Wypowiedzi zwykłych ludzi, które podobają się libertarianom

D

Deleted member 6341

Guest
Pan Karoń.

" Krzysztof Karoń wszedł na stałe do panteonu prawicowych mędrców, nawet nie staczając jednej bitwy z marksistami. Ciekawe jak łatwo zdobył tą legitymację wśród ludu prawicowego, przecież nie napisał ani jednej książki, nie prowadzi żadnego czasopisma. Stał się młotem na marksizm, bohaterem ludu, najwybitniejszym intelektualistą epoki. Spotkały go liczne pochwały i promowanie przez między innymi Brauna, czy x. Guza. Nie mówię już o czołobitności Największego Z Wszystkich Dziennikarzy, czyli Marcina Roli, który z niewiadomych przyczyn zawsze ostentacyjnie pokazuje jaki jest głupi w porównaniu z Krzysztofem Karoniem, Młotem Na Marksizm.

Przemyślałem nieco moją poprzednią krytykę Karonia i zrozumiałem że wcale problemu nie stanowi to co mówi, ale to jak mówi. Jest po prostu nieznośnie nudny, nie ma erudycji Brauna, czy tego czarodziejskiego profesorskiego nudziarstwa jak Bartyzel. Bełkocze, mówi powoli i chaotycznie. Jest nazywany "panem dygresją", bo za każdym razem wpada w długie i bezsensowne wątki poboczne, które nic nie wnoszą do jego głównej myśli.

Pan Karoń jest też oderwany od faktów, jego przemowy przedstawiają coś co jest niby podobne do rzeczywistości, ale nie mają twardego związku z realnym światem. Pan Karoń nie pokazuje realnych ośrodków władzy, skupia się bowiem na jakiś marksistowskich pożytecznych idiotach, którzy pisali nikomu niepotrzebnie pierdoły, licząc że towarzysze z Moskwy ich polubią za to."
Salon24
 
D

Deleted member 6431

Guest
@Imperator : najnowsza moda
Siekielski, czyli jak próbować spierdolić taki fejm
images


@mikioli : to trochę nietaktowne

@Mad Strategist : to już bym wolał koszulkę z Marią Skłodowską żywcem z wikimedia commons z jakiegoś bieda - patriotycznego bieda- sklepu

@Imperator : promowanie tak istotnego dokumentu przez koszulki ...to jest po prostu żałosne.. to tak jakby ofiary terroryzmu upamiętniać przez rysowanie kredkami po chodniku ..oh wait

@Maksymiliana : Brakuje jeszcze czapki wpierdolki

@aluzci : Te tatuaże on ma na serio czy to kalkomania?

@Maksymiliana : Wgl. co to kurwa jest, żeby jechać na fejmie tragedii, bo to trzeba tak nazwać osób wykorzystywanych przez księży ?! I jebnąć to na koszulkę.

@mikioli : to jest biznes chyba.


A co tobie się w tym podoba???
 
D

Deleted member 6341

Guest
Jak zostać wielkim pisarzem - Charles Bukowski.

musisz wypierdolić bardzo wiele kobiet

pięknych kobiet

i napisać parę przyzwoitych wierszy miłosnych.

i nie przejmuj się wiekiem

ani nowymi talentami.

pij tylko więcej piwa

coraz więcej piwa

i przynajmniej raz w tygodniu chodź

na wyścigi konne

i wygrywaj

jeśli to możliwe.

nauczyć się wygrywać jest trudno –

byle łajdak może być świetnym pechowcem.

i nie zapominaj o swoim Brahmsie

swoim Bachu i swoim

piwie.

nie przemęczaj się.

