Wybory parlamentarne 2011

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Ja bym nie chciał tych obyczajowych reform SLD nawet za darmo, a co dopiero w zamian za ograniczenia wolności gospodarczej. Mało tego, dałbym zwiększyć podatki w zamian za taki dostęp do broni. SLD jest za zakazem posiadania broni.
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
SLD u mnie odpada, już widzę ten ich liberalizm obyczajowy, Grzesio jest przeciwny np. legalizacji ziela (przynajmniej podczas wyborów prezydenckich tak twierdził). W ogóle Grzesio w SLD jest problemem, nie mogę na tego troskliwego misia patrzeć.

Jak to podsumował KelThuz w jednej ze swoich audycji: "Wystarczy spojrzeć na ten kretyńsko uśmiechający się ryj".
 

Piotruś

New Member
7
0
pLT-m3 napisał:
W SLD nie ma już zbyt wielu postkomunistów, jest natomiast wiele osób które autentycznie chcą liberalizmu w sferze obyczajowej.

Chłopie, jakiego liberalizmu obyczajowego chce SLD? Liberalizm obyczajowy (o ile w ogóle można rozdzielić swobody osobiste od ekonomicznych) to prawo do nieskrępowanej wymiany opinii i poglądów z innymi przedstawicieli Homo Sapiens bez ryzyka, że jakiś kutas z antify, kampanii przeciwko homofobii, kidprotect, wspólnoty żydów RP albo innego kurestwa dotowanego z budżetu, będzie miał możliwość podpierdolenia człowieka który śmie wyrażać własną opinię. To prawo do wychowywania własnego dziecka jak się chce - począwszy od modelu "postępowego" opartego na chowaniu małej, materialistycznej dziwki, aż po jakieś religijno-fundamentalistyczne odchyły. O tak podstawowych kwestiach jak święte prawo do decydowania o swoim ciele i zażywania jakich się chce substancji (To SLD zdelegalizowało możliwość posiadania przy sobie nawet minimalnych ilości narkotyków) - a tym samym swodoba wyjścia na ulice bez strachu, że banda imbecyli którzy nie potrafią znaleźć żadnej normalnej pracy zwanych policją, będzie ci zaglądać w każdą kieszeń.

Wymieniać można dalej. To że te PZPR-owskie oligarchiczne świnie coś pierdolą od czasu o aborcji albo zalegalizowaniu marihuany - i są w ogóle tacy kul i trendi bo na pedalskie, kolorowe parady latają - nie oznacza, że naprawdę chcą to zrobić. Ot taki chwyt marketingowy aby banano-proletariat mógł wyrazić swój klasowy sprzeciw dla kaczyzmu, albo innego wymysłu socjotechników.

pLT-m3 napisał:
SLD, PO, PiS to jedno i to samo w przypadku ekonomi.

W ogóle to zdziwiony jestem, że jakikolwiek libertarianin wierzy w REALNE różnice pomiędzy głównymi partiami politycznymi - tzn takimi, które nie są wyłącznie sztucznymi tworami marketingu politycznego. To że Kaczor i Donald się kłócą nie oznacza, że po tym wyreżyserowanym spektaklu się nie spotykają w przyjacielskiej relacji na małej orgietce, gdzie wraz z rządem & opozycją posuwają małoletnie dziwki, na przemian z wciąganiem koki :D

pLT-m3 napisał:
No można jeszcze zaśmieszkować głosem na ONR, NOP (chcą wolnego dostępu do broni palnej)

Czy ja wiem, czy to takie śmieszkowanie. Osobiście mam wątpliwości czy daliby każdemu prawo do posiadania broni. Tak, wiem że NOP się za tym głośno opowiada ale w praktyce bardzo wielu nacjonalistów kręci nosem gdy o tym słyszy. Pewnie więc broń by dali tylko "swoim", którzy dali się np przecwelić przez wojsko albo inną państwową organizację w której wstąpienie potwierdziłoby, że jesteś wzorem obywatela i nie stanowisz zagrożenia dla ich władzy.

ALE z drugiej strony nacjonaliści to jedna z nielicznych realnych opozycji wobec obecnego ładu który się wytworzył po 89. Gdyby doszli do władzy może zawisłyby na drzewach zwłoki tusków, komorowskich, sikorskich, napieralskich, kaczyńskich, balecerowiczów i innego ścierwa które się namnożyło ostatnimi czasy.
 

crack

Active Member
784
110
Piotruś napisał:
ALE z drugiej strony nacjonaliści to jedna z nielicznych realnych opozycji wobec obecnego ładu który się wytworzył po 89. Gdyby doszli do władzy może zawisłyby na drzewach zwłoki tusków, komorowskich, sikorskich, napieralskich, kaczyńskich, balecerowiczów i innego ścierwa które się namnożyło ostatnimi czasy.

A następnie wszyscy, którzy nie pasują do stereotypu prawdziwego polaka ?
Obecna władza to zło, ale nacjonaliści to większe zło - zaorać.
 
OP
OP
MJA

MJA

Member
36
0
Info o UPR - WiP, które właśnie zmieniło nazwę:

Kongres Nowej Prawicy - w skrócie: Nowa Prawica

Mam zaszczyt poinformowac o jednomyślnej uchwale Konwentyklu - juz Kongresu Nowej Prawicy:

Konwentykl UPR-WiP na podstawie art. 99 Statutu UPR zaakceptował przedłożoną przez Prezesa nazwę Partii: KONGRES NOWEJ PRAWICY (w skrócie: „Nowa Prawica” Głosy uczestników Konwentyklu stanowią integralną część protokółu z niniejszego Konwentyklu.”

