Sygnaturki zniknęły

M

Matrix

Guest
images
Może o moją chodziło ? :)
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 703
Raczej jest to skutek aktualizacji forum do nowszej i lepszej wersji.

@Cokeman
Przestań spamować z tym socjalizmem, bo przyjdą pokorni wyznawcy Proroka i zaorzą socjalizm wraz z Tobą. ;) A jak nie oni to będzie najazd Breivików z północy, którzy zrobią to samo.

_____

Update: Już są!
 
M

Matrix

Guest
Mojej nie da się teraz wyświetlić, skandal, znowu przyczynek do obniżenia samooceny!
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 981
15 143
Sygnaturki wróciły, ale bez obrazków. Tylko linki są dozwolone i rozsądnej długości teksty.
 

Kimono

Active Member
163
30
tosiabunio napisał:
Sygnaturki wróciły, ale bez obrazków.
A szkoda, szkoda. A czy rozchodzi się o to, żeby ktoś takim trefnym obrazkiem numerów ip Szanownych Użytkowników nie szpiegował, czy może o coś innego? Abwehra i tak swoje sposoby ma.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 981
15 143
Chodzi głównie o to, aby sygnaturki nie były większe od postów. Jak ktoś chce obrazem się wypowiedzieć, nie wsadzi w awatar. A sygnaturka powinna mieścić się maks w 2 wierszach, bo inaczej wychodzimy na buca (bo nie ma zakazu formalnego).
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 703
Mi tam małe sygnaturki obrazkowe (jak np. u Triggera) nie przeszkadzały. Ale duże rzeczywiście drażnią i wyglądają bucowsko.
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
Swoją drogą aluzci masz zajebistą sygnaturkę, świetne sparafrazowanie tej HailErisa, moim zdaniem dużo bliższa rzeczywistości :D .
 

Hikikomori

少し変態
538
318
Może jakieś ograniczenia co do wielkości obrazków (szczególnie wysokości)? Sygnaturki na szerokość jednego-dwóch wersów wyglądają fajnie.
 
Do góry Bottom