1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

TeleKomuna cenzuruje !!!

Temat na forum 'Wiadomości' rozpoczęty przez kr2y510, 4 Styczeń 2009.

1. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    19 465
    Wiadomość z serwisu osnews.pl
    Wyjaśnienie TeleKomuny jest tu:
    http://www.tp.pl/prt/pl/tpcert/aktualno ... ?_a=680367
    http://www.tp.pl/prt/pl/tpcert/obsluga/ ... ?_a=680499
    - pierdololo. Sami do tego doprowadzili zmuszając ludzi do instalacji ich gównianego softu do Neo. Podobną argumentacją można usprawiedliwić wymordowanie rodzin zarządu TeleKomuny - wszak trzeba chronić społeczeństwo przed grypą.

Przy okazji zostały zablokowane sajty, które mają kanał IRCa jak Gimp.org :mad:
    Jak ktoś się łączy przez TeleKomunę to może sprawdzić dostępność strony Gimp przez proxy np. http://anonymouse.org/cgi-bin/anon-www. ... //gimp.org

Sam się przez nich łączę i coraz bardziej mnie denerwują. Najpierw (jakieś 2 miesiące temu) wyłączyli mi internet na ponad 10 dni (jak to dobrze, że sąsiad ma wifkę), potem wyłączyli wysyłanie maili po SMTP z poddomeny (a w panelu pisze, że mogę zarejestrować jeszcze dwie) a teraz jeszcze cenzura.

Może zbierze się jakaś grupa i zrobi się im zbiorowy pozew.

2. Jacek

Jacek New Member

Polubienia:
    0
    Tak, to prawda.

W piątek (02/01/09) zgłosiłem skargę. Musiałem sam podyktować skargę :D która brzmiała: brak możliwości połączenia się z serwerem ircnetu.

Do teraz do mnie nie dzwonili., ale sam to pewnie zrobię :)

3. kazekw

kazekw New Member

Polubienia:
    1
    Zmień dylera. :cool:

4. Jacek

Jacek New Member

Polubienia:
    0
    Ee, brak ircnetu mi nie przeszkadza. A oferta neostrady jest dla mnie w miarę ok. Poza tym, jest ona raczej mało awaryjna.

5. kr2y510

Polubienia:
    19 465
  6. smootnyclown

smootnyclown New Member

Polubienia:
    3
    ej, jak to w końcu jest? Czy mająć TP mogę korzystać z innej przeglądarki, niż IE za free?

7. kr2y510

Polubienia:
    19 465
    Po pierwsze:
    - Nie wolno instalować softu z płytki od telekomuny! To szajs.
    Po drugie:
    - Na IE jest najwięcej eksploidów, więc należy go używać tylko do kontaktowania się z witryną Microsoftu i ewentualnie jego partnerami (upgrade, darmowy soft itp.). Do przeglądania stron zalecane są FF (z dodatkiem NoScript i innymi) oraz Opera.
    Po trzecie:
    - Jak się ma Vistę i nie da się zainstalować modemu od Telekomuny, to należy kupić normalny router (Linksys, Netgear....) z modemem ADSL.
    [align=center]Tako rzecze Zaratustra![/align]

8. Giga

Giga New Member

Polubienia:
    5
    Po czwarte:
    - Najlepiej mieć Linuksa albo BSD. :)

9. SzabloZębny

SzabloZębny New Member

Polubienia:
    2
    Linux bywa czasem za trudny do domowej obsługi.

10. Cngelx

Cngelx Guest

Nie wiem co to za jakiś głupi mit z tym trudnym Linuksem. Distra takie jak OpenSuse, .*Ubuntu czy PCLinuxOS są znacznie prostsze w obsłudze niż Winda, a ludzie często piszą i mówią, że Linux jest trudny :-/ Przecież nikt nikomu nie każe używać od razu Gentoo.

11. Giga

Giga New Member

Polubienia:
    5
    Debian (testing) - szczerze polecam. Prosty w obsłudze i jednocześnie w miarę szybki

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.