1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Wybory parlamentarne 13 października 2019

Temat na forum 'Hyde-Park' rozpoczęty przez sabat, 14 Sierpień 2019.

1. sabat

sabat Well-Known Member

Polubienia:
    1 252
    Może będą takie wyniki :
    pis 40 proc
    po 26 proc
    konfederacja 7 proc
    lewica 3 proc
    albo pis bedzie miał mniej???

2. The Silence

The Silence Well-Known Member

Polubienia:
    1 773
    Zapowiada się kolejne zwycięstwo PISu ze względu na brak alternatywy...

sabat i wah lubią to.
  3. wah

wah Well-Known Member

Polubienia:
    3 610
    Ja nie przewiduję. Pożyjemy, zobaczymy.
    W ostatnich latach nie chodziłem na wybory. Ale zaczyna się terror zwolenników głosowania - doskonale dotarło do mnie przesłanie kolegów, że najbardziej w...rwiają ci, co maja wszystko w dupie;) Dlatego do wyborów przystąpię. Póki co, nie mam na kogo głosować - może oddam głos nieważny. I to by było na tyle.

sabat lubi to.
  4. Maksymiliana

Maksymiliana Everyday Hero

Polubienia:
    103
    Zwycięstwo PiS to oczywistość, Ja bym się bardziej skłaniała nad dwiema partiami - mianowicie Konfederacją oraz Kukiz 15 + PSL.

Co do PiS i PO nie mamy wątpliwości, że wejdą.
    Jednak prawdziwy pojedynek będzie między Konfą a Kukiz15 + PSL.
    Wiadome jest, że Kukiz może odebrać głosy Konfederacji. Kukiz + PSL tak połączeni mogą po prostu wygrać - tj przynajmniej przekroczyć próg 5%.

Wszystko będzie zależeć od prowadzonych działań - wypadnięcie na debacie, ogólny medialny rozgłos.
    To będą ciekawe wybory, bo i Konfa oraz Zielony Kukiz, mają szansę się dostać do sejmu, ale wygra tylko jeden, pytanie która partia.

5. wah

wah Well-Known Member

Polubienia:
    3 610
    Jeśli już miałbym przewidywać - PiS z PSL i Kukizem to chyba będzie większość konstytucyjna.

6. Maksymiliana

Maksymiliana Everyday Hero

Polubienia:
    103
    @wah - PSL to taka chorągiewka - dopasuje się do każdej partii. Z Kukizem myślę, że może być ciężko się dogadać z PiSem i to na wielu polach.

7. sabat

sabat Well-Known Member

Polubienia:
    1 252
    Ludzie glosuja jak chcą dużo jest takich co wszelkie afery polityków maja gdzieś i nikogo z nich nie obchodzi co bedzie jutro liczy się dla nich tylko dziś i kasa ile im rzucą
    Pisbrygada ma spadek o 5 punktów procentowych teraz mają 39. Konfederacja troche zyskała mają 6 procent wzrost o 1 pp ale nie ma co się podniecać chwilowym wahnieciem

Ubóstwo wzrosło a wywalili miliardy złotych na zapomogi różne i kicha.Teraz może jeszcze jakiś coś + rzucą i powiedzą że po wyborach dadzą więcej bo to ich nic nie kosztuje jakby zabrakło to sie dodrukuje;

Zarobki partyjniakow Zandberg daleko w tyle??? bajki a konta za granicą???a ten jeden brak zarobkow może z zapomogi żyje.

8. sabat

sabat Well-Known Member

Polubienia:
    1 252
    Bo terror to robią komuchy Normalny człowiek nie będzie nikogo musztrować a komuch najchętniej by cię jeszcze siłą do urny doprowadził i jak przedszkolakowi pokazał gdzie masz krzyżyk postawić po jego myśli. Ja mam nową sąsiadkę 65 letnią emerytkę i ludzie oczy ze zdumienia otwierają co to za arogancka bez ogłady baba siedzi na ławce przed blokiem cały dzień zaczepia i dyscyplinuje ludzi na kogo mają głosować żeby brygadepis odsunąć od władzy. Takiej babie to trzeba stanowczo powiedzieć żeby się ' odp***liła !

9. workingclass

workingclass Well-Known Member

Polubienia:
    2 757
    Powiedziałeś jej to już?

10. wah

wah Well-Known Member

Polubienia:
    3 610
    "– Od nas zależy, czy po 13 października w polskim parlamencie będą zasiadać ludzie, którzy będą stanowili prawo zgodne z prawem stanowionym przez Boga – mówił 9 września o. Jan Król, wicedyrektor Radia Maryja i TV Trwam."

Słuchacze Radia Maryja poszczą w intencji PiS

Akcja „Modlitwa i post” wystartowała 8 września i potrwa do dnia wyborów parlamentarnych, czyli 13 października. Wierni wybierają jeden dzień, który spędzą o chlebie i wodzie.

Do akcji na antenie toruńskiej rozgłośni zachęcał sam o. Tadeusz Rydzyk.

- Tak wspieramy zwycięstwo Polski - oznajmił w Radiu Maryja o. Tadeusz Rydzyk.
    https://wiadomosci.radiozet.pl/Pols...iestwa-PiS.-Akcje-zainaugurowalo-Radio-Maryja
    Ciekawe czy Rydzyk też o chlebie i wodzie ?

sabat i FatBantha lubią to.
  11. The Silence

The Silence Well-Known Member

Polubienia:
    1 773
    sabat lubi to.
  12. sabat

sabat Well-Known Member

Polubienia:
    1 252
    Tylko jeden dzień??? słabe umartwianie ścisły post powinien być do 13-tego.

13. wah

wah Well-Known Member

Polubienia:
    3 610

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.