Sztuka

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 562
Miejska sztuka użytkowa:
dOT1q.jpg
___________________________
A tu inny klimat:
0tKihBp.jpg

Realizm poraża.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 562
Wywiad z Banksy'm sprzed 16 lat.

Banksy zasłonił twarz, by nie zostać rozpoznanym. Przy dzisiejszych metodach identyfikacji twarzy, gdzie do identyfikacji wystarczą oczy i linia brwi, identyfikacja artysty nie stanowi problemu. Na marginesie, testowałem identyfikację twarzy na lotnisku w Dublinie. Mimo zdjęcia sprzed 9 lat, brody (której nie miałem na zdjęciu) i okularów komputer nie miał problemów.
 

ckl78

Well-Known Member
1 233
1 511
Ten spektakl niewątpliwie wyprzedza swoje czasy, pokazując jak będzie w akapie i to, że wysoka kultura na wolnym rynku wcale nie zniknie.

„Śmierć i dziewczyna” to najnowsza premiera Teatru Polskiego we Wrocławiu. Choć nikt sztuki jeszcze nie widział, to już budzi emocje. Wszystko dlatego, że w jednej ze scen wystąpią aktorzy porno, a widzowie mają zobaczyć seks na żywo. Krucjata Różańcowa za Ojczyznę zapowiada protest nawet 15 tysięcy osób. Dyrektor teatru jest zdziwiony. - Nie rozumiem, dlaczego ktoś chce protestować przeciwko czemuś, czego nie widział - mówi Krzysztof Mieszkowski. (http://www.tvn24.pl)

Oglądałbym. W ogóle tytuł jest całkiem niezły, już sobie wyobrażam o czym ta sztuka mogłaby być w akapie. Martwi mnie natomiast co się stanie z Krucjatą Różańcową za Ojczyznę. Ci biedacy mogą nie wytrzymać.
Mimo protestu bilety wyprzedane - widzowie wychodzili z teatru zadowoleni.
 
Do góry Bottom