Upgrade

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Zrobiłem upgrade softu do najnowszej wersji, ale zdupcyła się szatka. Tak, wiem o tym, też mam oczy. Pracuję nad poprawką. Jakby komuś w cache jakieś CSSy się ostały, to będę wdzięczny. Cokolwiek.
 
OP
OP
tosiabunio

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Okey, nowsza skórka zapodana. Logo teraz się nie zgrywa, ale musi to poprawić inkTank, jak się pojawi (bo jemu zawdzięczamy nasze logo).

Przyciski, niestety, są po angielsku, bo się zmieniły. Jak ktoś chętny, to jest źródło (w formacie GIMPa, a jakże) i można spolszczyć. Mnie się nie chce, bo już raz to zrobiłem.
 
OP
OP
tosiabunio

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
No, dzięki działaniu inkTANKa, mamy przyciski po polsku, logo pasuje, wszystko jak należy. Proces apgrejdu zakończony. Hura!
 
A

Antoni Wiech

Guest
tosiabunio napisał:
No, dzięki działaniu inkTANKa, mamy przyciski po polsku, logo pasuje, wszystko jak należy. Proces apgrejdu zakończony. Hura!

No, ale wcześniej była też żółć po lewej i prawej, a teraz jest biel i to wali po gałach.
 
OP
OP
tosiabunio

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Niestety, w sprawie kolorów nic nie poradzę, bo trochę mi się nie chce, szczerze mówiąc. Trzeba by zmodyfikować jakoś skórkę, a ja mam teraz zły okres na takie zabawy...
 
A

Antoni Wiech

Guest
tosiabunio napisał:
Niestety, w sprawie kolorów nic nie poradzę, bo trochę mi się nie chce, szczerze mówiąc. Trzeba by zmodyfikować jakoś skórkę, a ja mam teraz zły okres na takie zabawy...

Luzik, damy rade. Już się przyzwyczaiłem.
 
OP
OP
tosiabunio

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Dziś zrobiłem upgrade do najnowszej wersji i było przez moment słabo, czyli forum zdechło. Na szczęście działał panel admina i coś tam powoli udało się przywrócić. Może czegoś brakować, bo nie wszystkie wtyczki są zgodne, ale na pierwszy rzut oka chyba działa.
 
Do góry Bottom