Witam

Dlaczego tutaj nic nie widzę, ani oburzenia ani nic, na proponowaną przez "liberałów"(lecz moim zdaniem to typowo socjal-konserwatywna partia dla polaczków by poczuli że są "liberalni") cenzurę sieci?

Niby się wycofali, ale zapisy pozostały i na pewno będzie nowelizowane to.
Więc jest czego się bać.
 

whirlinurd

Member
556
19
NiezwykleAktywnaSiatko no jak nic ? jakieś apele są :) ale co z słusznego oburzenia ma wynikać? może ktoś zacznie studiować jak przeprowadzić kwietniowy cybernetyczny atak na ośrodek statystyczny urzędu zniewolenia skarbowego?;) coś w stylu PAC-MAN-a taki zjadacz zer w formularzach podatkowych :D;) lub inny tego typu zapychacz ustaw no kto się ma bać?
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Wielu z forumowiczów tego forum udziela się w tej materii w innych miejscach.

Mamy wprawdzie dział dedykowany uzyskiwaniu anonimowości i prywatności, jednak po ilości wejść widzę, że zainteresowanie jest takie sobie :(
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
kr2y510 napisał:
Wielu z forumowiczów tego forum udziela się w tej materii w innych miejscach.

Mamy wprawdzie dział dedykowany uzyskiwaniu anonimowości i prywatności, jednak po ilości wejść widzę, że zainteresowanie jest takie sobie :(

no dla mnie jest to straszna czarna magia, btw kilka dni temu próbowałem ale nie udało mi sie odpalić tor'a będąc podłączony do belgijskiej sieci...
tam już zakazali i blokują???
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
To spróbuj odpalić samego TORa konsolowego i patrz co jest na konsoli. Jak TOR nie będzie gotowy (po jakimś czasie) i dalej nie będziesz wiedział o co chodzi, to przetnę wątek do i przeniosę dalszą część porady do Anonymity.....
 
Do góry Bottom