śpij do południa.

unikaj kart kredytowych

i płacenia za cokolwiek w

terminie.

pamiętaj, że na tym świecie nie ma

dupy wartej więcej niż 50 dolców

(w 1977).

jeśli masz zdolność kochania


kochaj przede wszystkim siebie

i zawsze bądź świadom możliwości

kompletnej klęski

czy jej powody

wydają się słuszne czy nie –

wczesne dotknięcie śmierci niekoniecznie jest

złą rzeczą.

trzymaj się z dala od kościołów, barów i muzeów

i jak pająk bądź

cierpliwy –

czas każdemu jest krzyżem

plus

wygnanie

klęska

zdrada

cały ten złom.

zostań przy piwie.

piwo to wieczna krew.

wieczna kochanka.

spraw sobie wielką maszynę do pisania

i słysząc kroki w górę i w dół

za swoim oknem

wal w nią

wal porządnie

niech to będzie walka w wadze ciężkiej

uczyń z niej byka, co pierwszy raz wbiega na arenę

i pamiętaj o kolesiach

którzy walczyli tak dobrze:

Hemingwayu, Célinie, Dostojewskim, Hamsunie.

jeśli myślisz, że nie wariowali

w malutkich pokoikach

tak jak ty teraz

bez kobiet

bez żarcia

bez nadziei

to nie jesteś gotowy.

pij więcej piwa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
D

Deleted member 6341

Guest
AluToday at 5:00 PM
"Nigdy więcej wojny" - mógłbym się pod tym podpisac, jak tylko powywieszamy wszystkich komuchów

Agata MaksymilianaToday at 5:03 PM
@Alu Owszem, zwłaszcza tych tęczowych zjebów + UE
 
D

Deleted member 6341

Guest
Interia.pl

"Dlaczego ciągle emeryci w Polsce maja tak niskie emerytury bo wylicza się tylko z 20 lat pracy i jakiś kapitał początkowy dlaczego nie liczy się ze wszystkich lat pracy ja mam 42 lata pracy i niską emeryturę dlaczego po śmierci współmałżonka dostaje wdowa tylko 80 procent a nie sto tak wszędzie a co z tymi składkami którzy odchodzą przedwcześnie gdzie to się podziewa"
 

ernestbugaj

kresiarz umysłów
851
3 037
No cóż, im więcej obecnie się mówi o beznadziejnej sytuacji przyszłych emerytów, tym więcej osób z zaskoczeniem odkrywa, że ich składki tak naprawdę nie są ich, tylko idą na bieżące wypłaty. Może coś w końcu zakiełkuje w tych główkach.
13' i 14' emerytura zamiast natychmiastowych wypłat to też zabieg korzystny dla rządu. Wiadomo, że część emerytów i tak nie dożyje do swojej trzynastki.
 
D

Deleted member 6610

Guest
@kalvatn

4. Jak miałbym wybrać się do lasu na grzyby, w bieszczady na treking itp to oczywiście zabrałbym broń ze sobą. Zwierzęta zawsze jakieś można spotkać z którymi nie da się grzecznie pogadać. Ma to wówczas sens. Jak już użyć to tylko tam gdzie nie ma świadków, na pustkowiu - potem zabieramy łuski i cicho sza. Nikt nic nie widział i nikt nic nie słyszał. Morda w kubeł na wieki bo inaczej zawsze jest sprawa - a sprawa to kilka miesięcy wyjęte z życiorysu, koszty psychiczne, finansowe, życie zawodowe i rodzinne dostaje po dupie jak się patrzy, utrata pozwolenia i zabranie broni prawie zawsze ot tak dla porządku na początku sprawy - i co z tego, że wszystko się skończy uniewinnieniem i oddaleniem zarzutów jeśli jest już po nas - był chłop i nie ma chłopa.

5. Jak jestem sam w domku dwurodzinnym, tam gdzie mieszkam a broń jest koło mnie i jest środek nocy - coś tam czytam lub oglądam - to czuje się naprawdę fajnie. Po prostu to, że masz to przy sobie właśnie wtedy jest kojącym uczuciem. Nawet jakby ktoś tam mi się tam włamywał do drewutni po kosiarkę itp w środku nocy to broń łagodzi stres w takiej sytuacji. Jej się nie używa ale to, że jest przy nas pozwala na racjonalniejsze działanie - mówię o sobie.
Dlatego uważam - wieżowiec i broń w mieszkaniu a domek na odludziu pod lasem i broń to kompletnie dwie różne rzeczy.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Niedawno rozmawiałem z ekspedientką, z galerii handlowej. Czekałem w kolejce na wolny koszyk (u nas koszyki służą do liczenia klientów i są obligatoryjne) i jak byłem już pierwszy, to pani udzielała mi instrukcji. Ja na to - tak, tak, wiem, wiem - by zaoszczędzić pani klepania jadaczką. I spytałem:
- A czy ktoś to sprawdza?
Ekspedientka:
- O tak, pomiędzy dziesiątą i dwunastą było stado tajniaków i się dopierdalali do ludzi.
W tym momencie ekspedienta odebrała koszyk od klienta i zaczęła wycierać uchwyty, bi mi go przekazać. Gdy odbierałem koszyk pani powiedziała cicho, tak by inni nie usłyszeli:
- Ten taki mały kurdupel na górze i ten osił w dresie z tylu na prawo, to mendy. Niech Pan uważa!

