1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Welcome to hell - lewackie rioty hamburg 2017r.

Temat na forum 'Wiadomości' rozpoczęty przez kr2y510, 8 Lipiec 2017.

 1. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  12 123
  Polubienia:
  20 335
  No w Hamburgu się dzieje. Antifa podpala randomowe auta, policja nie może sobie dać z tym rady, jest wesoło. Na pięciu protestujących przypada jeden policjant. 100 tysięcy vs. 20 tysięcy. Większość protestujących stawia jedynie bierny opór.

  Jakiś dyplomata nie wytrzymał nerwowo i wjechał w bydło ludzkie.


  Tu z okien tramwaju ktoś nakręcił płonące samochody. Na szczęście tramwaju nie podpalili, bo tramwaj jest politycznie poprawny.


  Płonące samochody z innej perspektywy.


  Są też inne reperkusje tej operetki. Wprawdzie w polityce liczą się wyłącznie interesy, ale taki Trump, który nie cierpi podróżować, będzie miał uprzedzenia do Niemiec, bo jego żona Melania została przez zadymiarzy uwięziona w hotelu. Zadymiarze zablokowali wyjście z hotelu i kobieta mimo ochrony Secret Service musiała mieć stres.

  Inny aspekt zabawy. W stosunku do tego co milicja robiła w Stanie Wojennym w PRL, to to co robi policja niemiecka jest dziecinadą. Humanitaryzm. Jeden amerykański policyjny bekon wystarczył by za czterech/pięciu Niemców.


  Na YT są też inne piękne wideo, gdzie widać ciemny tłusty dym nad dzielnicami Hamburga... Niemal jak naloty aliantów. IMO Niemcy się sypią na naszych oczach. Jeszcze jedno takie pokolenie i nie ma Niemiec na 200-300 lat.
   
  Ostatnia edycja: 8 Lipiec 2017
 2. workingclass

  workingclass Well-Known Member

  Posty:
  1 796
  Polubienia:
  2 830
 3. vast

  vast Well-Known Member

  Posty:
  2 745
  Polubienia:
  5 488
  Tu najlepszy filmik:  No zajebiści jesteście w przekonywaniu społeczeństwa co do swoich racji. Ja pierdole, serio. Lepszej antyreklamy tych spierdolin chyba już nie da się wyczarować.
   
 4. Cngelx

  Cngelx Guest

  Siły państwowe i siły lewackie wzajemnie się wykańczają. Mogłaby się pojawić jeszcze jakaś trzecia strona np. ścierwo z NPD, ONR czy inni faszyści.
  Trochę szkoda, że prawie nie ma ofiar śmiertelnych, ale może jeszcze impreza się rozkręci :D
   
  Ostatnio edytowane przez moderatora: 8 Lipiec 2017
 5. Doman

  Doman Well-Known Member

  Posty:
  1 221
  Polubienia:
  3 872
  Dobra. Mamy cyrk, ale ktoś próbował rozgryzać czemu służy? Lewactwo jest mainstreamowe. G20 jest mainstreamowa. Jakieś postulaty te lewaki składały czy było napierdalanie dla samego napierdalania?
  Lech Wałęsa i Adam Michnik jak wiadomo to obalacze komuny. A ci co obalali?
   
 6. Finis

  Finis Anarchoindywidualista

  Posty:
  391
  Polubienia:
  1 278
  Napiszę krótko: komusze ścierwa i tyle. Najbardziej wkurwia mnie właśnie niszczenie czyjegoś mienia i robienie totalnej rozpierduchy.

  Zgadzam się. Jestem ciekaw, gdyby tak spytać paru z nich dlaczego tutaj są i przeciwko czemu protestują, to czy potrafili by sensownie odpowiedzieć? Obawiam się, że nie.
   
  kompowiec lubi to.
 7. FatBantha

  FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

  Posty:
  7 361
  Polubienia:
  19 106
  1, Organizatorzy takich rozruchów chcą się pokazać i awansować w przyszłości do establishmentu. Aby dostać się do pierwszej ligi polityków, musisz się wykazać - tak zrobili na przykład politycy biorący udział w rozpierduchach '68. Masz zdolności przywódcze? To zademonstruj i zorganizuj rozpierdol.
  2. Lewactwo to nie monolit i niekoniecznie wszyscy się lubią - warto przypomnieć sobie historię bolszewików.
  3. Celowa zagrywka Merkel, która chciała pokazać Trumpowi, że nie jest mile widziany, podobnie jak jego wartości w społeczeństwie niemieckim. Poszczuła więc nieco swoimi lewackimi dobermanami. "No widzisz? Nie lubią cię."
   
