Waldemar Deska kandydatem na prezydenta

Solitary Man

Człowiek raczej piwnicy
492
2 216

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Deska to spoko gość. Jemu nie wolno zbudować domu z desek, bo państwo każe wyburzać, ale co innego Cohabitat, przez naiwniaków nazywany oddolną inicjatywą. Ci lokalnie i globalnie realizują eko-postulaty Agendy 21, więc wspiera ich organizacja ponadnarodowa, tu ONZ.

Jak Deska wygra wybory, to spokojnie sobie z desek wybuduje wreszcie domek i nie będzie go musiał burzyć. W ogóle, to nie rozumiem, po co startuje do tych wyborów, ale ja niewiele rozumiem. Chociaż nie, może Pan Deska planuje Pałac Prezydencki zrobić w drewnie? Żartuję, Deska to spoko gość.
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Spoko człowiek (jeśli go w tamtym wątku nie ma, to warto go dodać) choć raczej nie ma szans na przekroczenie nawet 1%.
Sukcesem będzie jak partia Lolbertarianie zdoła uzbierać mu podpisy.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
Ale nie ma kandydata, który zapewni PL zwycięstwo. Chodzi o zaistnienie na scenie politycznej i propagowanie idei. W sumie mi ta kandydatura odpowiada, pod warunkiem, że Waldemar otrzyma dobre przeszkolenie z Rothbarda i przynajmniej będzie propagował zdecydowany minarchizm. Chłop ma ciśnienie na walkę z systemem, więc może dobrze powalczyć.
 

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 516
Kurde! W końcu człowiek, na którego będzie można głosować bez obciachu! :)

( pomijając oczywiście Sierpa, na którego nie mogłem głosować bo nie jestem zameldowany na Śląsku)
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
Z wielką przyjemnością ujawniamy tożsamość kandydata Libertarian na Prezydenta RP w wyborach w 2015 r.
To Waldemar Deska,
(...)
Uważa też, że III RP nie jest pozbawiona wad.

:)
 

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 516
Ja mam nadzieje, że w drugiej turze spotkają się właśnie oni oboje. Debata Ogórek vs. Deska - wyobrazcie sobie te memy!
 

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
A ja dodam trochę dziegciu do tej beczki miodu ... Deska jest członkiem ZAiKS'U. No i co ... gdzie ci wszyscy info-anarchiści ?:p
 

simek

Well-Known Member
1 367
2 119
Wybory prezydenckie w sytuacji, gdy urzędujący pierwszą kadencję prezydent na niczym poważnym nie wpadł są w ogóle strasznie słabe, zero emocji, zero niespodzianek. W ogóle nie wiem po co ktokolwiek staje z Bronkiem w szranki, to tylko marnowanie kasy na kampanię, no chyba, że ktoś chce się zareklamować kandydaturą.
 

tolep

five miles out
8 556
15 441
Wybory prezydenckie w sytuacji, gdy urzędujący pierwszą kadencję prezydent na niczym poważnym nie wpadł są w ogóle strasznie słabe, zero emocji, zero niespodzianek. W ogóle nie wiem po co ktokolwiek staje z Bronkiem w szranki, to tylko marnowanie kasy na kampanię, no chyba, że ktoś chce się zareklamować kandydaturą.

I popatrz co wyszło z kampanii Olechowskiego. Sam Olechowski od dawna na aucie, ale zostawił po sobie spadek w postaci peło.
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Jeśli chodziło o rozgłos, to lepszym kandydatem wg mnie byłby Kelthuz.
Tylko nie wiem jak od strony prawnej wygląda start osoby z wyrokiem.
 
Do góry Bottom