Zawsze społeczne ostrzeganie się przed zagrożeniem opresyjnego państwa jest dobre. I nie ważne czy to jest słowne, czy tak jak dawniej przez mruganie światłami.
 
D

Deleted member 6852

Guest
Temat :
Czy libertarianie są szpetni
Jak to jest z tą atrakcyjnością u libertarian? Czy piękno fizyczne ma wpływ na poglądy?

/////

Odpowiedz : @nuri :

"Moja babcia mawiała, że kluczem są trzy metale: "srebro na głowie, złoto w kieszeni i stal w gaciach"
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Kolega z podstawówki w 2004r. poszedł sobie z pieszą pielgrzymką (prywatną, samotnie) na Jasną Górę. Widzi jakąś starą chatę i na ławce przy chacie siedzącą starowinkę (80-90?). Starowinka pyta:
- A gdzie to Panie idziecie?
kolega: - Na Jasną Górę, z pielgrzymką.
- Siądźcie sobie Panie i pocznijcie trochę.
kolega: - Chętnie, dziękuję. - po czym zdejmuje plecak i siada obok starowinki.
Starowinka wyciąga papierosy i częstuje kolegę.
kolega: - Dziękuję, nie palę.
Starowinka wyciąga papierosa, odgryza i wypluwa filter, po czym zapala.
- A skąd idziecie?
kolega: - Z Katowic.
- Aleście Panie musieli kurwa (tak! tak! takie słowa podobno padły) nagrzeszyć, że na piechty tak daleko idziecie.
kolega: - Ależ ja idę z pielgrzymką dziękczynną.
- Acha! Znaczy się że kasa wam ostro rzygnęła, a wy we własnym rozumie sami wytłumaczyliście sobie, że to kurwa uczciwie. Tak? Czyli wmówiliście sobie, że uczciwie i teraz w to wierzycie?

No, Mises na ludowo.
 

NoahWatson

Well-Known Member
1 297
3 200
Nie spodziewałem się zobaczyć dzisiaj nic zachaczającego o libertariańską wypowiedź, jeśli nie będę jej świadomi szukał, a tymczasem:

Greg Nuckols napisał:
Real talk:
People have plenty of political disagreements, but can we all agree that anyone who runs for president almost necessarily has a level of narcissism and arrogance that borders on pathological?
Like, it's one thing for a child to say, "I want to be president when I grow up," but as you get older and realize just how much power is vested in the office of the presidency, you have to be a total self-absorbed freak to think, for even a moment, that it would be a good thing for you to have all of that power.
I legitimately can't even conceive of that headspace. Absolutely wild.


View: https://www.facebook.com/gregory.nuckols/posts/10157572097798779
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
Genialne.

Zaczęli tłumaczyć, że musimy opuścić lokal. Powiedzieliśmy, że nie ma takiej konieczności, bo jesteśmy pracownikami i jesteśmy w trakcie testowania żywności i nie mamy obowiązku opuszczenia lokalu. Na co pan się upierał, że sanepid go zamknął na podstawie artykułu 27. Zapytałem, jak brzmi ten artykuł, żebym mógł się ustosunkować. Pan powiedział, że nie zna tego artykułu, na co powiedziałem, że na podstawie artykułu 29. nie opuszczę lokalu. Zapytał, jak brzmi ten artykuł, powiedziałem, że nie wiem też.
https://www.dziennikwschodni.pl/kra...ja-jedzenie-to-jest-komedia,n,1000284172.html
 
Do góry Bottom