

  Nene Koteu

  Posty:
  1 095
  Otrzymane Polubienia:
  1 500
  Przecież od B to ledwo widać
   
 6. Anonymous

  Anonymous Guest

  Chyba do B ;). Dla mnie akceptowalne są do C wzwyż.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  Całe szczęście, że nie mam prawa jazdy :D.
   
 7. FatBantha

  FatBantha sprzedawca niszowych etosów

  Posty:
  5 873
  Otrzymane Polubienia:
  13 686
  To jest lepsze:

  Zakazali jazdy czarnymi samochodami!
  Dzisiaj, 12 stycznia (10:46)
  Turkmenistan, jedna z byłych republik radzieckich, często porównywany jest do Korei Północnej. W kraju rządzonym twardą ręką dyktatora - Gurbanguly Berdymukhammedova - obowiązuje wiele absurdalnych przepisów.

  Najnowszy z nich, obowiązujący zmotoryzowaną część obywateli, dotyczy całkowitego zakazu korzystania z samochodów w kolorze czarnym. Już w styczniu 2015 roku lokalne władze zabroniły importowania do kraju takich aut. W ostatnim czasie posunięto się jeszcze dalej i czarne pojazdy zostały całkowicie zdelegalizowane!

  W efekcie kuriozalnej decyzji władz policyjne parkingi momentalnie wypełniły się, odholowanymi na koszty właścicieli, samochodami. Z napływających z Turkmenistanu informacji (w kraju nie funkcjonuje pojęcie wolności mediów...) wynika, że chcąc odzyskać swój pojazd, właściciel musi podpisać stosowne oświadczenie, w którym zobowiązuje się do przemalowania auta na jaśniejszy kolor.

  Wbrew temu, co mogłoby się wydawać, kolor czarny nie został wcale zarezerwowany dla pojazdów przedstawicieli władz państwowych. Dyktator - były dentysta - znany jest m.in ze swojej wiary w przesądy i wierzy, że czerń przynosi pecha. Jego ulubiony kolor to obecnie biały, który w ocenie władz państwowych jest "kolorem szczęścia".

  Jak donosi nadające również w języku amerykańskim, skupiające się na problemach Azji Środkowej, Radio Azatlyk, zapowiadany od kilku miesięcy zakaz spowodował skokowy wzrost cen usług lakierniczych. Jeszcze kilka tygodni temu koszt polakierowania całego samochodu w Turkmenistanie wahał się w okolicach 500 dolarów. Ostatnio podskoczył do 1000 dolarów, czyli o 100 proc. Dla wielu zmotoryzowanych to równowartość ich rocznych zarobków! Mimo tego przez zakładami lakierniczymi i tak ustawiają się kolejki. Wyjechanie czarnym autem na ulicę, zwłaszcza w stolicy kraju - Aszchabadzie - to niemal pewna droga na komendę.

  Zakaz poruszania się czarnymi samochodami to nie jedyny dziwny przepis obowiązujący kierowców w Turkmenistanie. Przykładowo, w 2014 roku, zdelegalizowano np. przyciemniane szyby. Pół biedy, jeśli do ich przyciemnienia użyto - łatwej do usunięcia - folii. Zakaz dotyczy jednak wszystkich pojazdów, łącznie z tymi, których szyby przyciemnione są fabrycznie...


  Prezydent Turkmenistanu to człowiek o wielu twarzach President Shows Off Drifting

  Ostatnio propagujący zdrowy styl życia dyktator wypowiedział też walkę papierosom. Do 2025 roku Turkmenistan stać ma się pierwszym państwem na świecie całkowicie wolnym od papierosów. Dziś ich sprzedażą zajmuje się państwowa firma, która dyktuje ceny.

  Rządzący Turkmenistanem Gurbanguly Berdymukhammedov to jeden z barwniejszych dyktatorów ostatnich lat. Państwowe media promują go na czołowego myśliciela i literata kraju i - wzorem Korei Północnej - prezentują jego niezliczone talenty. Berdymukhammedov wydał do tej pory 40 książek i nagrał kilka piosenek, z których jedna stała się ostatnio oficjalnym hymnem państwowym...

  Paweł Rygas

  A co, gdyby był żółto-czarny? ;)
   
  Taki Owaki, kr2y510 and lernakow like this.
 8. tolep

  tolep ChNiNK! ChP!

  Posty:
  6 724
  Otrzymane Polubienia:
  10 598
  W języku amerykańskim?
  Roczne zarobki? Byłbym skłonny przypuszczać że taki kierowca użyje odkurzacza i pistoletu do malowania.

  Swoją drogą, gdybym miał kopać BTC, to właśnie w Turkmenii :D
  https://www.numbeo.com/cost-of-livi...ult.jsp?country1=Turkmenistan&country2=Poland
   

Udostępnij Tą Stronę