Welcome to hell - lewackie rioty hamburg 2017r.

OP
OP
kr2y510

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
3. Celowa zagrywka Merkel, która chciała pokazać Trumpowi, że nie jest mile widziany, podobnie jak jego wartości w społeczeństwie niemieckim. Poszczuła więc nieco swoimi lewackimi dobermanami. "No widzisz? Nie lubią cię."
Sprawa się już wyjaśniła. Trump pochwalił niemiecką policję i służby za dobrą ochronę.
http://kresy.pl/wydarzenia/regiony/...prace-niemieckich-sluzb-szczytu-g20-hamburgu/

Tylko, że na szczycie G20 był nie tylko ten jebany pedofil Trump,
Jakieś dowody lub poszlaki pls.
Tylko, że akurat w tym przypadku Hołdys miał racje.
Cały bełkot tego zjeba Trumpa
No to napisz kim naprawdę jest Trump i dlaczego jest zjebem.

A jak miało brzmieć przemówienie?
Jak pierdolenie z taniego kursu MLM. @pLT napisał. ;)

I kto się nabrał? Na co?
Pienia zachwytu z przemówienia Trumpa w pawackich mediach nie ustają, a czytelnicy tych mediów łykają to jak małoletnie kurwiszony nasienie.
 

workingclass

Well-Known Member
2 131
4 151
Huth krytykuje też brak jasnego zdystansowania się od awantur polityków z lewej strony politycznej sceny. "Gdzie są demonstracje pokojowych antyglobalistów przeciwko ideologicznym wandalom?" - pyta i dodaje, że w zamieszkach w Hamburgu uczestniczyło wielu "lewicowych terrorystów" z zagranicy. "Ktoś ich jednak do Hamburga zaprosił" - zauważa.
Takie zuważenie wynika z nieznajomości tych środowisk, ich nikt nie musi zapraszać, oni jadą na g20, jeśli nawet, to nie zapraszają ich politycy. Wielu z tych ludzi się zna, jeśli nie osobiście to przez znajomych znajomego, jeżdżą od skłotu do skłotu, kapele grają tam koncert, niemieckie w Polsce, polskie w Niemczech, Holenderskie w Czechach... Teraz też ułatwiają sprawę narzędzia do komunikacji i media społecznościowe.
A przyzwolenie na to czy tamto to już inna sprawa.
 
C

Cngelx

Guest
@kr2y510: nie ma dowodów na to, że Trump jest pedofilem, ani dowodów na to, że nim nie jest. Mi jest wygodnie przyjąć, że nim jest, tak samo ktoś inny może założyć, że nim nie jest. Obie wersje będą tak samo prawdopodobne.
Trump bez wątpliwości umie robić jedną rzecz - mówić ludziom to co chcą usłyszeć, zamiast być szczerym i prawdomównym. Zasadniczo uważam takich ludzi za jeden z najgorszych typów człowieka. Zjebem nazwałem go dlatego, że robi on to w tak bezczelny sposób, jakby był bezwzględnym psychopatą bez jakichkolwiek zasadach moralnych.
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
Trump bez wątpliwości umie robić jedną rzecz - mówić ludziom to co chcą usłyszeć, zamiast być szczerym i prawdomównym

Hmmm... czym się w tym aspekcie różni od dowolnego innego polityka? BTW. którym ludziom? Tym z Berkeley i z Hamburga?

Mi jest wygodnie przyjąć, że nim jest, tak samo ktoś inny może założyć, że nim nie jest. Obie wersje będą tak samo prawdopodobne.

Nie. Jutro w południe może być powyżej +5 u mnie za oknem albo poniżej +5. Obie wersje nie są jednak tak samo prawdopodobne.
 

inho

Well-Known Member
1 635
4 511
nie ma dowodów na to, że Trump jest pedofilem, ani dowodów na to, że nim nie jest. Mi jest wygodnie przyjąć, że nim jest, tak samo ktoś inny może założyć, że nim nie jest. Obie wersje będą tak samo prawdopodobne.
Domniemanie winy to raczej niezbyt wolnościowa postawa...
 

inho

Well-Known Member
1 635
4 511
Wolnościową postawę należy zachowywać w stosunku do ludzi i zwierząt niebędących pasożytami. Niemal wszyscy politycy zaliczają się jednak do pasożytów.
Moim zdaniem jeśli jest się wolnościowcem, to wszystkich powinno się traktować zgodnie z wolnościowymi zasadami. Jeśli wolnościowcy stosowaliby niewolnościowe metody, to niczym nie różniliby się od etatystów-terrorystów. W systemach totalitarnych powszechne było odczłowieczanie ofiar tych systemów w celu usprawiedliwienia terroryzowania ich.
 

