Unia Europejska: nieoficjalna kronika postępującego zamordyzmu

Vetuf

New Member
4
0
wiwat!

proponuję w tym jednym wątku wrzucać inne podobne informacje z zakresu inwigilacji elektronicznej, tak żeby każdy wiedział, co nowego robią z jego życiem i prywatnością.

C

Cngelx

Guest
Może by tak puścić wici gdzie się da i niechaj zapłoną piekielnym ogniem ich serwery, no i Grecja-grudzień_2008/styczeń_2009 w całej wspólnocie na ulicach miast?

Trzeba jakoś podburzać ludzi, by walczyli o wolność. Do broni, to już ostatni dzwonek!

Maciej Piechotka

New Member
42
0
Hmm. Czas informować ludzi co to jest OpenPGP i GnuPG. Nawet jeśli będą mieli odpowiednie zasoby obliczeniowe by złamać pojedyńcze listy to co z setkami dziennie?
Oczywiście - nadal nadawca/odbiorca jest znany...

GAZDA

EL GAZDA
7 714
9 719
trza sie rejestrowac na jakis forach za granica i uzywac ichniejszych systemow pw, powinno starczyc chyba

OP
V

Vetuf

New Member
4
0
Cngelx napisał:
no i Grecja-grudzień_2008/styczeń_2009 w całej wspólnocie na ulicach miast?
marzy mi się to, ale sam nie wiem, jakie socjotechniki zastosować, żeby ludziom chciało się zwrócić uwagę na zagrożenie własnej wolności...?

tak na marginesie - zrobiłem eksperymentalnie sondę na jednym z nowych portali typu pytasz-odpowiadamy. postawiłem pytanie: "Czy przeszkadza Ci, że od poniedziałku 13.04.09 wszystkie Twoje e-maile oraz prowadzone w internecie rozmowy będą zapisywane przez operatora?". dotąd 75% odpowiedziało twierdząco. 25% przeciwnie.

Piter1489

libnetoholik
2 075
1 829
Z kontrolą Internetu nie ma żartów. To forum też może być blokowane. Dlaczego?

Propagujemy ustrój, w którym pedofile i faszyści mogą rozpowszechniać określone treści, dodatkowo nawołujemy do postaw aspołecznych (nie płać podatków! Jebać ZUS!).

Avx

Active Member
821
141
http://wiadomosci.onet.pl/2094943,11,po ... ,item.html

"Dziennik Gazeta Prawna": Policja i inne służby będą mogły praktycznie poza kontrolą nadzorować aktywność w internecie.
Takie prawo da im jeden z przepisów nowelizacji ustawy hazardowej. Rząd chce przy okazji walki z e-hazardem, by wszystkie służby bez decyzji sądu mogły zażądać od operatora internetowego dostępu do danych użytkowników. W ten sposób dowiedzą się bez problemu, z jakich usług drogą elektroniczną użytkownicy korzystają. Nie będzie tu miało znaczenia, czy prowadzone jest czy nie postępowanie - w projekcie zapisano, że może to być działanie w celu zapobiegania przestępstwom.

Zmiany mają objąć również ustawę o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Ich swoboda może zostać ograniczona, jeżeli jest to niezbędne ze względu np. na ochronę zdrowia i moralności publicznej

Piter1489

libnetoholik
2 075
1 829
np. na ochronę zdrowia i moralności publicznej
No właśnie! Co ja mam przez to rozumieć? Bo można pod to podciągnąć wiele rzeczy, na zasadzie "dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie".

Zapewne nawoływanie do legalizacji narkotyków godzi w "ochronę zdrowia", a sprzeciwianie się przymusowej solidarności społecznej uderza w "moralność publiczną". Dobrze kombinuję czy nie?

kawador

Merchant of Death
Członek Załogi
13 268
19 812
Były kanclerz Niemiec Gerhard Schroeder opowiedział się za utworzeniem Stanów Zjednoczonych Europy ze wspólnym rządem gospodarczym. W wywiadzie dla tygodnika "Der Spiegel" zarzucił też Wielkiej Brytanii, że sprawia najwięcej problemów w UE. "Obecny kryzys daje wielką szansę na stworzenie prawdziwej unii politycznej w Europie" - powiedział były socjaldemokratyczny polityk, który stał na czele niemieckiego rządu w latach 1998-2005.
http://www.wprost.pl/ar/260302/Schroede ... ch-Europy/

Etatystycznym chujkom ciągle mało. Ważne, że kierunek jest słuszny.

Cyberius

cybertarianin, technohumanista
1 441
34
parlament jeuropejski nie ustępuje platfotuskom -teraz będzie sprzedawał nasze dane ss USA

W piątek Parlamet Europejski zgodził się, by linie lotnicze krajów UE miały obowiązek przekazywać służbom specjalnym USA wszystkie dane pasażerów: kto, kiedy, jak często, gdzie, z kim lata (razem kupowane bilety), którą klasą, jaki ma bagaż, co zamawia podczas lotu. W ten sposób amerykańskie służby uzyskują profil każdego pasażera, łącznie z informacjami wrażliwymi. Dostaną numery kart kredytowych - jeśli nimi płaciliśmy za bilet - a więc, w razie potrzeby, będą mogli śledzić zakupy osób, które ich zainteresują.
http://wyborcza.pl/1,75477,11584689,Pry ... z1smivoOIj

kr2y510

konfederata targowicki
12 139
20 414
NE jakiś czas temu spadł na psy. Wpuścili czerwone barachło, agenturę, nawiedzonych to mają.

Do góry Bottom