W Australii szczepienia będą przymusowe. NWO

15
14
Australia jako pierwszy kraj na świecie powiedział jawnie, że szczepienia na koronawirusa bedą przymusowe. Tutaj pojawia się firma Moderna, która najszybciej bada szczepionkę, jej założyciel absolwent harwardu udowodnił, że jest w stanie zmienić kod genetyczny komórek macierzystych człowieka, a udziały w tej firmie ma Fundacja Billa i Melindy Gates. Technologia nanoigieł będzie w stanie zostać zastosowana w zwykłej opasce, czyli możemy zostać zaszczepieni nawet o tym nie wiedząc. Jeszcze do tego dochodzi pewna substancja pod nazwą Luceferaza, dzięki której można będzie zeskanować, kto jest naprawdę zaszczepiony. Polecam obejrzeć ten filmik.
 
Ostatnia edycja:

kompowiec

Open Source Boy
1 710
1 728
"Przekształcić nas genetycznie i stworzyć nową formę człowieka"
jeez man...

a teraz zapraszam na https://libertarianizm.net/threads/teorie-spiskowe.5047/page-25#post-261347

w drugiej minucie już pierdoli że to nie jest zwykła szczepionka na covid. Identyczna narracja jak w przypadku o chemitrailsów że to nie są zwykłe smugi kondensacyjne. Dalej nie ma co oglądać.

Co do Australii:

Australia. Inną formę obowiązkowości przyjęła Australia, gdzie szczepienia łączą się z płatnościami z pomocy społecznej. Od 2017 r. rząd australijski wprowadził politykę „nie kłujesz, nie płacimy”. Rodzice, którzy nie zgadzają się na szczepienia z przyczyn pozamedycznych tracą prawa do świadczeń wypłacanych na dzieci. Stan zaszczepienia dzieci do 5 lat w 2012 roku oceniano na poziomie 92,2%. Według najnowszych danych osiągnął najwyższy poziom w historii 94,78%.


to wciąz jest lepsze od tego co mamy w polsce wg. tego samego artykułu:

Polska. Ustawa o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakłada obowiązek administracyjny poddania się szczepieniom obowiązkowym. Rodzicom grozi kara finansowa za brak zgody na szczepienie dziecka. Wcześniej podejmowane są działania związane z przekonaniem rodzica aby wyraził zgodę na szczepienie dziecka.

Mam debunkować dalej czy może łaskawie podasz źródła Twoich rewelacji?
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom