Szukam twórcy stron internetowych, by sprzedać się w Necie

Lancaster

Kapłan Pustki
1 148
1 113
Siema
Dawno mnie nie było, bo chwd mikkiolemu za to, że mnie zbanował na shoucie, ale chuj z tym, do rzeczy.

Przypomniał mi się pomysł, by sprzedać się w necie. Pomysl polega na tym, żeby zapłacić komuś za stronę internetową z możliwością wrzucania filmików, systemem płatności, za treści premium. Np. Za filmik w którym mówię nazwisko znachorki, która tak skrzywiła mi psyche, że przez pół roku dochodziłem siebie. Albo za filmik, w którym moja domina, i ile jakąś znajdę nasz za mi na twarz. Ogólnie jestem w czarnej dupie i mogę jedynie 3 cyfrową kwotę zaakceptowac. Jak wiecie jestem technicznym nie ogarem. Znacie mnie na tyle dobrze, że ta strona to będzie ostra jazda po bandzie. Oferty cenowe najlepiej na priv. Muszę zgromadzić ponad 31k, żeby wyjść na prostą. Jestem zdecydowany i zdesperowany. Jak mi datki przekroczą 32k, to treści mogą być bardziej ekskluzywne. Skoro nawet taki Korwin, który jest mniej kontrowersyjny ode mnie, ma 800k fanów to ja mogę mieć chociaż 25% tego. P. S. Za 5 lat startuje na prezydenta dla prestiżu.

Pozdro dla ziomków i chuj w oko hejterom (chociaż oczywiście mogą mnie wesprzeć, groszem, żeby mogli mnie hejtowac). Odpowiedzi na hejt komentarze będą płatne, bo nie będzie mi się chcialo czytać gównoburzy.
 

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
Siema
Dawno mnie nie było, bo chwd mikkiolemu za to, że mnie zbanował na shoucie, ale chuj z tym, do rzeczy.

Przypomniał mi się pomysł, by sprzedać się w necie. Pomysl polega na tym, żeby zapłacić komuś za stronę internetową z możliwością wrzucania filmików, systemem płatności, za treści premium. Np. Za filmik w którym mówię nazwisko znachorki, która tak skrzywiła mi psyche, że przez pół roku dochodziłem siebie. Albo za filmik, w którym moja domina, i ile jakąś znajdę nasz za mi na twarz. Ogólnie jestem w czarnej dupie i mogę jedynie 3 cyfrową kwotę zaakceptowac. Jak wiecie jestem technicznym nie ogarem. Znacie mnie na tyle dobrze, że ta strona to będzie ostra jazda po bandzie. Oferty cenowe najlepiej na priv. Muszę zgromadzić ponad 31k, żeby wyjść na prostą. Jestem zdecydowany i zdesperowany. Jak mi datki przekroczą 32k, to treści mogą być bardziej ekskluzywne. Skoro nawet taki Korwin, który jest mniej kontrowersyjny ode mnie, ma 800k fanów to ja mogę mieć chociaż 25% tego. P. S. Za 5 lat startuje na prezydenta dla prestiżu.

Pozdro dla ziomków i chuj w oko hejterom (chociaż oczywiście mogą mnie wesprzeć, groszem, żeby mogli mnie hejtowac). Odpowiedzi na hejt komentarze będą płatne, bo nie będzie mi się chcialo czytać gównoburzy.
Cześć Lanc! A może pójdziesz do pracy? Maxi twoja znajoma która startowała z twojego poziomu pracując na kasie w auchanie własnie kupiła sobie 3 ci samochód i ma męża. Najnowszy za ponad 40k, a ty żebry o 31k...
 
OP
OP
Lancaster

Lancaster

Kapłan Pustki
1 148
1 113
Cześć Lanc! A może pójdziesz do pracy? Maxi twoja znajoma która startowała z twojego poziomu pracując na kasie w auchanie własnie kupiła sobie 3 ci samochód i ma męża. Najnowszy za ponad 40k, a ty żebry o 31k...

Nie mam do niej kwalifikacji i zdrowia psychicznego. A handel (sobą), to też praca.
 
OP
OP
Lancaster

Lancaster

Kapłan Pustki
1 148
1 113
Każda praca to handel sobą. Zacznij od 1/3 etatu na kasie. Rynek pato jest trudny i nasycony od filmików 2 girls one cup i one man one jar.

Najpierw muszę się ogarnąć, staram się to zrobić w szpitalu. Już czytam podręcznik do liceum z chemii sam z siebie, a wcześniej miałem przed tym opory. Słyszałeś o czymś takim jak przebranżowienie? Może i rynek pato jest trudny, ale co mi tam, chciałbym spróbować.

A co u Ciebie?
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 852
12 246
Pissing już był, podobnie jak patostream kandydata na prezydenta Kononowicza. Proponowałbym wirtualną wersję eksperymentu Miligrama, gdzie w zamian za żeton będzie można Ci potraktować prądem.
 

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
Najpierw muszę się ogarnąć, staram się to zrobić w szpitalu. Już czytam podręcznik do liceum z chemii sam z siebie, a wcześniej miałem przed tym opory. Słyszałeś o czymś takim jak przebranżowienie? Może i rynek pato jest trudny, ale co mi tam, chciałbym spróbować.

A co u Ciebie?
No właśnie. Przebranzowienie. Idź na kase bo podreczniki od chemi i biologii zaprowadziły cie do szpitala.
 