Wyjaśniam: Nie możemy teraz używać oficjalnie nazwy KNP lub NP: "Nowa Prawica" to oficjalny SKRÓT nazwy KNP.

Stara strona partiawip.pl jest dostępna pod adresem
http://niepoprawnipolitycznie.pl/

a chetnych na piknik NP zapraszam tu:
http://www.wydarzenia.nowaprawica.org.pl/ Ilość noclegów na campingu ograniczona. Kto pierwszy ten lepszy

źródło: http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/kongre ... rawica/929
 

Cokeman

Active Member
768
120
Nie mogąc doczekać się video z łodzkiego NZSu napisałem wreszcie tekst o JKM
Błędy Korwina

Predzej coś się zdziała z lewakami niz z oszołomami konserwatywnymi pokroju Giertycha i Jurka.
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Chyba raczej "z prawakami można osiągnąć jeszcze mniej niż z lewakami". I to tylko dlatego, że antysocjalnych prawaków jest mało i są nieskuteczni. Przekonaj lewaka że regulacja posiadania broni jest zła albo, że trzeba zaorać MEN i przymus kształcenia.
 

Cyberius

cybertarianin, technohumanista
1 441
36
Kilka dni temu przeczytałem na blogu Cokemana:

"Nie wiem, kiedy dorównalibyśmy tempem rozwoju Korei Płd., a poziomem życia Szwajcarii, – ale wiem, że za parę lat, mimo spłaty długów, trzeba by po przejściowej, 2-3 letniej obniżce) zacząć podatki zwiększać – i to wydatnie. Pieniądze trzeba by wydawać na jakiś szlachetny cel – np. eksplorację kosmosu – nieprzynoszących krajowi materialnych korzyści. Byłoby to konieczne nie tylko dla zdrowia obywateli (zagrożonych odtłuszczeniem), ile dla odsunięcia groźby zalewu imigracją zarobkową
Pan Janusz zamiast przyznać się do błędu brnął w zaparte broniąc tego zamordystycznego stanowiska."


Z tego tekstu wynika że facet jest zupełnie niepoważny. Co jednak w mojej opini nie dyskredytuje KaNaPy. Bez względu na opinie lidera, w KaNaPie mogą działać ludzie trzeźwo myślący, robić twórczy ferment, także w sejmie gdy się do niego dostaną -a nawet w przyszłości dokonać przewrotu i obalić mistrza.

@Cokeman
Jednak słowo "relatywizm" wydaje mi się bardziej właściwe niż "konserwatyzm"


Cokeman napisał:
Predzej coś się zdziała z lewakami niz z oszołomami konserwatywnymi pokroju Giertycha i Jurka.

Daj spokój. Nic się nie zdziała ani z lewakami ani z Jurkiem. Bo Giertych jest już gdzie indziej:)
Chyba że się usmaży ich kotle:)
 
D

Deleted member 427

Guest
Nie ma szans, żeby działać z kimkolwiek z establishmentu. To jest wataha, którą należałoby dorżnąć (czyli zrobić to, czego nie zrobiono w '89). Jedyny realny sojusznik libertarian - JKM - coraz bardziej odjeżdża w rejony, które nawet dla mnie mimo mojej przysłowiowej wyrozumiałości są "z innej bajki". Poza tym ten facet nie ma ludzi, zero zaplecza. Znam osobiście kilka osób, które współtworzyły z nim WiP - i to, co się tam odpierdalało, przechodzi ludzkie pojęcie. Organizacja na poziomie kampanii Kononowicza.
 

Cyberius

cybertarianin, technohumanista
1 441
36
crack napisał:
Piotruś napisał:
ALE z drugiej strony nacjonaliści to jedna z nielicznych realnych opozycji wobec obecnego ładu który się wytworzył po 89. Gdyby doszli do władzy może zawisłyby na drzewach zwłoki tusków, komorowskich, sikorskich, napieralskich, kaczyńskich, balecerowiczów i innego ścierwa które się namnożyło ostatnimi czasy.

A następnie wszyscy, którzy nie pasują do stereotypu prawdziwego polaka ?
Obecna władza to zło, ale nacjonaliści to większe zło - zaorać.

Crack. Masz opinię o nacjonalistach sprzed kilku dni:)
Przy okazji nacjonaliści obecnie nie są realną opozyjcą która coś za bardzo może -no stają się skrzydłem KaNaPy.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 742
No ba! Elita być musi, dla tej elity rezerwuar musi niespsuty być, a jak się spsuje, to się wszystkim Spartę urządzi. To chyba najlepszy kawałek dla tych, którzy JKM uważają za libertarianina.
 

Cyberius

cybertarianin, technohumanista
1 441
36
FatBantha napisał:
No ba! Elita być musi, dla tej elity rezerwuar musi niespsuty być, a jak się spsuje, to się wszystkim Spartę urządzi. To chyba najlepszy kawałek dla tych, którzy JKM uważają za libertarianina.

Tak uważasz? Myślę że wolą ludzi bardziej przewidywalnych.Chociaż jego ostatnie spotkania mogą coś dać do myślenia -Szczytno, Dęblin
 
Do góry Bottom