[Warszawa] [prywata] Ekipa destrukcyjna potrzebna jest.

tolep

five miles out
8 556
15 441
Jest sobie mieszkanko na Mokotowie. Dwa pokoje, kuchnia, łazienka. Od lat niezamieszkałe, a od bardzo wielu lat nieodnawiane. Trzeba z niego wyrzucić wszystko, do gołych ścian. WSZYSTKO.

Sam nie jestem ze stolycy. Powiedzmy że meble - jeśli ktoś je poskłada w klapki, mogę zabrać dużą furgonetką i spalić u siebie. Ale już resztę (typu zlew, sedes, stare graty kuchenne, pobite żyrandole, materace i tak dalej, trzeba by było gdzieś wywieźć na lokalne wysypisko a ja nie wiem gdzie.

Poszukuję jakichś cennych sugestii, albo rekomendacji jakiejś firmy/ekipy która to zrobi w rozsądnej cenie i jednego dnia.
 
C

Cngelx

Guest
Można bezkarnie palić, plądrować (gwałcić też?) i jeszcze za to zapłacą. :D Fajna sprawa, szkoda, że teraz nie mam warunków aby skorzystać z tej oferty.
 

kalvatn

Well-Known Member
1 317
2 112
1.Firmy, które wywożą gruz, jest tego bardzo wiele. Podstawiają kontener na kilka dni a Ty lub ludzie znosisz. Najtaniej jest za gruz czysty a jak masz wszystko jak leci jest dużo drożej niestety.
2.W Szczecinie są takie "eko porty"czyli miejsca gdzie jest kilka różnych kontenerów i dużych pojemników na różne śmieci, jedziesz tam i mówisz co masz, oni Ci mówią co możesz im przywieść. Ja przywoziłem pojemniki po starych farbach, szkło i plastyki, bez problemu biorą. To jest oczywiście ogrodzone i z osobą obsługującą. Transport sam rzecz jasna załatwiasz. Generalnie oprócz mebli osobówką nawet można dać radę przewieść wszystko i im oddać.
Tak sobie spojrzałem w neta aby znaleźć jakieś informacje o Warszawie i dziwne jakoś nie mogę. Czyżby kurwa szczecin miał coś czego nie ma warszawa po raz pierwszy za mojego życia?
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
http://po-remoncie.pl/cennik/ - przykładowo, masz 7m3 na gruz i śmieci za 350 zeta. Podstawiają, a jakaś ekipa studentów wynosi. Tylko trzeba się śpieszyć, bo pewnie zaraz okoliczni mieszkańcy się dorzucą.
 
OP
OP
tolep

tolep

five miles out
8 556
15 441
http://po-remoncie.pl/cennik/ - przykładowo, masz 7m3 na gruz i śmieci za 350 zeta. Podstawiają, a jakaś ekipa studentów wynosi. Tylko trzeba się śpieszyć, bo pewnie zaraz okoliczni mieszkańcy się dorzucą.

Oooo, to sensowne. I bardzo rozsądne cenowo. A ci studenci mają jakieś narzęczi żeby na przykład rozwalić i wyjebać pawlacz, odkręcić umywalkę, szafki łazienkowe itp.? Masz z tą firmą jakieś doświadczenia?
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
Nie, nie znam ich, wyguglałem z ciekawości. Co do studentów, to nie wiem, bo ja ze studentami mam do czynienia jedynie jako nauczyciel akademicki (i zawsze mam mieszane uczucia). Znaczy sam ich sobie musisz załatwić - firma to tylko wywóz. Choć może znają jakichś ludków do dorabiania sobie przy rozbiórce.
 

kalvatn

Well-Known Member
1 317
2 112
Firmy od kontenera nie musisz znać, nie ma różnicy jak znasz cenę i wiesz co możesz wrzucać. Jak nie chcesz wydawać dużo pieniędzy to mając kilka prostych narzędzi można samemu to wszystko zdemontować, a narzędzia kupione zawsze się przydadzą w przyszłości, potem to kwestia zniesienia do kontenera. Jak ma się dwie ręce i dwie nogi to co za problem. Jedna dwie osoby do pomocy za drobną sumę przy gabarytach.
 
OP
OP
tolep

tolep

five miles out
8 556
15 441
Jak ma się dwie ręce i dwie nogi to co za problem.

Uwielbiam takich (oferentów, klientów, forumowych dyskutantów) którzy próbują zakwestionować przemyślane wcześniej założenia, uznając że wiedzą lepiej co jest zamawiającemu potrzebne.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
jak sie ma furgonetke to wszystko można samemu zrobić, choc taki kontener to też nie jest straszny koszt, ja kiedyś 3 duże zamówiłem i chłopaki przy remoncie firmy wrzucali wszystko ino faktycznie trza pilnować bo nocą magicznie kontener sie sam zapełniał hehe
no ale jak sie ma furgonetke to mozna drewno spalić, metal sprzedać a reszte wykorzystać przeciwko państwu... np zrzucając z mostu zlew na radiowóz abo przynajmniej wyjebać na śmieci na trawnik przed jakimś urzędem...
 

kalvatn

Well-Known Member
1 317
2 112
Nie znam twoich założeń i ile możesz wydać. Skąd mam to wiedzieć. Sam zdecydujesz co i jak i za ile i kto.
 

kalvatn

Well-Known Member
1 317
2 112
W takim razie firmy sprzątające one mają szeroki zakres od mycia do demontażu po wynoszenie.
 
Do góry Bottom