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
Pissing już był, podobnie jak patostream kandydata na prezydenta Kononowicza. Proponowałbym wirtualną wersję eksperymentu Miligrama, gdzie w zamian za żeton będzie można Ci potraktować prądem.
Zawsze jest popyt na lodziarza w klubach dla gejów.
 
OP
OP
Lancaster

Lancaster

Kapłan Pustki
1 148
1 113
Zawsze jest popyt na lodziarza w klubach dla gejów.
Dzięki za radę, ale nie skorzystam. To moje życie i spieprzę je tak jak mi się podoba. Dzięki za feedback, przeliczyłem się, skoro nawet libertarianie nie chcieliby oglądać mojego kanału. Dam sobie spokój i pójdę na studia. Może kiedyś wpadnę, ale jak chcecie tutaj jeż cze pogadać, to zostanę parę dni.
 

kompowiec

freetard
2 568
2 622
Cześć kompuś. Czemu nie wchodzisz na disco? Irc jest martwy.
zrezygnowałem z wszystkch niewolnych komunikatorów (tak, skype też). Obecnie używam IRC, XMPP, Matrix, jitsi - wszystkie połączyłem ze sobą na #knajpa i tam się głównie udzielam.

a discord i tak upadł przez cenzurę i w dodatku należy do chińskiego koncernu.

In July 2021, Discord acquired Sentropy, a company that specialized in using artificial intelligence systems to monitor online networks for abusive messages to highlight problematic users, and provide recommendations to users for the means to block such messages or users. With the acquisition, Sentropy's tools will be used exclusively for monitoring Discord servers to help with Discord's goals to prevent harassment of users.[35]
ponieważ jesteś mężczyzną. Ja na przykład zacząłem pracować w call center. Tam cie wezmą nawet jeśli nie skończyłeś podstawówki. Tylko nie zaczynaj od sprzedażowych.
 
Ostatnia edycja:
OP
OP
Lancaster

Lancaster

Kapłan Pustki
1 148
1 113
zrezygnowałem z wszystkch niewolnych komunikatorów (tak, skype też). Obecnie używam IRC, XMPP, Matrix, jitsi - wszystkie połączyłem ze sobą na #knajpa i tam się głównie udzielam.

a discord i tak upadł przez cenzurę i w dodatku należy do chińskiego koncernu.

In July 2021, Discord acquired Sentropy, a company that specialized in using artificial intelligence systems to monitor online networks for abusive messages to highlight problematic users, and provide recommendations to users for the means to block such messages or users. With the acquisition, Sentropy's tools will be used exclusively for monitoring Discord servers to help with Discord's goals to prevent harassment of users.[35]

ponieważ jesteś mężczyzną. Ja na przykład zacząłem pracować w call center. Tam cie wezmą nawet jeśli nie skończyłeś podstawówki. Tylko nie zaczynaj od sprzedażowych.
Byłem na rozmowie w cc, nie przyjęli mnie
 

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
zrezygnowałem z wszystkch niewolnych komunikatorów (tak, skype też). Obecnie używam IRC, XMPP, Matrix, jitsi - wszystkie połączyłem ze sobą na #knajpa i tam się głównie udzielam.

a discord i tak upadł przez cenzurę i w dodatku należy do chińskiego koncernu.

In July 2021, Discord acquired Sentropy, a company that specialized in using artificial intelligence systems to monitor online networks for abusive messages to highlight problematic users, and provide recommendations to users for the means to block such messages or users. With the acquisition, Sentropy's tools will be used exclusively for monitoring Discord servers to help with Discord's goals to prevent harassment of users.[35]

ponieważ jesteś mężczyzną. Ja na przykład zacząłem pracować w call center. Tam cie wezmą nawet jeśli nie skończyłeś podstawówki. Tylko nie zaczynaj od sprzedażowych.
O gratki roboty. Nie przesadzaj z tymi zasadami. Czasem trzeba być odrobinę pragmatycznym.
 

Zbyszek_Z

Well-Known Member
1 021
2 463
Hej, Lanc! Kopę lat, odezwij się na discordzie.

Wydaje mi się, że dużo lepszym pomysłem byłoby podpięcie się pod istniejący serwis, niż zakładanie własnej strony. Wezmą jakiś procent od wpłat, ale zapłacisz im tylko jak je będziesz miał, więc nie masz wkładu własnego. Do tego prawie nikt nie wchodzi na jakieś małe strony, a tutaj jest szansa, że ktoś Cię znajdzie w necie.

Czy to jest dobry pomysł? Nie wiem, mam wątpliwości, ale w mojej wersji przynajmniej nie będziesz do tyłu w razie porażki.

Studiów masz już dużo, Tobie przydałaby się praca. Ale to temat na dłuższą rozmowę.
 

Blobfish

Well-Known Member
150
274
Najpierw muszę się ogarnąć, staram się to zrobić w szpitalu. Już czytam podręcznik do liceum z chemii sam z siebie, a wcześniej miałem przed tym opory. Słyszałeś o czymś takim jak przebranżowienie? Może i rynek pato jest trudny, ale co mi tam, chciałbym spróbować.

Nie dostrzegasz sprzeczności między chęcią ogarnięcia się a patostreamingiem ? Chodzi mi o to, że skoro istotą patostreamu są zachowania patologiczne to chyba nie jest to dobra metoda na ogarnięcie się. Droga do zdrowia nie powinna wieść przez chore zachowania. Jeśli masz długi to zamiast zaczynać od pato pomyśl np. o upadłości konsumenckiej. Tak czy inaczej powodzenia.
 
Do góry Bottom