Wasze poglądy

akapek

Member
31
90
Siemanko! w tym temacie będzie można podzielić się swoimi poglądami na gospodarkę i obyczajowość.
Ja zaczynam: Przede wszystkim nie wierzę już w pieniądze kiedyś głosowałem na Korwina tylko ze względów gospodarczych tzn wierzyłem ze da się zbudować przyjazne państwo w którym największe korporacje płaca niskie podatki a obywatele nie płaca ich w ogóle teraz już kiedy widzę że korposy mają w dupie taki ład i nie chcą płacić oraz że bogaci zgromadzili bądź tez ukradli taki majątek ze 2000 osób najbogatszych ma więcej niż 4.6 biliona osób nie chcę takiego systemu nie oszukujmy to wszystko prowadzi do niewolnictwa i zamordyzmu ludzie będą zapierdalać za jakieś wirtualne pieniążki a wąska elita będzie sobie drukować i rozdawać w dotacjach/nagrodach własność prywatna to fikcja taka jest prawda. po prostu zależy mi żeby ten lichwiarski system się wreszcie skończył niech się ludzie wymieniają handlują czym chcą byle nie za papierowe albo wirtualne pieniążki. Generalnie chodzi mi o społeczeństwo które sobie pomaga na wzajem a nie próbuje okraść aby samemu przetrwać to droga donikąd . Co do migracji ludzi niech każdy się przemieszcza gdzie chce jak w ogóle można mówić o ludziach że są nielegalni. z całymi państwami i politykami won zamiast sędziów samosądy i wypierdalać z prawem Hammurabi powinien smażyć się w piekle za wymyślenie tego gówna.
taka anarchia na pełnej kurwie dobra zabawa gwarantowana ;)
 

kran

Well-Known Member
703
698
Dużo jest ludzi co nie lubią wolnościowców bo kojarzą im się oni z gimbokorwinistami albo anarchistami.
 
Do góry Bottom