  Ostatnia edycja: 20 Lipiec 2017
 8. rawpra

  rawpra Well-Known Member

  Posty:
  2 746
  Polubienia:
  4 725
  mysle ze taka reklama trafi do ludzi kierujacych sie emocjami, ze niby im glosniej krzyczy ktos tym bardziej cierpi, tym bardziej ma racje
   
 9. Doman

  Doman Well-Known Member

  Posty:
  1 221
  Polubienia:
  3 872
  Daję lajka za analizę, choć uważam, że sam rozpierdol nie jest warunkiem wystarczającym. Za udanymi rewolucjami przeważnie stały bardzo poważne siły stojące w cieniu. Analizowałem kilka rewolucji, np. obalanie Nicolae Ceaușescu i zawsze mi brakowało wyjaśnienia kluczowego momentu w którym nieuzbrojony tłum przejmował władzę. W czasach dominacji broni białej pretorianie robili z ludem co chcieli, a teraz są CKMy a lud nadal robi rewolucje. No bo wicie rozumicie. Dyktator strzela do pokojowych demonstrantów, a kilka godzin później spierdala ratując życie :). Czyli jakieś ważne osoby sprawujące stanowiska np. w MSW musiały być przekupione. Innej możliwości nie widzę. Aby rozeznać się kto jest wart przekupienia, mieć agentów, kasę na łapówki itd. trzeba mieć zasoby. Nuland w nagraniu przyznała, że Majdan kosztował 5mld$. Wg. szacunków na jakie trafiłem (piszę z pamięci) rewolucja bolszewicka kosztowała 20 milionów dolarów (poprawka na inflację). Brudasy i przegrywy mogą przejąć władzę w jakimś kompletnie upadłym państwie, ale jak tylko aparat działa, to pojawia się spory koszt "wejścia na rynek". Tak to widzę.
   
 10. FatBantha

  FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

  Posty:
  7 361
  Polubienia:
  19 106
  A dlaczego niektóre firmy informatyczne zatrudniają do obrony hackerów, którzy rozpierdolili ich zabezpieczenia? To jest naturalny mechanizm doboru. Zadasz takim bobu, to Cię dokoptują - po pierwsze, żeby zneutralizować zagrożenie z twojej strony, po drugie, bo możesz być później przydatny i jakieś umiejętności tam masz.
   
 11. Doman

  Doman Well-Known Member

  Posty:
  1 221
  Polubienia:
  3 872
  No tak, ale taki haker nadal jest szeregowym pracownikiem. Mądry szef ma zaufane uszy i jak taki haker zacznie spiskować, to dostanie kopa w dupę. Znam takie hasło "marsz przez instytucje" tłumaczące awans lewactwa z lat 60. Tylko skąd ta koordynacja w tak wielu państwach jednocześnie? Oni mają jakieś czułki do odbierania sygnałów? Fajnie to opisał BaldTV w jednym z filmików. Szkoda, że trochę wtopił zamieszczając później nonsensowną hipotezę czasu widmowego.
  Ja nie wierzę w autentyczność lewactwa, bo np. feministki nagle w przypadku islamu stają się ślepe na patriarchat, tak jakby centrala im dała sygnał, że mają się mobilizować bez względu na spójność logiczna doktryny. Na Wikipedii znalazłem podział znanych feministek wg. religii i okazało się, że większość tych które zasłużyły na hasła to żydówki.
   
 12. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  12 123
  Polubienia:
  20 335
  @pLT Mogłaby i szkoda.
  Ja tam nikomu przypadkowemu źle nie życzę, ale ogólnie szkoda. Tylko że w takich chaotycznych sytuacjach obrywają najczęściej przypadkowi.

  Większość organizatorów robi to dla kasy lub dla przyszłej kariery. Jednak ci nie odpowiedzą szczerze dlaczego to robią. Więc w odpowiedzi padną frazesy.
  Pozostali robią to z powodu wytresowania i konformizmu stadnego. Ci także odpowiedzą frazesami.

