Wymiana linków

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 766
12 130
Forum niedługo przejdzie na nowego skina, gdzie dostępne będą linki do polecanych stron.

Jesteśmy otwarci na propozycje wymienienia się linkami ze stronami o tematyce wolnościowej z sensownym (jak na polskie warunki :) ) ruchem.

Na chwilę obecną chciałbym przeznaczyć również 1 lub 2 polecane linki do promowania stron prowadzonych użytkowników. Jeśli zainteresowanie przekroczy limit, co jakiś czas bym zmieniał promowaną stronę (powiedzmy co miesiąc). Warunkiem skorzystania z oferty jest oczywiście wzajemność, czyli umieszczenie linku do forum na swojej stronie na czas nie krótszy niż promocja na forum, aczkolwiek oczywiście zachęcam do stałego linkowania.

W przypadku zainteresowania proszę o kontakt w dowolnej formie.

@kawador @stanwojtow @pampalini ?

P.S. Nowy skin jest dostępny jako Libertarianizm.net Premium
 
T

Tralalala

Guest
Imo obowiązkowo kryptoanarchizm.libertarianizm.net bo nie widzę odnośnika z forum do drugiego forum.
 

Alu

Well-Known Member
4 604
9 596
IMHO o wiele korzystniej byłoby włączyć ponownie kryptoanarchizm do Libnetu niż do niego linkować :rolleyes: Czy Partia Libertariańska i Instytut Misesa wymienią się linkami? Jakoś wątpię :D Szczególnie PL wg mnie nie zasługuje, żeby do niej linkować bez wzajemności z ich strony.
 
Ostatnia edycja:

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 967
15 065
Linki nie muszą być zamieszczanie na zasadzie wzajemności, to po pierwsze. I jeśli miałbym promować, to wolę promować PL niż kryptoanarchizm (w formie znanego nam forum, a nie idei), to po drugie.
 
OP
OP
Ciek

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 766
12 130
Nie tylko nie oczekuję od PL czy Misesa wymiany linkami, co nawet bym tego nie chciał, bo taka wymiana przyniosłaby tym organizacjom więcej szkody niż pożytku. Natomiast na wsparcie z naszej strony jak najbardziej zasługują, jako że jedno jest reprezentacją polityczną libertarianizmu, a drugie reprezentacją ekonomiczną, a samo postawienie linków nic przecież nie kosztuje.
 

kompowiec

freetard
2 513
2 555
Nowy skin jest dostępny jako libertarianizm.net premium
Choć tego żółtego jest mało, to on jest tak oczojebno-czytelny że wypala mi gałki oczne. Takie intensywne kolory to można robić w realu, ale nie na stronie...
 
Do góry Bottom