Szymon Hołownia - Polska 2050

The Silence

Well-Known Member
398
2 387
Jak przewidujecie przyszłość Hołowni i jego ruchu?

Jak dla mnie ten ruch pokazuje wyraźnie, że wielu ludzi w Polsce nie ma własnych poglądów. W przeszłości te wszystkie Nowoczesne i Kukizy potrafiły przynajmniej zarysować jakieś konkrety i powiedzieć co chcą zrobić. Hołownia tym czasem jedzie na bardzo ogólnikowych hasłach w stylu "zielony ład", "naprawimy służbę zdrowia", "przywrócić praworządność" itd. Ludziom już chyba tak bardzo zbrzydły PiS i PO, że zagłosują na kogokolwiek "nowego".
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 634
11 699
To brzmi trochę jak bezideowa formacja, która na dodatek nie jest nawet formacją. Ma szansę być trzecią siłą w kraju.
 

ukos

Well-Known Member
505
700
Szymon Hołownia, lider ruchu Polska 2050, tegoroczny kandydat na prezydenta, oznajmił w rozmowie z „Rzeczpospolitą”, że jest gotowy zostać premierem. Pytany o to, czy mogłoby się to o stać po kolejnych wyborach, odpowiedział: – Myślę, że tak. Jeżeli idzie się do wyborów, to po to, żeby je wygrać. Jeżeli idzie się po to, by wygrać, to trzeba brać odpowiedzialność za to, o co się walczy.

Wpis posła spotkał się z ripostą z profilu Polska 2050,View: https://twitter.com/Polska2050_live/status/1333466296927870978


Jutro Hołownia, pojutrze Razem, tak to widzę.
 

Non Serviam

Well-Known Member
823
2 147
Pfff, gdyby wybory parlamentarne były w tym samym roku co prezydenckie to pewnie by sie dostał. Ale biorąc pod uwagę bezideowosc tego ugrupowania i brak znanych mord oprocz holowni to raczej do wyborow 5% nie utrzymaja, moze ich PO przygarnie.
 
Do góry Bottom