  Prawda.

  I tu jest problem, bo w polityce się takich rzeczy nie robi. Jeśli ona naprawdę to zrobiła, lub zrobili to jacyś z SPD lub zielonych (nawet wbrew Merkelowej), to Niemcy za to zapłacą i to z nawiązką. Ameryka ma zdolności i wolę polityczną, by takie fikanie pokarać. Zresztą chce czy nie chce, to musi karać tylko po to, by inni nie fikali.
   
 13. workingclass

  workingclass Well-Known Member

  Posty:
  1 796
  Polubienia:
  2 830
  A ja myślę, że przeceniacie to wszystko. Moim zdaniem są to bardziej oddolne ruchy lewicowych anarchistów niepowiązane z politykami, organizujące się na skłotach i tego typu miejscach. Przyjeżdżają na takie imprezy z całych niemiec i europy.
  Wbrew panującej tu opinii, oni całkiem sprawnie potrafią się organizować.
   
  Ostatnia edycja: 9 Lipiec 2017
 14. Cngelx

  Cngelx Guest

  Tylko, że na szczycie G20 był nie tylko ten jebany pedofil Trump, ale też chociażby towarzysz sekretarz Xi Jinping oraz prezydent Władimir Władimirowicz Putin.
  Wątpliwe jest, żeby Merkel stwierdziła, że Dojczlant Stronk, wszystkich nie lubimy i sami sobie damy radę.
   
 15. inho

  inho Well-Known Member

  Posty:
  1 535
  Polubienia:
  3 510
  Na społecznościówkach te jełopy piszą, że tego typu zamieszki są w interesie proletariatu, bo niszczą kapitalistów i pasożytujących na najuboższej klasie przedstawicieli klasy średniej. Poprzez pogorszenie statystyk przestępczości obniżają wartość nieruchomości a w konsekwencji czynsze dla najuboższych...

  Ciekawe jest to, że lokalne lewaki nie były zadowolone z tych protestów, bo w dużej części miały miejsce w lewackich, "alternatywnych" dzielnicach i zostało zniszczonych wiele ich klubów, samochodów itp. :D
   
 16. FatBantha

  FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

  Posty:
  7 361
  Polubienia:
  19 106
  Sprawa z niemieckiego, mainstreamowego punktu widzenia:

  "Die Welt": Zamieszki skutkiem ślepoty wobec lewicowego ekstremizmu

  ŚWIAT

  Dzisiaj, 9 lipca (10:25)
  Niemiecki dziennik "Die Welt" stawia w niedzielę tezę, że zamieszki, do których doszło przez okazji szczytu G20, były wynikiem "ślepoty wobec lewicowego ekstremizmu". Komentator zarzuca partiom rządzącym Hamburgiem - SPD i Zielonym - tolerowanie ekstremistów.

  "Wyobraźmy sobie, że młodzi prawicowi radykałowie przejmują kontrolę nad jakimś opuszczonym budynkiem, malują na ścianach graffiti i wywieszają z okien plakaty, na których napisane jest: 'Niemcy dla Niemców', 'Cudzoziemcy precz' czy 'Narodowy opór'" - pisze autor komentarza w "Die Welt" Peter Huth.

  "W budynku istnieje drukarnia, która drukuje ulotki nawołujące do przemocy, a w piwnicy stoi serwer, który steruje platformą dla antysemitów" - kontynuuje komentator. Z okazji urodzin Hitlera uczestnicy tego "autonomicznego projektu" organizują uliczne święto, zapraszając radykałów z całej Europy, obrzucają przy tym przejeżdżające kamieniami karetki pogotowia i brutalnie atakują policję - fantazjuje autor.

  "Nie można sobie tego wyobrazić? I słusznie, ponieważ chodzi o prawicowych ekstremistów" - pisze autor, podkreślając, że w przypadku lewicowych ekstremistów w Berlinie i Hamburgu taka sytuacja jest "na porządku dziennym". Jego zdaniem polityka prowadzona przez władze landu Hamburg "głaskania ekstremistów po głowie" doprowadziła do powstania środowiska, w którym "przestępcy udają, że bawią się w miejskich Indian".

  "Wydarzenia w Hamburgu są konsekwencją ślepoty wobec lewicowego ekstremizmu" - ocenia komentator.

