Wzrost akcyzy + dodatkowy vat

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
Widzę, że same dobre wiadomości na nowy rok :-/ .

I jeszcze nauka jazdy zdrożeje a ja jeszcze prawka nie mam, kurwy i złodzieje :mad: .
 
C

Cngelx

Guest
Piter1489 napisał:
I jeszcze nauka jazdy zdrożeje a ja jeszcze prawka nie mam, kurwy i złodzieje

Zacząłem kurs w grudniu i jestem kozak :D

Chociaż myślałem też żeby zorganizować "protest" (tylko jak przekonać ludzi?) polegający na tym, żeby ludzie masowo jeździli bez prawka ;p
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
pLT-m3 napisał:
Chociaż myślałem też żeby zorganizować "protest" (tylko jak przekonać ludzi?) polegający na tym, żeby ludzie masowo jeździli bez prawka ;p

Nie przekonasz tych baranów, kurwy i złodzieje mogą zrobić z nami wszystko, bo jest na to przyzwolenie tej całej masy niewolników. Co sobie rząd wymyśli, to barany się dostosują, pomruczą, ponarzekają i się dostosują.

Gadałem kiedyś ze znajomymi o zniesieniu prawa jazdy, wolnym dostępie do broni itp. i się załamałem. Ja im przedstawiam rozsądne argumenty a oni tylko mi wyjeżdżali z tekstami typu "a co byś zrobił gdyby kierowca bez prawka zabił twoją siostrę?", "a co byś zrobił jakby ci ktoś zastrzelił kogoś z rodziny?" (czyli dokładnie to samo co im powtarza ta banda demagogów), w końcu stwierdzili, że nie ma sensu ze mną o tym gadać, według mnie nie mieli żadnych argumentów. Ludzie uważają, że to dobrze kiedy się ich prowadza na smyczy, bo tak jest bezpiecznie, nawet nie chcą myśleć o zmianie, tak musi być i koniec.
 
OP
OP
A

Antoni Wiech

Guest
Społeczeństwo jest społeczeństwem. Różne są powody, rożni ludzie nie chcą ryzykować z rożnych powodów. Sam się nasłuchałem tekstów o armagedonie jaki miałby niby nastąpić po zniesieniu przymusu posiadania prawa jazdy, co nie zmienia faktu, że jeśli chcesz coś zrobić to rób to i inspiruj innych. Jeśli nie robisz czegoś, bo inni nie chcą, to czym się różnisz od tych, którzy nie robią czegoś bo się boją?

Nie chodzi o to, że chcę namawiać kogoś do kozaczenia i pokazywania, jak on to pierdoli system, ale zrzucanie winy na społeczeństwo jako uzasadnienie swojej bierności jest słabym argumentem.
 

margines

wujek dobra rada
626
84
Ale spoko, podatek od najmu obniżyli..:exclamation: Aż przecierałem oczy ze zdumienia jak o tym przeczytałem.. Cud? :sleepy:
 
Do góry Bottom