Wybory parlamentarne 13 października 2019

D

Deleted member 6431

Guest
Może będą takie wyniki :
pis 40 proc
po 26 proc
konfederacja 7 proc
lewica 3 proc
albo pis bedzie miał mniej???
 
D

Deleted member 6341

Guest
albo pis bedzie miał mniej???
Ja nie przewiduję. Pożyjemy, zobaczymy.
W ostatnich latach nie chodziłem na wybory. Ale zaczyna się terror zwolenników głosowania - doskonale dotarło do mnie przesłanie kolegów, że najbardziej w...rwiają ci, co maja wszystko w dupie;) Dlatego do wyborów przystąpię. Póki co, nie mam na kogo głosować - może oddam głos nieważny. I to by było na tyle.
 

Maksymiliana

Everyday Hero
316
176
Zwycięstwo PiS to oczywistość, Ja bym się bardziej skłaniała nad dwiema partiami - mianowicie Konfederacją oraz Kukiz 15 + PSL.

Co do PiS i PO nie mamy wątpliwości, że wejdą.
Jednak prawdziwy pojedynek będzie między Konfą a Kukiz15 + PSL.
Wiadome jest, że Kukiz może odebrać głosy Konfederacji. Kukiz + PSL tak połączeni mogą po prostu wygrać - tj przynajmniej przekroczyć próg 5%.

Wszystko będzie zależeć od prowadzonych działań - wypadnięcie na debacie, ogólny medialny rozgłos.
To będą ciekawe wybory, bo i Konfa oraz Zielony Kukiz, mają szansę się dostać do sejmu, ale wygra tylko jeden, pytanie która partia.
 

Maksymiliana

Everyday Hero
316
176
@wah - PSL to taka chorągiewka - dopasuje się do każdej partii. Z Kukizem myślę, że może być ciężko się dogadać z PiSem i to na wielu polach.
 
OP
OP
D

Deleted member 6431

Guest
W ostatnich latach nie chodziłem na wybory. Ale zaczyna się terror zwolenników głosowania
Bo terror to robią komuchy Normalny człowiek nie będzie nikogo musztrować a komuch najchętniej by cię jeszcze siłą do urny doprowadził i jak przedszkolakowi pokazał gdzie masz krzyżyk postawić po jego myśli. Ja mam nową sąsiadkę 65 letnią emerytkę i ludzie oczy ze zdumienia otwierają co to za arogancka bez ogłady baba siedzi na ławce przed blokiem cały dzień zaczepia i dyscyplinuje ludzi na kogo mają głosować żeby brygadepis odsunąć od władzy. Takiej babie to trzeba stanowczo powiedzieć żeby się ' odp***liła !
 

workingclass

Well-Known Member
2 131
4 151
Ja mam nową sąsiadkę 65 letnią emerytkę i ludzie oczy ze zdumienia otwierają co to za arogancka bez ogłady baba siedzi na ławce przed blokiem cały dzień zaczepia i dyscyplinuje ludzi na kogo mają głosować żeby brygadepis odsunąć od władzy. Takiej babie to trzeba stanowczo powiedzieć żeby się ' odp***liła !

Powiedziałeś jej to już?
 
D

Deleted member 6341

Guest
"– Od nas zależy, czy po 13 października w polskim parlamencie będą zasiadać ludzie, którzy będą stanowili prawo zgodne z prawem stanowionym przez Boga – mówił 9 września o. Jan Król, wicedyrektor Radia Maryja i TV Trwam."

Słuchacze Radia Maryja poszczą w intencji PiS

AAEVlOY.img



Akcja „Modlitwa i post” wystartowała 8 września i potrwa do dnia wyborów parlamentarnych, czyli 13 października. Wierni wybierają jeden dzień, który spędzą o chlebie i wodzie.

Do akcji na antenie toruńskiej rozgłośni zachęcał sam o. Tadeusz Rydzyk.

- Tak wspieramy zwycięstwo Polski - oznajmił w Radiu Maryja o. Tadeusz Rydzyk.
https://wiadomosci.radiozet.pl/Pols...iestwa-PiS.-Akcje-zainaugurowalo-Radio-Maryja
Ciekawe czy Rydzyk też o chlebie i wodzie ?
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
"– Od nas zależy, czy po 13 października w polskim parlamencie będą zasiadać ludzie, którzy będą stanowili prawo zgodne z prawem stanowionym przez Boga – mówił 9 września o. Jan Król, wicedyrektor Radia Maryja i TV Trwam."