  Huth krytykuje też brak jasnego zdystansowania się od awantur polityków z lewej strony politycznej sceny. "Gdzie są demonstracje pokojowych antyglobalistów przeciwko ideologicznym wandalom?" - pyta i dodaje, że w zamieszkach w Hamburgu uczestniczyło wielu "lewicowych terrorystów" z zagranicy. "Ktoś ich jednak do Hamburga zaprosił" - zauważa.

  Zdaniem Hutha podpalacze z Hamburga - "wspierani finansowo przez polityków samorządowych i niemal niekarani przez wyrozumiałych sędziów" - raczej nie poniosą żadnych osobistych konsekwencji za swoje czyny.

  "To, że żądza niszczenia wymknęła się w Hamburgu spod kontroli, stając się zwykłą orgią przemocy, nie zmienia faktu, że podatny grunt stanowi skrajnie lewicowy biotop chronionym przez czerwono-zielony (SPD-Zieloni) rząd w Hamburgu" - czytamy w "Die Welt".

  "W Niemczech istnieje prawicowy terroryzm, poczynając od zamachów na ośrodki dla uchodźców, a kończąc na serii morderstw popełnionych przez NSU. Ale istnieje też lewicowy terroryzm. Jego ślady można znaleźć znacznie łatwiej. Trzeba tylko chcieć" - konkluduje Peter Huth w niedzielnym "Die Welt".

  Z Berlina Jacek Lepiarz (PAP)
   
 17. tolep

  tolep ChNiNK! ChP!

  Posty:
  7 686
  Polubienia:
  12 749
  128_0001.png 128_0002.png
   
  Finis lubi to.
 18. pawlis

  pawlis Samotny wilk

  Posty:
  2 220
  Polubienia:
  7 819
  Tymczasem polski Eryk Klaptą...

  Twitter znów rozgrzany do czerwoności. Zbigniew Hołdys swoim wpisem nie pomaga w merytorycznej krytyce Trumpa
  [​IMG]
  Po tym co dzieje się na ulicach Hamburga widać, że przyjęcie Donalda Trumpa w Polsce było naprawdę ciepłe i przyjazne. Jednak nie wszyscy pochwalają nasze "pokłony" dla prezydent USA.


  Zbigniew Hołdys dosyć intensywnie udziela się na Twitterze i niejednokrotnie komentuje na nim bieżące wydarzenia polityczne i społeczne. Tak było i w przypadku wizyty Donalda Trumpa w Europie. Jednak szczególnie jeden tweet rozgrzał internet do czerwoności.
  [​IMG]

  Tweet został usunięty, ale internety nie zapominają i komentujący oskarżają muzyka m.in. o nawoływanie do przemocy, rozruchów i demolowania mienia publicznego.  Wpis doczekał się nawet komentarza ze strony wicemarszałka Sejmu Joachima Brudzińskiego.  Cała wizyta Donalda Trumpa w Polsce i w Hamburgu została dość obszernie i krytycznie skomentowana przez muzyka.


  https://twitter.com/ZbigniewHoldys/status/883344807371911169
  https://twitter.com/ZbigniewHoldys/status/883056018841894912

  Jak widać, temat wizyty prezydenta USA jeszcze przez długi czas będzie wywoływał silne emocje. A jeżeli chodzi o Twittera: warto go czasem odstawić.
   
 19. Cngelx

  Cngelx Guest

  Tylko, że akurat w tym przypadku Hołdys miał racje. Problem w tym, że znaczna część ludzi zdaje się być takim naiwniakami, że istnieje podejrzenie posiadania przez nich jakiegoś dodatkowego chromosomu.

  Cały bełkot tego zjeba Trumpa jaki wygłosił w Warszawie brzmiał jak pierdolenie z taniego kursu MLM, a mimo to masa ludzi się na to nabrała.
   
  Ostatnio edytowane przez moderatora: 9 Lipiec 2017
  Alu, kr2y510 i kompowiec lubią to.
 20. tolep

  tolep ChNiNK! ChP!

  Posty:
  7 686
  Polubienia:
  12 749
  A jak miało brzmieć przemówienie? I kto się nabrał? Na co?
   
  deith, inho, mikioli oraz 1 użytkownik lubi to.

Poleć forum

 1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.