Wybory do rady osiedla

Oreł

Well-Known Member
574
464
Spróbuję dostać się do rady osiedla Jeżyce w Poznaniu. Władza znikoma, diety chyba w ogóle nie ma, ale może się uda zablokować jakieś co głupsze pomysły urzędników.

W charakterze kampanii robię akcję przeciwko przerabianiu głównej ulicy dzielnicy (wylotówki na Berlin, najdłuższej ulicy Poznania...) na deptak.
 
Ostatnia edycja:

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
Damy lajki, jak nie będziesz wklejał onion-linków.
 
Ostatnia edycja:

alfacentauri

Well-Known Member
1 164
2 172
Nie jestem mieszkańcem Jeżyc, a nawet Poznania, więc głosować nie mogę. Ale tak z ciekawości to masz jakieś inne wolnościowe pomysły? Bo ten z tym deptakiem to z wolnościowego punktu widzenia mało istotny postulat.
 

tolep

five miles out
8 556
15 441
Wolnościowe pomysły w wyborach do rady osiedla? Może depenalizacja marihuany na Jeżycach? Obniżenie akcyzy na wódkę w jeżyckich Żabkach?
 
OP
OP
O

Oreł

Well-Known Member
574
464
Nie jestem mieszkańcem Jeżyc, a nawet Poznania, więc głosować nie mogę. Ale tak z ciekawości to masz jakieś inne wolnościowe pomysły? Bo ten z tym deptakiem to z wolnościowego punktu widzenia mało istotny postulat.

Gdybyś był wyborcą, obiecałbym Ci, że zniosę podatek dochodowy, wprowadzę powszechny dostęp do broni i zrobię Jeżyce tysiąca Liechtensteinów.
Ale skoro nie jesteś, mogę powiedzieć prawdę, że w takiej radzie to najwyżej można przypilnować, żeby pieniądze przydzielone przez miasto nie poszły na jakieś totalne bzdury, tylko na coś w miarę pożytecznego w stylu naprawy chodnika.
 
Do góry Bottom