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
Wolnościową postawę należy zachowywać w stosunku do ludzi i zwierząt niebędących pasożytami. Niemal wszyscy politycy zaliczają się jednak do pasożytów.

Nie mam dowodów, że jesteś politykiem, ale nie mam też dowodów, że nim nie jesteś. Wygodnie mi jednak uznać, że nim jesteś, czyli jesteś pasożytem.
 

march

New Member
2
5
Ciężko o głupsze miejsce do organizacji takiego wydarzenia w Niemczech niż Hamburg.
Na papierku wygląda to ślicznie, dwa lotniska, dobra baza hotelowa i targi gdzie można ważniaków pomieścić.

Z jednych z najbardziej zlewaczałych i antyrządowo nastawionych miejsc w Europie, czyli St Pauli i Altony do miejsca pobytu rządowych oficjleli jest jakiś kilometr z buta. Czego innego się spodziewać jak nie dymu.

Z powodu całych tych zadym wśród mieszkańców panuje mocna antypatia do polityków i do lewackich aktywistów. Śmiecham mocno z tego, że jakieś dupki urzędasy uzyskały niechcący dość libowy efekt.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
@kr2y510: nie ma dowodów na to, że Trump jest pedofilem, ani dowodów na to, że nim nie jest. Mi jest wygodnie przyjąć, że nim jest

Mnie wygodnie przyjąć, że user @pLT jest pedofilem, więc jest. Bo prawda zależy od wygody.

Można nie lubić Trumpa, ale warto nie kurwić logiki przy okazji, bo potem trzeba dzielić się zażenowaniem.
 
OP
OP
kr2y510

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Kanclerzyca Merkelowa spała w Hamburgu w hotelu płacąc €4,600 za dobę. Inni przywódcy nie byli tak wybredni i zaspokoili się tańszymi noclegami. I tak Teresa May zaszalała €450/d, Erdoğanowi wystarczyło €250/d, a Macron poleciał w biedyzm i walnął kimę €200/d. Natomiast policjantów spotkała parszywa dola. Jedni spali na ulicach, inni w bramach, a ci co mieli więcej farta spali po hotelach na podłodze. Taka psia dola.

https://buzznews.co.uk/merkel-staye...hile-exhausted-german-police-sleep-on-streets
http://info-direkt.eu/2017/07/09/so-schlecht-wird-die-polizei-in-hamburg-behandelt/

angela-merkel-hotel-police-officers-floor-g20-826974.jpg

996198.jpg

polizei.jpg


Niemcy podobno są max wkurwieni.
Trump nieźle to rozegrał, dziękując niemieckim policjantom za dobrą ochronę.
Trump vs. Merkel - 1:0
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Raport FBI: Antifa współpracuje z ISIS i Al-Kaidą
30 października 2017
Według raportu FBI, członkowie amerykańskiej Antify podczas szczytu G20 w Hamburgu, spotkali się z pośrednikami ISIS i Al-Kaidy. Lewicowi ekstremiści wspólnie z dżihadystami planując działania przeciwko Trumpowi i jego administracji.

Jak informuje „Daily Mail” raport FBI o współpracy ISIS i amerykańskiej Antify ujawnił Edward Klein, były redaktor naczelny „New York Times”. Raport został opublikowany również w książce Kleina pod tytułem „All Out War: The Plot to Destroy Trump”.

Do spotkania przedstawicieli amerykańskiej Antify i pośredników ISIS i Al-Kaidy miało dojść m.in podczas szczytu G20 w Hamburgu. To wtedy doszło do potężnych zamieszek ulicznych przeciwników administracji Donalda Trumpa. Na celownik zostali wzięci lewicowi ekstremiści z kalifornijskiego Oakland, którzy licznie przybyli do Hamburga.

FBI zidentyfikowało również kilku przestępców z Antify, którzy atakowali niemieckich policjantów metalowymi prętami i koktajlami Mołotowa. Raport podaje, że amerykańscy lewacy regularnie kontaktowali się z ISIS poprzez internet. Bojówkarze otrzymywali m.in. instrukcje jak wytwarzać broń.

„Teraz, gdy FBI ustaliło, że islamscy ekstremiści mają zwolenników w radykalnym lewicowym ruchu w Stanach Zjednoczonych, pewne jest, że będą współdziałać w atakach na organy ścigania i instytucje amerykańskie. Istnieją dowody, iż ISIS pomaga grupie w Oakland zdobyć broń, przede wszystkim sprzęt do wytwarzania bomb i substancji toksycznych. Jeden z ludzi z Oakland podróżował do Syrii, aby brać udział w szkoleniu taktycznym, jednak przede wszystkim wizyta miała na celu omówienie ewentualnych ataków w USA” – czytamy fragment raportu.
 
Do góry Bottom