1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Zabawa w literki (MBTI)

Temat na forum 'Hyde-Park' rozpoczęty przez Ciek, 13 Maj 2016.

Czy literki to druga w kolejności najważniesza rzecz w życiu (po lajkach)?

1. Tak!

13 głos(y/ów)
    33,3%
  2. Nie!

8 głos(y/ów)
    20,5%
  3. Nie wiem.

2 głos(y/ów)
    5,1%
  4. Wiem, ale nie powiem.

7 głos(y/ów)
    17,9%
  5. Nie obchodzi mnie to, ale się wypowiem.

9 głos(y/ów)
    23,1%
  1. FatBantha

FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

Polubienia:
    18 569
    No bo gdy już się zada pytanie, to w sumie nie wypada go zostawiać bez odpowiedzi...
    Eleganckie wytłumaczenie, bo wyjaśnia też brak reakcji otoczenia - zostało wszak poddane dokładnie tym samym bodźcom i również uległo podobnie zmianie, więc nie ma dobrego punktu odniesienia, aby zauważyć zmianę.

Ale czy ktoś w ogóle mierzy jakoś poziom niepokojów na świecie/w Polsce, żeby móc obronić taką tezę o ogólnym przesunięciu nastrojów u całych społeczeństw?
    Tak się właśnie przyglądam temu i zauważyłem, że są tu też inne klasyczne cnoty:

Roztropność (Prudence)
    Męstwo (jako odwrotność Fearfulness)
    Umiarkowanie (tu jako Avoidance)

Może można tego HEXACO używać jako narzędzia pomiarowego do moralnego doskonalenia, aby sprawdzać jak postępuje w czasie. Mam jeszcze ubytek we wstydliwości (Modesty) z 3.0 na 2.75, ale to w sumie już nie tyle klasyczna cnota, co bardziej chrześcijańska, więc to nie priorytet.

nazimno, aluzci i inho lubią to.
  2. FatBantha

Polubienia:
    18 569

https://www.idrlabs.com/dark-core-personality/test.php
    DarkCore.png

W sumie zgadza się z wynikami z HEXACO...

Generalnie jestem spoko gościem, ale jeżeli nie oddacie mi należnego pokłonu (Entitlement 70%), to będę wam miał to za złe i w przyszłości popamiętacie (Spitefulness 63%)...

;)

wah lubi to.
  3. pawel-l

pawel-l Ⓐ hultaj

Polubienia:
    6 373
  4. inho

inho Well-Known Member

Polubienia:
    3 389
  5. FatBantha

Polubienia:
    18 569
    Nie żebym chciał Wam zaraz psuć humor...

https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/Ile-slow-liczy-jezyk-polski;5606.html
    26.10.2004
    Pojawiło się już w tym serwisie pytanie, ile słów używa przeciętny Polak. Nie mogłam się jednak doszukać, ile słów w sumie liczy język polski. Pozdrawiam.
    Wiadomo, że wydawcy niektórych słowników chętnie wymieniają liczbę haseł, gdy osiągnie ona odpowiednio zawrotny poziom. Najwyższa, z jaką się zetknąłem, to 350 tysięcy, jednak rachunek jest kilkakrotnie zawyżony, ponieważ policzono również wszystkie formy fleksyjne. Wydawcy Wielkiego słownika ortograficznego PWN deklarują, że zawiera on ok. 140 tys. haseł, co jest bez wątpienia kalkulacją rzetelną, choć trzeba uwzględnić, że wliczono tu pewną liczbę nazw własnych (prawdopodobnie ok. 10 tys.).

Tego rodzaju deklaracje mają jednak walor głównie marketingowy. W rzeczywistości liczby wyrazów nie da się ustalić nawet w przybliżeniu, bo wielu wyrazów potocznych, środowiskowych, fachowych, specjalistycznych, a także dawnych, słowniki dziś wydawane nie notują. Z grubsza można przyjąć, że dałoby się ich zebrać 200 tys., ale to tylko liczba szacunkowa, a margines błędu jest znaczny.

Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski
    Nawet przy znajomości tych ewentualnych trzydziestu tysiący słów, ruszacie ledwie 15% całości. Poprawcie się! :)

Ostatnia edycja: 3 Marzec 2019
    inho i wah lubią to.
  6. Non Serviam

Non Serviam dinozarły dinozarły jaka szkoda, że wymarły...

Polubienia:
    1 793
    28140 :( ale to pewnie przez tego śmiecia.

7. mikioli

mikioli Well-Known Member

Polubienia:
    4 422
    28640... wiedziałem, że ten test jest chuja warty, nie ma szans bym był w jakimś top 0.1% ale niech się dzieciaki cieszą.

8. kompowiec

kompowiec Open Source Boy

Polubienia:
    1 463
    20950
    top 6.58%

test wyjątkowo niemiarodajny, gdyż jestem jednym z mniej rozumianych, właśnie przez moje słownictwo, ludzi na forum (przede wszystkim mam na myśli forumowy komunikator discord).

wole literki.

9. mikioli

mikioli Well-Known Member

Polubienia:
    4 422
    Skala poprostu jest zjebana. Twój wynik zdecydowanie świadczy o upośledzeniu.

tolep lubi to.
  10. Maksymiliana

Maksymiliana Everyday Hero

Polubienia:
    103
    Mi wyszło INFJ :)

T.M. lubi to.
  11. rawpra

rawpra Well-Known Member

Polubienia:
    4 712
    zasób słownictwa polskiego mój.png

12. NoahWatson

NoahWatson The Internet is serious business.

Polubienia:
    1 923
    Inne spojrzenie na introwertyków, ekstrawertyków:
    Nazwa podcastu: WorkLife
    Odcinek podcastu: Your Hidden Personality

nazimno lubi to.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.