w Czechach liberalizują zioła

Cyberius

cybertarianin, technohumanista
1 441
36
dosyć ostrożnie
http://www.ceskenoviny.cz/news/zpravy/c ... ing/411010
1223034205_200810030192_MMM_1.jpg
 
A

Antoni Wiech

Guest
To i tak kosmos w porównaniu do Polski. Tak kurwa niedaleko a tak różnie. Wkurwia mnie to.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
W Czechach jest pod wieloma względami lepiej. Już 10 lat temu ichnia policja przymykała oczy na dilerkę. Fajną scenkę widziałem wtedy w Ostrawie gdzie jeden małolat dilował drugiemu na ulicy (a miał pełen asortyment dobrotek - u nas takich dilerów już nie ma) a przechodzące ichnie policmajstry wpierw odwróciły wzrok a potem patrzały tak jak by nikogo tam nie było. Gdy podpytałem taryfiarza jak to jest tu z drugami, to powiedział mi, że oficjalnie są nielegalne ale nikomu to nie przeszkadza o ile to są niewielkie ilości.
 

Ahab

New Member
5
0
A państwo kładzie na tym swoje łapy w postaci podatków nakładanych na producentów? Bo w USA noszą się z takim zamiarem...
 

bitelz

New Member
11
0
w stanie Waszyngton jest teraz inicjatywa aby zalegalizowac ziola i rozprowadzac je w panstwowych (stanowych) sklepach alkoholowych (tak, mamy tutaj w socjalistycznym dobrobycie pastwowe sklepy z gorzala, jak w Szwecji...)

jesli sie to stanie, to cale stany i pol Kanady sie tu zjedzie, palic... temperatura nam wzrosnie o trzy stopnie
 
Do góry Bottom