Słuchacze Radia Maryja poszczą w intencji PiS

AAEVlOY.img



Akcja „Modlitwa i post” wystartowała 8 września i potrwa do dnia wyborów parlamentarnych, czyli 13 października. Wierni wybierają jeden dzień, który spędzą o chlebie i wodzie.

Do akcji na antenie toruńskiej rozgłośni zachęcał sam o. Tadeusz Rydzyk.

- Tak wspieramy zwycięstwo Polski - oznajmił w Radiu Maryja o. Tadeusz Rydzyk.
https://wiadomosci.radiozet.pl/Pols...iestwa-PiS.-Akcje-zainaugurowalo-Radio-Maryja
Ciekawe czy Rydzyk też o chlebie i wodzie ?

Hm, gdzie w treści jest o PiS?
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
Bo ich ograbiają cały czas z tych nędznych emerytur a wielu z nich musi dorabiać na emeryturze a oni zapłacili już podatki pracując ciężko przez 40 lat albo i dłużej a ich nadal okradają.

Przez ostatnie 30 lat wybierali rządy które nie odkładały żadnych składek, wszystko co im wpadło w łapki wydawały na bieżące świadczenia.

Długi państwa polskiego w największej mierze powinni płacić emeryci.
 

Non Serviam

Well-Known Member
834
2 247
Do senatu zagłosuję na Leszka Bubla (okręg Olsztyn-Nidzica-Szczytno), potrzeba w debacie publicznej trochę zdrowego antysemityzmu, którego niestety Korwin i spółka nie chcą zapewnić, z resztą Bubla już prześladują parchate chuje co dość dobrze pokazuje kto tu jest prawdziwym antysystemowcem. Nie ma antysystemu bez antysemityzmu ;)

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/leszek-bubel-zatrzymany-przez-policje/ww508gx


 
OP
OP
D

Deleted member 6431

Guest
Do senatu zagłosuję na Leszka Bubla (okręg Olsztyn-Nidzica-Szczytno), potrzeba w debacie publicznej trochę zdrowego antysemityzmu
Za znieważenia go aresztowali a sprawa z 2017 roku|! teraz przed wyborami wyciągnęli i zrobili pokazówkę!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
D

Deleted member 6341

Guest
"Nie świruj, idź na wybory"

W akcji udział wzięli m.in. Janusz Gajos, Robert Janowski, Anna Cieślak, Zbigniew Hołdys oraz Wojciech Pszoniak. Filmy zamieszczane są głównie na Twitterze.

Inicjatywa Sikory nie wszystkim jednak przypadła do gustu, a wręcz wywołała burzę w sieci. Internauci, a także politycy, czy publicyści krytykują zamieszczone w internecie filmy.

Najbardziej kontrowersyjnym okazał się film z Wojciechem Pszoniakiem. Zdaniem wielu osób aktor, parodiując najprawdopodobniej osobę z zaburzeniami psychicznymi, drwi z chorych.

Głos w sprawie zabrali także politycy PiS. Joachim Brudziński zauważył, że "jakaś dziwna moda zapanowała wśród artystów znanych z miłości do #totalnych". "Chyba rywalizują w konkursie kto z zrobi z siebie większego pajaca" - napisał.

"Parodiowanie osób niepełnosprawnych? To prosta sugestia, że 'trzeba być lepszym od nich" - ocenił z kolei Patryk Jaki. "Czegoś tak obrzydliwego dawno nie widziałem" - stwierdził na Twitterze. Polityk zauważył, że ruchy, które imituje aktor Wojciech Pszoniak, mogą dotyczyć np. osób z porażeniem mózgowym, czyli często niewinnych, marzących o akceptacji. "Po prostu wielki skandal" - oburza się Jaki.

Dziennikarz TVP Cezary Gmyz stwierdza, że to "jedna z najobrzydliwszych rzeczy jakie widział". "I niech mi nikt nie mówi, że nie mieli świadomości. Tak dyskusja była już przy kampanii +Stop wariatom drogowym+" - pisze.

Z kolei publicysta Piotr Semka zadaje pytanie, czy "nikt z choćby elementarnym wyczuciem smaku nie oglądał tych upiornych filmików przed skierowaniem ich do emisji?".

Krawczyk: Akcja obraża ludzi chorych psychicznie
- To jest skandaliczna akcja, która świadczy o tym, że jej organizatorzy nie szanują ludzi chorych psychicznie - oceniła w rozmowie z PAP Ewa Krawczyk z Fundacji Pomóż Innym.
https://wiadomosci.dziennik.pl/poli...bory-wybory-parlamentarne-burza-internet.html
 
Do góry Bottom